خبر
بورس و سهام  

جهش ۵۶۹ واحدی بورس در آغاز معاملات

می متالز - شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در آغاز معاملات امروز با رشد ۵۶۹.۰۷ واحدی در ارتفاع ۲۵۶ هزار و ۴۴۵ واحدی ایستاد.

به گزارش می متالز، شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در آغاز معاملات امروز با رشد ۵۶۹.۰۷ واحدی در ارتفاع ۲۵۶ هزار و ۴۴۵ واحدی ایستاد.

بر این اساس ارزش کل معاملات از یک هزار میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۵۰۷ میلیون سهم طی ۵۷ هزار نوبت معاملاتی است.

نماد‌های پر بیننده معاملات اخابر، کگل، حکشتی و همراه با روند صعودی و رمپنا، کچاد و خودرو با روند نزولی کار خود را آغاز کرد.

شاخص کل فرابورس در آغاز معاملات با رشد ۲۴.۹۲ واحدی به پله ۳ هزار و ۴۶۳ واحدی رسید. بر این اساس ارزش کل معاملات از ۲ هزار میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۶۲۲ میلیون سهم طی ۷۶ هزار نوبت معاملاتی است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

جهش 4942 واحدی شاخص بورس تهران

می متالز - شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز افزایش 4942 واحدی را رقم زد.
 

قیمت فلزات اساسی در بازار بورس لندن + جدول

می متالز - قیمت انواع فلزات اساسی در بازار بورس لندن منتشر شد. فلز آلومینیوم و مس مسیرهای پرنوسانی داشت اما قیمت فلز روی سقوط آزاد کرده است.
 

وضعیت عجیب بازار خودرو پس از گرانی بنزین

می متالز - بعد از افزایش سه برابری قیمت بنزین، یک اتفاق عجیب در بازار خودرو روی داده است: قیمت انواع خودرو در بازار، حتی قیمت خودروهای بنزین‌ سوزِ پرمصرف افزایش یافته است و برخلاف تصورات، افزایش قیمت بنزین، به کاهش قیمت خودرو منجر نشده است.
 عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس مطرح کرد؛

اقتصاد آرام با ورود هرچه بیشتر به بازارهای مالی

می متالز - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس معتقد است که یکی از شاهراه های اصلی برای کاهش سفته بازی در اقتصاد با توجه به حجم بالای نقدینگی، توسعه ابزارهای مالی و معاملات کاغذی و آشنایی با جذابیت بالای این ابزارها است.
 

پانزدهمین روز سبز شاخص

می متالز - شاخص بورس تهران امروز با افزایش ۴۹۴۲ واحدی عدد ۳۳۲ هزار و ۵۶۷ واحد را نمایش داد. شاخص هم وزن نیز به رقم ۱۰۲ هزار و ۷۹۹ واحد رسید. شاخص بازار اول به کانال ۲۴۰ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۶۸۱ هزار واحد را نمایش داد. امروز آیفکس نیز از ۴۲۸۲ را ثبت کرد.
 

سدشکنی دو بازار در تحریم

می متالز - تحقق هدف مرجعیت کشف قیمت حامل‌های انرژی در منطقه خاورمیانه با جلب اعتماد و مشارکت دولت و وزارتخانه‌های مربوطه مانند صنعت، کشاورزی و نفت در بستر بورس‌کالا و انرژی موضوعی است که سال‌ها است مطرح می‌شود اما تقریبا بورس‌های ما هیچ‌گاه نتوانستند از محدوده مشخصی که برای خود تعریف کرده‌اند و بازارهای داخلی را در بر می‌گیرد فراتر روند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما