خبر
بازار مسکن  
نگاهی به بازار معاملات مسکن

مظنه اجاره یک واحد مسکونی در منطقه صفا چند؟ + قیمت

می متالز - یک دستگاه واحد مسکونی ۵۰ متری واقع در منطقه صفا، خیابان ثارالله با مبلغ یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان اجاره و ۴۰ میلیون تومان ودیعه معامله می‌شود.

به گزارش می متالز، لیست آپارتمان‌های مسکونی اجاره‌ای در منطقه صفا  به شرح زیر است. توجه کنید که قیمت‌ها بر حسب مترمربع به تومان بوده و تقریبی است، چراکه قیمت مسکن در تهران با توجه به نوع ساختمان، امکانات، خیابان و یا نظر مالک تغییر می‌کند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مهندس قائدشرف مدیر امور کالای شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران:

به دنبال استحکام روابط مشترک با فولاد اکسین خوزستان می باشیم

می متالز - با حضور شرکت ملی مهندسی ساختمان نفت ایران مجری طرح پروژه خط لوله سبز آب – ری، شرکت لوله سازی صفا و شرکت فولاد اکسین خوزستان جلسه ای جهت تولید ورق های مورد نیاز این پروژه در سالن کنفرانس حوزه مدیریت برگزار شد.
 مدیرعامل شرکت سبدگردان سرمایه ایرانیان عنوان کرد:

عوامل رشد شاخص در هفته گذشته

می متالز - فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار با فعالان اقتصادی و کارآفرینان برتر کشور و توصیه ایشان به حمایت از تولید و سرمایه گذاری های مولد، نقطه عطف و عامل توسعه بازار سرمایه است.
 

کانون عرضه آپارتمان‌های قیمت‌ مناسب در بازار مسکن

می متالز - مناطق ۹ و ۱۰ تهران واقع در محدوده جنوب و جنوب غربی شهر را از آنجا که هم ساخت و ساز و عرضه آپارتمان‌های نقلی و کوچک‌ متراژ در آن ها پرتعداد است و هم قیمت مسکن در این نواحی کمتر از میانگین قیمت مسکن در کل شهر است، می‌توان به‌عنوان کانون عرضه آپارتمان‌های قیمت‌مناسب در بازار مسکن معرفی کرد.
 کیانپور مطرح کرد:

افزایش تسهیلات مسکن؛ شمشیری دولبه برای بازار مسکن

می متالز - عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: در صورتی که میزان تولید مسکن افزایش نیافته و تنها مسوولان به دنبال افزایش تسهیلات خرید مسکن باشند، بازار دچار تورم و افزایش قیمت خواهد شد که این مساله به زیان خریداران خواهد بود.
 مدیرعامل ماشین سازی صفا:

درد تولیدکنندگان شبیه هم است

می متالز - مدیرعامل ماشین سازی صفا تولید کننده اره نواری در اصفهان اظهار داشت: درد تولید کنندگان شبیه هم هست و متاسفانه در شرایط حاضر تولید کنندگان مشکل نقدینگی دارند.
 نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک:

قیمت مسکن با وجود گرانی بنزین افزایش نخواهد یافت/ چند دلیل و برهان

می متالز - نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک با اعلام کاهش ۷۰ درصدی حجم معاملات، پیش بینی کرد قیمت مسکن با وجود گرانی بنزین به چند دلیل و برهان افزایش نخواهد یافت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما