خبر
بانک ها  
طبق اعلام بانک مرکزی؛

نرخ ۱۲ ارز دولتی در ۲۲ مرداد ۹۸ افزایش یافت + جدول

می متالز - بانک مرکزی امروز نرخ ۴۷ ارز بین بانکی را اعلام کرد که بر این اساس نرخ ۱۱ ارز بین بانکی ثابت ماند، نرخ ۱۲ ارز افزایش و ۲۴ ارز کاهش یافت.

به گزارش می متالز، بانک مرکزی امروز نرخ ۴۷ ارز بین بانکی را اعلام کرد که بر این اساس نرخ ۱۱ ارز بین بانکی ثابت ماند، نرخ ۱۲ ارز افزایش و ۲۴ ارز کاهش یافت.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید خبرداد:

کاهش آثار و تبعات ذینفع واحد و رفع محدودیت های بانکی واحدهای تولیدی مشمول ماده 20

می متالز - دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید از پذیرش بانک مرکزی در رفع محدودیت های بانکی اعمال شده علیه واحد های تولیدی مشمول ماده 20 قانون رفع موانع تولید خبرداد.
 معاون ارزی پیشین بانک مرکزی: دولت به هشدارها توجه نمی‌کرد

خواب زمستانی در بحران ارزی

می متالز - معاون ارزی پیشین بانک مرکزی در گفت‌وگویی با ریشه‌یابی نوسانات ارزی در سال ۹۶ گفت: بانک مرکزی در آن زمان، با رصد عوامل نوسان‌ساز بحران ارزی را پیش‌بینی و به مسوولان ارشد دولت اعلام کرد، اما در سوی مقابل مسوولان دولتی واکنش مناسبی نسبت به این هشدارها نداشتند.
 چالش جدی در مسیر معاملات کوتاژ صادراتی

سردرگمی صادرکننده و واردکننده در سامانه نیما/ رئیس کل گمرک: مشکل پیش آمده یک موضوع بدیهی فنی است

می متالز - بررسی‌ها نشان می‌دهد که از ۵ مرداد ماه سال جاری سامانه جامع تجارت با اختلالات جدی رو به رو شده است و همین موضوع باعث شده تا صادرکنندگان در واگذاری اظهارنامه‌های صادراتی و ثبت کوتاژ برای واردات در مقابل صادرات با مشکلاتی مواجه شوند و نتوانند تعهدات ارزی خود را ایفا نمایند. این موضوع باعث بلاتکلیفی واردکنندگان نیز شده است.
 ترامپ: فعلا آماده توافق با چین نیستیم

تلاطم در بازارهای مالی آمریکا از بیم بروز یک رکود اقتصادی

می متالز - رئیس جمهور آمریکا گفته است که فعلا آماده توافق با چین نیست و همزمان احتمال بروز رکود اقتصادی در کشور را نیز رد کرده است.
 

امکان تامین مالی بنگاه های اقتصادی از طریق بورس

می متالز - وزیر اقتصاد و دارایی با بیان اینکه بسیاری از بنگاه ها می‌توانند از محل بورس تامین مالی کنند، گفت: اعطای تسهیلات به بنگاه‌هایی که با کمبود سرمایه در گردش مواجه هستند، در اولویت است.
 بر اساس اعلام بانک مرکزی؛

نرخ رسمی ۲۰ ارز افزایش یافت

می متالز - بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۲ ارز مانند یورو کاهش و قیمت ۲۰ واحد پولی دیگر از جمله پوند افزایش یافت. نرخ دلار و ۱۴ ارز دیگر نیز ثابت ماند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما