خبر
خودرو  

فراخوان فیات‌ به‌دلیل نقص ترمز

می متالز - شرکت فیات‌کرایسلر فراخوانی را برای مدل ۲۰۱۹ دو مدل وانت رم ۱۵۰۰ و ۲۵۰۰ اعلام کرده است. دلیل این فراخوان نگرانی از نقص فنی در ترمزهای خودرو اعلام شده است.

به گزارش می متالز، شرکت فیات‌کرایسلر فراخوانی را برای مدل ۲۰۱۹ دو مدل وانت رم ۱۵۰۰ و ۲۵۰۰ اعلام کرده است. دلیل این فراخوان نگرانی از نقص فنی در ترمزهای خودرو اعلام شده است. براساس فراخوان مزبور، در برخی مدل‌های ۲۰۱۹ از رم ۱۵۰۰ و ۲۵۰۰، گیره نگه‌دارنده سوپاپ سیلندر به درستی نصب نشده است. امکان دارد نگه‌دارنده سوپاپ سیلندر که به پین پدال ترمز متصل است جابه‌جا شده و عملکرد آن سخت یا ناممکن شود که در نتیجه، پدال ترمز از کار می‌افتد. این امر می‌تواند خطر تصادف را در پی داشته باشد و سرنشینان خودرو یا دیگر کاربران جاده را در معرض خطر آسیب جدی قرار دهد. به‌طور کلی، ۷۸ دستگاه خودرو مشمول این فراخوان می‌شوند که از یک ژوئن ۲۰۱۸ تا ۳۱ جولای ۲۰۱۹ فروخته شده‌اند. با مالکان این وانت‌ها از طریق ارسال ایمیل تماس گرفته می‌شود و از آنها خواسته خواهد شد که برای بازبینی و تعمیر خودروی خود بدون پرداخت هزینه، به نمایندگی‌های محلی مراجعه کنند.

کد خبر: 49706
تاریخ: 1398/05/22 - 22:28
منبع: دنیای اقتصاد

فیات‌کرایسلر  مدل وانت  نقص فنی  ترمزهای خودرو 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 معاون راه‌آهن خبر داد:

حرکت مجدد قطار یزد – تهران پس از ۲۰۰ دقیقه تاخیر

می متالز - در پی توقف قطار یزد - تهران در ایستگاه زواره اصفهان که به دلیل نقص فنی حادث شده بود، معاون مسافری شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران ضمن عذرخواهی از مسافران گفت: نقص فنی این قطار با تلاش ماموران ایستگاه زواره برطرف شده و پس از حدود ۲۰۰ دقیقه تاخیر مجدداً حرکت خود را به سمت ایستگاه تهران آغاز کرد.
 

جریمه ۸۰ میلیون دلاری فیات‌کرایسلر

می متالز - شرکت خودروسازی فیات کرایسلر تحت تاثیر عدم رعایت استانداردهای مصرف سوخت و انتشار آلایندگی در آمریکا ۸۰میلیون دلار جریمه شد.
 

فراخوان راوفور به‌دلیل نقص دوربین عقب

می متالز - از آنجا که در چند سال اخیر دارا بودن دوربین‌های ‌عقب یکی از ضرور‌ت‌های خودروهای جدید در آمریکا بوده است، اکنون سازمان ایمنی ترافیک بزرگراه‌های این کشور اعلام کرده است که تویوتا قرار است تعداد قابل‌توجهی از شاسی‌بلندهای «راوفور» را به‌دلیل نقص فنی دوربین عقب در آمریکا فراخوان دهد.
 

نقص فنی نفتکش ایرانی در دریای سرخ

می متالز - شرکت ملی نفتکش ایران از نقص فنی یکی از کشتی‌های خود در دریای سرخ خبر داد و اعلام کرد: کارکنان نفتکش در حال برطرف کردن نقص ایجاد شده هستند و شناور از لحاظ ایمنی در شرایط پایدار و باثبات قرار دارد.
 سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری:

نقص فنی هواپیمای فرانسوی توسط مهندسان ایرانی رفع شد

می متالز - جعفرزاده گفت: هواپیمای فرانسوی که در فرودگاه اصفهان فرود اضطراری کرده بود، توسط متخصصان ایران رفع نقص فنی شد.
 

فراخوان فیات کرایسلر برای ۱۸۲ هزار خودرو به دلیل نقص فنی

می متالز - فیات کرایسلر بیش از ۱۸۲ هزار وانت پیکاپ رم را از سراسر جهان برای تعمیر یک مشکل الکتریکی که می تواند فرمان را از مدار خارج کند فراخواند .
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما