خبر
نفت   گاز  

متولی راه‌اندازی و بهره‌برداری فاز ۱۴ پارس جنوبی مشخص شد

می متالز - شرکت بهره‌برداری و مدیریت پتروپارس (POMC) برنده مناقصه عملیات راه‌اندازی و بهره‌برداری فاز ۱۴ پارس جنوبی شد.

به گزارش می متالز، شرکت بهره‌برداری و مدیریت پتروپارس (POMC) برنده مناقصه عملیات راه‌اندازی و بهره‌برداری فاز ۱۴ پارس جنوبی شد. بر اساس اعلام شرکت ملی نفت ایران، حمیدرضا مسعودی مدیر عامل شرکت پتروپارس افزود: شرح کار این پروژه شامل ﻧﻈﺎرت ﺑﺮ ﻋﻤﻠﯿﺎت ﭘﯿﺶ‌راه‌اﻧﺪازی، اﺟﺮای ﻋﻤﻠﯿﺎت راه‌اﻧﺪازی، اﺳﺘﺎرت‌آپ، ﺑﻬﺮه‌ﺑﺮداری، آزﻣﺎﯾﺶ ﺗﻀﻤﯿﻦ ﻋﻤﻠﮑﺮدی و ﺳﻨﺎرﯾﻮی ﺗﻮﻟﯿﺪ زودﻫﻨﮕﺎم (First production) می‌شود. وی افزود: امروز مهم‌ترین دغدغه پتروپارس حفظ نیروی انسانی متخصص و با تجربه است، بنابراین ضمن شرکت در مناقصه و بررسی همه‌جانبه اسناد و مدارک و برنده شدن در مناقصه، بسیار تلاش کردیم زمینه ادامه همکاری نیروهایی که به علت اتمام کار در سایر پروژه‌ها در شرف قطع همکاری هستند فراهم شود. پیش از این پتروپارس پروژه‌های راه‌اندازی، استارت‌آپ، بهره‌برداری و خدمات صنعتی فاز ۱۲ (پالایشگاه نهم)، تعمیرات، نگهداری و بهره‌برداری فاز ۱۹ (پالایشگاه دهم) در منطقه پارس جنوبی و عملیات بهره‌برداری پالایشگاه گازی شهید هاشمی‌نژاد (خانگیران) را به‌عهده داشته است. در این شرایط تنها فاز پارس جنوبی که همچنان توسعه آن در هاله‌ای از ابهام قرار دارد،‌ فاز ۱۱ پارس جنوبی است. این فاز قرار بود توسط کنسرسیومی متشکل از شرکت توتال،‌ سی‌ان‌پی‌سی چین و پتروپارس توسعه پیدا کند، اما بازگشت تحریم‌های آمریکا علیه ایران باعث خروج توتال و مسکوت ماندن قرارداد شده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

مجوز مناقصه محور مبارکه – بروجن به زودی صادر می‌شود

می متالز - مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: در روزهای گذشته از محل اعتبارات سازمان راهداری و حمل نقل جاده‌ای مناقصه‌ای برگزار شد و بحث کمسیون ماده 23 پیش آمد که مقرر شد که طی امروز یا فردا مجوز مناقصه آنی محور داده شود.
 

ایجاد اشتغال و ارتقا وضعیت نیروی انسانی از اولویت های فولاد اکسین است

می متالز - امین ابراهیمی مدیر عامل شرکت فولاد اکسین خوزستان در خصوص نیروی انسانی شرکت بیان کرد: کارکنان سرمایه های اصلی این شرکت هستند و خوشبختانه این شرکت با دارا بودن نیروی انسانی بیش از ظرفیت موجود خود، همواره در تلاش برای نگهداشت و پرورش این سرمایه بزرگ سازمانی بوده است.
 

اعلام برنده مناقصه پیمانکار گروه الف استخراج معادن سنگان

می متالز - برنده مناقصه پیمانکار معادن گروه الف مجتمع سنگ آهن سنگان مشخص شد.
 مناقصه‌ای از سوی سیمان‌ساز جاده قزوین اعلام شد؛

"سابیک" و واگذاری ساخت دیوارهای پیش‌ساخته

می متالز - شرکت سیمان آبیک در نظر دارد خرید حدود ۵.۲۵۰ متر مربع دیوار پیش ساخته بتنی خود را از طریق مناقصه سراسری به پیمانکار حقوقی واجد شرایط واگذار کند.
 مجری طرح توسعه فاز ۱۴ پارس جنوبی:

بخش دریایی فاز ۱۴ پارس جنوبی دی‌ماه تکمیل می‌شود

می متالز - مجری طرح توسعه فاز ۱۴ پارس جنوبی از پایان توسعه بخش فراساحل این طرح تا پایان دی‌ماه امسال خبر داد و گفت: دو سکوی باقی‌مانده این طرح ابتدای زمستان امسال تولیدی می‌شود.
 

گهر زمین عملیات احداث سد باطله شماره 2 خود را به مناقصه عمومی گذاشت

می متالز - شرکت سنگ آهن گهر زمین با هدف احداث سد باطله شماره 2 در سایت این شرکت، مناقصه عمومی دو مرحله ای برگزار می کند. نوبت اول این مناقصه به ارزیابی کیفی باز می گردد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما