خبر
خودرو  

فراخوان فیات‌ به‌دلیل نقص ترمز

می متالز - شرکت فیات‌کرایسلر فراخوانی را برای مدل ۲۰۱۹ دو مدل وانت رم ۱۵۰۰ و ۲۵۰۰ اعلام کرده است. دلیل این فراخوان نگرانی از نقص فنی در ترمزهای خودرو اعلام شده است.

به گزارش می متالز، شرکت فیات‌کرایسلر فراخوانی را برای مدل ۲۰۱۹ دو مدل وانت رم ۱۵۰۰ و ۲۵۰۰ اعلام کرده است. دلیل این فراخوان نگرانی از نقص فنی در ترمزهای خودرو اعلام شده است. براساس فراخوان مزبور، در برخی مدل‌های ۲۰۱۹ از رم ۱۵۰۰ و ۲۵۰۰، گیره نگه‌دارنده سوپاپ سیلندر به درستی نصب نشده است. امکان دارد نگه‌دارنده سوپاپ سیلندر که به پین پدال ترمز متصل است جابه‌جا شده و عملکرد آن سخت یا ناممکن شود که در نتیجه، پدال ترمز از کار می‌افتد. این امر می‌تواند خطر تصادف را در پی داشته باشد و سرنشینان خودرو یا دیگر کاربران جاده را در معرض خطر آسیب جدی قرار دهد. به‌طور کلی، ۷۸ دستگاه خودرو مشمول این فراخوان می‌شوند که از یک ژوئن ۲۰۱۸ تا ۳۱ جولای ۲۰۱۹ فروخته شده‌اند. با مالکان این وانت‌ها از طریق ارسال ایمیل تماس گرفته می‌شود و از آنها خواسته خواهد شد که برای بازبینی و تعمیر خودروی خود بدون پرداخت هزینه، به نمایندگی‌های محلی مراجعه کنند.

کد خبر: 49706
تاریخ: 1398/05/22 - 22:28
منبع: دنیای اقتصاد

فیات‌کرایسلر  مدل وانت  نقص فنی  ترمزهای خودرو 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری:

نقص فنی هواپیمای فرانسوی توسط مهندسان ایرانی رفع شد

می متالز - جعفرزاده گفت: هواپیمای فرانسوی که در فرودگاه اصفهان فرود اضطراری کرده بود، توسط متخصصان ایران رفع نقص فنی شد.
 

فراخوان فیات کرایسلر برای ۱۸۲ هزار خودرو به دلیل نقص فنی

می متالز - فیات کرایسلر بیش از ۱۸۲ هزار وانت پیکاپ رم را از سراسر جهان برای تعمیر یک مشکل الکتریکی که می تواند فرمان را از مدار خارج کند فراخواند .
 

فصل دشوار فیات‌کرایسلر

می متالز - سرجو مارکیونه، مدیرعامل فیات‌کرایسلر، گفت فصل نخست امسال فصلی دشوار برای این خودروساز بود، اما این مساله بر اهداف سال‌جاری و سال آینده فیات‌کرایسلر تاثیرگذار نخواهد بود.
 

فروش خودرو در آمریکا افت کرد

می متالز - رشد فروش خودروهای شاسی‌بلند و وانت در ماه مارس ادامه یافت، اما این مساله مانع از تداوم افت فروش خودروهای سبک در آمریکا نشد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما