خبر
بانک ها  
طبق اعلام بانک مرکزی؛

نرخ ۱۲ ارز دولتی در ۲۲ مرداد ۹۸ افزایش یافت + جدول

می متالز - بانک مرکزی امروز نرخ ۴۷ ارز بین بانکی را اعلام کرد که بر این اساس نرخ ۱۱ ارز بین بانکی ثابت ماند، نرخ ۱۲ ارز افزایش و ۲۴ ارز کاهش یافت.

به گزارش می متالز، بانک مرکزی امروز نرخ ۴۷ ارز بین بانکی را اعلام کرد که بر این اساس نرخ ۱۱ ارز بین بانکی ثابت ماند، نرخ ۱۲ ارز افزایش و ۲۴ ارز کاهش یافت.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 بر اساس اعلام بانک مرکزی؛

یورو کاهش و پوند افزایشی شد

می متالز - بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۴ ارز مانند یورو کاهش و قیمت ۲۴ واحد پولی دیگر مانند پوند افزایش یافت؛ نرخ دلار و ۸ ارز دیگر نیز ثابت ماند.
 لاهوتی:

دولت به سمت تک‌ نرخی کردن ارز حرکت کند / دلار ۴۲۰۰ تومانی غیر کاربردی است

می متالز - رئیس کنفدراسیون صادرات با بیان اینکه رقم ۴۲۰۰ تومان برای ارز غیرکاربردی است، گفت: رئیس بانک مرکزی اصرار دارد که هیچ دخالتی در سامانه نیما صورت نمی‌گیرد اما وقتی در بودجه عدد ۸۵۰۰ تومان تعیین شد این شک را ایجاد کرده که نرخ دستوری است و بهتر است دولت به سمت شفافیت و تک‌ نرخی کردن ارز حرکت کنند تا رانت و فساد را از بین ببرند.
 بررسی لایحه بودجه سال 99 در گفت‌ وگو با یک تحلیل‌گر بازار سرمایه

بودجه ۹۹ در بورس تاثیر مثبت دارد؟ / کدام صنایع بیشترین تاثیر را خواهند پذیرفت؟

می متالز - به دلیل اینکه پیش‌ بینی‌های بد بینانه تحلیلگران بازار سرمایه از بودجه محقق نشد، شاهد رشد بازار بودیم به حدی که سقف مقاومتی شاخص کل نیز در هفته گذشته شکسته شد.
 پناهی:

۲۸ میلیارد دلار برای ثبت سفارشات تامین شده است

می متالز - معاون ارزی بانک مرکزی با اشاره به تامین ۲۸ میلیارد دلار ارز برای ثبت سفارشات در ۹ ماه اخیر گفت: در این مدت قریب ۱۲ میلیارد یورو در نیما ارز فروخته شده که ۵ میلیارد یوروی آن سهم پتروشیمی‌ها و بیش از ۶ میلیارد دیگر سهم سایر صادرکنندگان بوده است و سهم کمتری از آن نیز به بانک مرکزی اختصاص دارد.
 رئیس کل بانک مرکزی:

هدف بانک مرکزی از حضور در بازار ارز، ایجاد ثبات است

می متالز - عبدالناصر همتی هدف از حضور بانک مرکزی در بازار ارز را ایجاد ثبات عنوان کرد و گفت: بانک مرکزی به هیچ‌وجه هدف تعیین نرخ ارز را دنبال نمی‌کند، بلکه هدف این بانک ایجاد ثبات در بازار است.
 

خودباوری رمز حل مشکلات تولید در کشور است

می متالز - رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران گفت: تحریم‌ها ضربات سنگینی بر بدنه اقتصاد وارد کرد اما اعتقاد به خودباوری برای حل مشکلات و نارسایی‌های تولید را در میان فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان تقویت کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما