خبر
صنعت   سرمایه گذاری  
معاون وزیر صمت در بازدید از شهرک صنعتی فراشبند مطرح کرد:

اختصاص بالاترین مشوق‌ها برای متقاضیان سرمایه گذاری در شهرک صنعتی فراشبند/ شتاب در توسعه و تکمیل زیرساخت ها برای استقرار واحدهای صنعتی در این شهرک

می متالز - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران بر توسعه و تکمیل زیرساخت ها در ناحیه صنعتی فراشبند به منظور ایجاد بستر مناسب برای جذب و حمایت از سرمایه گذاران و متقاضیان تاکید کرد.

به گزارش می متالز، محسن صالحی‌نیا در بازدید از ناحیه صنعتی فراشبند که با حضور نماینده مردم شهرستان‌های فیروزآباد، فراشبند و قیرو کارزین در مجلس شورای اسلامی انجام شد، افزود: برای حمایت از سرمایه گذاران بیشترین میزان مشوق ها به این شهرک صنعتی اختصاص خواهد یافت.

او ادامه داد: اعطای این مشوق ها به سرمایه گذاران بستر مناسب برای حمایت حداکثری از سرمایه گذاران در این شهرستان محروم ایجاد خواهد شد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه بر تسریع در روند عملیات اجرایی طرح ساخت مجتمع کارگاهی در این ناحیه صنعتی که با مشارکت سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در حال اجراست تاکید کرد و گفت: این واحدها با هدف فراهم کردن بستر لازم برای استقرار واحدهای صنعتی و تولیدی کارگاهی و نیز ایجاد اشتغال در حال اجراست که پیگیری های لازم برای تسریع در اجرای این طرح با هماهنگی سازمان ایدرو انجام خواهد شد.

صالحی نیا همچنین بر اجرای طرح تامین آب شرب این ناحیه صنعتی تاکید کرد و گفت: برای اجرای این طرح از منابع ملی تخصیص خواهد یافت.

او بر پیگیری به منظور استفاده سرمایه گذاران این ناحیه صنعتی از تسهیلات کم‌بهره مناطق روستایی تاکید کرد و گفت: با توجه به مصوبه هیئت دولت و تبدیل شهرک صنعتی به ناحیه صنعتی فراشبند بستر مناسبی برای بهره مندی واحدهای صنعتی و سرمایه‌گذاران مستقر در این شهرک از این تسهیلات فراهم شده که در این زمینه مذاکره لازم با وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی به منظور اختصاص تسهیلات به واحدهای صنعتی و سرمایه گذاران این ناحیه صنعتی انجام خواهد شد.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران ابراز امیدواری کرد: اعمال مشوق های جدید سرمایه گذاری و نیز توسعه زیرساخت ها شاهد استقرار صنایع به ویژه صنایع مرتبط با فراوری خرما ونیز صنایع سردخانه‌ای در این ناحیه صنعتی باشیم.

در این مراسم طرح شبکه روشنایی این ناحیه صنعتی با اعتباری افزون بر دو میلیارد و 500 میلیون ریال افتتاح شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 سهامداران این شرکت‌ها خاطرجمع باشند؛

پارک نقدینگی جلوی بانک‌ها/ کیسه‌های «پارس» از پول پر شد

می متالز - وضعیت موجودی نقد مبنای قضاوت بسیاری از سهامداران و سرمایه گذاران است که نگاهی به صورت‌های مالی، پیشتازی بانک‌ها و پتروشیمی‌ها را از نظر وجه نقد حکایت می‌کند.
 

امکان تامین مالی بنگاه های اقتصادی از طریق بورس

می متالز - وزیر اقتصاد و دارایی با بیان اینکه بسیاری از بنگاه ها می‌توانند از محل بورس تامین مالی کنند، گفت: اعطای تسهیلات به بنگاه‌هایی که با کمبود سرمایه در گردش مواجه هستند، در اولویت است.
 

پیش بینی های بازار طلا، صعود یا نزول؟

می متالز - نظرسنجی هفتگی کیتکونیوز نشان داد پس از سه هفته رشد متوالی، شکاف هایی در خوش بینی تحلیلگران وال‌استریت و سرمایه‌گذاران نسبت به روند صعودی طلا پدیدار شده است.
 

دو چالش پیش روی بازار/ سهم های با P/E پایین، کم ریسک‌ترین گزینه سرمایه‌گذاری

می متالز - سرمایه گذاران باید با در نظر گرفتن شرایط بنیادی هر شرکت، به سراغ سهم هایی بروند که در حال حاضر با قیمتی کمتر از ارزش ذاتی معامله می شوند. همان طور که گفته شد، سهم های بنیادی و بزرگ بازار که P بر E بسیار پایین دارند، گزینه های مناسب و کم ریسکی برای سرمایه گذاری خواهند بود.
 مدیرعامل شرکت سبدگردان «الگوریتم» تاکید کرد:

صندوق سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت؛ راهی برای بهره‌گیری بیشتر از پتانسیل‌های بازار

می متالز - آرش آقاقلیزاده: «سپردهای بانکی به‌طور سنتی نخستین انتخاب سرمایه‌گذارانی است که تمایل دارند در کنار حفظ سرمایه خود، یک درآمد دوره‌ای منظم را نیز دریافت کنند، در حالی که بازار سرمایه می‌تواند گزینه‌های سرمایه‌گذاری جذاب‌تری برای این افراد داشته باشد.»
 معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در شیراز تأکید کرد:

ضرورت توسعه صنایع مبتنی بر شرکت‌های دانش‌ بنیان و فنآوری‌های بومی

می متالز - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت بر ضرورت توسعه صنایع مبتنی بر شرکت‌های دانش ‌بنیان و فنآوری‌های بومی تأکید کرد و گفت: این توسعه می‌تواند در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید مد نظر قرار گیرد؛ چرا که این طرح‌ها دارای توجیه فنی و اقتصادی لازم هستند و باید از آن‌ها حمایت شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما