خبر
بازار مسکن  
نگاهی به بازار معاملات مسکن

مظنه اجاره یک واحد مسکونی در منطقه صفا چند؟ + قیمت

می متالز - یک دستگاه واحد مسکونی ۵۰ متری واقع در منطقه صفا، خیابان ثارالله با مبلغ یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان اجاره و ۴۰ میلیون تومان ودیعه معامله می‌شود.

به گزارش می متالز، لیست آپارتمان‌های مسکونی اجاره‌ای در منطقه صفا  به شرح زیر است. توجه کنید که قیمت‌ها بر حسب مترمربع به تومان بوده و تقریبی است، چراکه قیمت مسکن در تهران با توجه به نوع ساختمان، امکانات، خیابان و یا نظر مالک تغییر می‌کند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 دبیر انجمن انبوه سازان تهران:

گاهی اوقات بانک‌ها عاملی برای گرانی مسکن هستند / بی تاثیری نقش کارت مصالح ساختمانی در کاهش قیمت مصالح

می متالز - رهبر گفت: به دلیل سود متعارفی که در حوزه مسکن وجود دارد برخی اوقات بانک‌ها اجازه کاهش قیمت مسکن را نمی‌دهند.
 نگاهی به بازار معاملات مسکن

اجاره یک واحد مسکونی در منطقه ارم چقدر هزینه دارد؟ + قیمت

می متالز - یک دستگاه واحد مسکونی ۳۵ متری واقع در منطقه ارم، خیابان بهار با مبلغ ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اجاره و ۳۰ میلیون تومان ودیعه معامله می‌شود.
 نگاهی به بازار معاملات مسکن

اجاره یک واحد تجاری و اداری در منطقه استاد معین چقدر هزینه دارد؟ + جدول

می متالز - یک دستگاه واحد تجاری ۱۵ متری واقع در منطقه استاد معین، خیابان دستغیب با مبلغ یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان اجاره و ۱۰ میلیون تومان ودیعه معامله می‌شود.
 بنایی انتقاد کرد:

جولان سوداگران در بازار مسکن شهرهای اقماری

می متالز - عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: وزارت راه و شهرسازی و دستگاه های نظارتی قطعا باید از فعالیت دلالان در بازار مسکن در شهرهای اقماری جلوگیری کنند، از این رو مدیریت این مساله و برخورد با سوداگری مسکن ضروری است.
 نگاهی به بازار معاملات مسکن

اجاره یک واحد مسکونی در منطقه آگاهی چقدر هزینه دارد؟ + قیمت

می متالز - یک دستگاه واحد مسکونی ۳۵ متری واقع در منطقه آگاهی، خیابان مقدسی با مبلغ ۴۰۰ هزار تومان اجاره و ۵۰ میلیون تومان ودیعه معامله می‌شود.
 

کتاب «مرز موفقیت در بورس» به کتابخانه سازمان بورس رفت

می متالز - بسیاری از معامله‌گران و سرمایه‌گذاران حتی حرفه‌ای و کهنه کار، بر این باورند برخورداری از مهارت و دانش بالا و بهره بردن از ابزارها و روش‌های معاملاتی آزمون شده و مورد اعتماد، عامل اصلی در رسیدن به موفقیت در بازارهای سرمایه است و غالباً برای ذهنیت، نگرش و احساسات معامله‌گر در پیروزی یا شکست و سود یا زیان وی نقش چندانی قائل نمی‌شوند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما