خبر
اقتصاد  

اقتصاد قزاقستان ۴.۲ درصد رشد کرد

می متالز - وزیر اقتصاد قزاقستان اعلام کرد که رشد اقتصادی این کشور در ۷ ماه نخست امسال به ۴.۲ درصد رسیده است.

به گزارش می متالز، روسلان دالن‌اف، وزیر اقتصاد قزاقستان امروز سه شنبه در جلسه هیات دولت این کشور اعلام کرد: تولید ناخالص داخلی قزاقستان در شش ماه نخست امسال ۴.۱ درصد و در ۷ ماه نخست (ژانویه-جولای) ۴.۲ درصد رشد کرده است.

وزیر اقتصاد قزاقستان رشد مربوطه را منوط به تسریع فعالیت ‌های صنعتی و عمرانی در کشورش دانست و افزود: در این دوره تورم سالانه ۵.۴ درصد به ثبت رسید.

کد خبر: 49756
تاریخ: 1398/05/22 - 23:29
منبع: ایبنا

اقتصاد  قزاقستان 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی برگزار شد:

همایش تجارت در اتحادیه اقتصادی اوراسیا

می متالز - رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از برگزاری همایش تجارت در اتحادیه اقتصادی اوراسیا (قزاقستان، قرقیزستان، ارمنستان، روسیه و بلاروس) در این سازمان خبر داد.
 هفته جاری صورت می‌گیرد؛

ارائه گزارش عملکرد رئیس سازمان خصوصی‌سازی در کمیسیون اقتصادی

می متالز - هفته جاری نشستی با رئیس سازمان خصوصی‌سازی با موضوع استماع گزارش عملکرد سازمان مذکور در کمیسیون اقتصادی برگزار خواهد شد.
 حسین زاده بحرینی:

مصوبه مجلس درباره حذف سود و جریمه مرکب از سوی مجمع تشخیص تأیید شد

می متالز - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، از تایید مصوبه مجلس درباره حذف سود و جریمه مرکب از تسهیلات بانکی توسط مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد.
 

در آینده با کمبود سنگ آهن مواجه هستیم

می متالز - صنعت و معدن از دیرباز دو بخش جایی ناپذیر اقتصاد ایران به شما می‌روند که ارزش آفرینی بسیاری را برای جامعه به ارمغان می‌آورند. این بخش ها، درحال‌حاضر بیش از گذشته به تعامل و دور اندیشی نیاز دارند تا بتوانند بر اساس برنامه راهبردی خودشان مسیر توسعه و ترقی را طی نمایند.
 رئیس سازمان توسعه تجارت ایران اعلام کرد:

پیگیری رئیس جمهوری برای الحاق به سازمان جهانی تجارت

می متالز - رئیس سازمان توسعه تجارت ایران از دستور رییس جمهوری برای پیگیری الحاق ایران به سازمان جهانی تجارت خبر داد و گفت: اکنون بر اساس تاکید وزیر صنعت، معدن و تجارت پیگیر این موضوع هستیم.
 یک بام و دو هوای کاغذ گلاسه میان استاندارد و گمرک؛

رسوب هزاران تن کاغذ در گمرکات

می متالز - پس از دپوی خودرو، گوشت و چندی دیگر از کالاهای وارداتی، این بار نوبت به رسوب کاغذ رسیده است. هزاران تن کاغذ ذر بنادر و گمرکات رسوب کرده است و به نظر می رسد این موضوع، مشکلات عدیده ای را برای فعالان اقتصادی کاغذ و مقوا به وجود آورده است؛ علت آن اختلافاتی میان اداره گمرک ایران و سازمان ملی استاندارد در خصوص عدم ترخیص کالای مدنظر گزارش شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما