خبر
بورس و سهام   بیمه  

رشد سرمایه‌گذاری‌های بورسی بیمه معلم در سال ۹۷

می متالز - مجمع عمومی عادی سالانه شرکت بیمه معلم با حضور 93.34 درصدی صاحبان سهام در روز شنبه ۲۹ تیرماه سال جاری برگزار شد و صورت‌های مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۷ به تصویب رسید.

به گزارش می متالز، غلامرضا حیدری کردزنگنه ریاست جلسه را به‌عهده داشت و محمدرضا سمیعی نماینده شرکت سرمایه‌گذاری کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و امیر انباردار نماینده شرکت سرمایه گذاری فرهنگیان به عنوان ناظرین جلسه، وی را در برگزاری مجمع همراهی کردند، همچنین نمایندگان بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار و دیگر سهامداران حقیقی نیز در این جلسه حضور داشتند.

 مجمع عمومی صاحبان سهام بیمه معلم پس از شنیدن گزارش هیات مدیره که توسط محمدابراهیم تحسیری مدیر عامل بیمه معلم قرائت شد و همچنین استماع گزارش بازرس و حسابرس قانونی، حساب‌های شرکت (مشتمل بر ترازنامه، صورت سود و زیان و صورت جریان وجوه نقد) برای سال مالی منتهی به ۲۹/ ۱۲/ ۱۳۹۷ را تصویب نمود.

موسسه وانیا نیک تدبیر به عنوان حسابرس و بازرس اصلی و موسسه حسابرسی هوشیار ممیز به عنوان بازرس علی البدل برای سال مالی منتهی به ۲۹/ ۱۲/ ۱۳۹۸ انتخاب گردیدند.

روزنامه دنیای اقتصاد به عنوان روزنامه کثیر الانتشار برای درج آگهی های شرکت انتخاب شد.

 با تصمیم و موافقت مجمع مقرر گردید ۳۱.۵۰۰ میلیون ریال بین سهامداران به عنوان سود تقسیمی توزیع گردد.

گزارش هیأت مدیره از عملکرد سال مالی ۹۷

بیمه معلم با  ۳۸ شعبه، ۲۲ باجه و ۲۴۴۳ نماینده در سراسر کشور فعالیت دارد.

با اجرای موفقیت آمیز برنامه استراتژیک بیمه معلم، دستاوردهای شایانی نظیر: قرارگرفتن در بین ۱۰۰ شرکت برتر کشور بر اساس رتبه بندی سازمان مدیریت صنعتی حاصل گردید.

یکی از عوامل کلیدی در کسب این موفقیت ارائه خدمات مطلوب بیمه معلم به مشتریان و افزایش بهره‌وری سرمایه‌های انسانی و شبکه فروش می‌باشد. لذا تلاش بیمه معلم بر افزایش رضایتمندی مشتریان همواره ادامه دارد و برنامه‌ریزی ویژه‌ای در سند استراتژیک در این خصوص انجام گردیده است.

بدین ترتیب محمد ابراهیم تحسیری مدیرعامل محترم شرکت بیمه معلم سال ۹۸ را سال «چابک‌سازی سازمانی»نام نهاد.

رشد سرمایه گذاری های بیمه معلم درسال ۹۷

گزارش عملکرد هیات مدیره شرکت بیمه معلم به مجمع عمومی صاحبان سهام برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۷ نشان می‌دهد این شرکت با سرمایه ۱۵۰۰ میلیاردریال و تولید ۱۶.۳۳۸ میلیارد ریال درآمد حق بیمه، ۳.۸سهم بازار را در اختیار دارد و دربین شرکت‌های بیمه کشور در رتبه هشتم ایستاده است.

 بیمه معلم در سال ۹۷ با صدور ۳ میلیون فقره بیمه‌نامه حق بیمه‌ای معادل ۱۶.۳۳۸ میلیارد ریال حق بیمه تولید کرده است که نسبت به دوره مشابه سال قبل ۳۴ درصد رشد دارد که بیشتر از میانگین رشد صنعت بیمه کشور بوده است.

ارقام نشان دهنده تمرکز بیمه معلم بر پرتفوی کم‌ریسک بوده و این شرکت بیمه ای درصدد تغییر سبد پرتفوی خود در طی سال‌های گذشته از پرریسک به کم ریسک می‌باشد.

 همچنین سرمایه‌گذاری در بورس و فرابورس نیز با ۸۷ درصد رشد از رقم ۵۲۵.۰۰۵ میلیون ریال به ۹۸۲.۱۸۳ میلیون ریال افزایش یافت.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار

علت به تعویق افتادن تشکیل بازار متشکل ارزی/ نقدینگی به سمت بازارهای سرمایه سوق پیدا کرده است

می متالز - محمدی به تشریح نقش بورس در بازار متشکل ارزی و دلایل تاخیر در راه‌اندازی این بازارپولی پرداخت.
 رییس سازمان بورس؛

بازار سرمایه از راه‌اندازی بازار متشکل ارزی حمایت می‌کند

می متالز - رییس سازمان بورس اعلام کرد: قطعا بانک مرکزی برای بازار متشکل ارزی، استراتژی دقیق و بازیگران متناسب با شرایط بازار را انتخاب می‌کند و بازار سرمایه آماده هرگونه همکاری و حمایت از این بازار است.
 افزایش سرمایه ۲۲۰درصد پیشنهاد هیات مدیره این پالایشی؛

«شپنا» ۶۴۰۰ میلیارد تومانی می شود

می متالز - هیات مدیره شرکت «پالایش نفت اصفهان» افزایش سرمایه نسبتا سنگینی را به مجمع عمومی پیشنهاد کرد.
 

دستورالعمل جدید صندوق‌ها در راه است

می متالز - رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار از ابلاغ دستورالعمل جامع صندوق‌های سرمایه‌گذاری در آینده نزدیک خبر داد.
 از سوی سازمان بورس صادر شد؛

صدور مجوز افزایش‌سرمایه دو مرحله‌ای/ ۱۰۰درصد افزایش سرمایه در جیب این تامین‌سرمایه‌

می متالز - هیات مدیره این شرکت فرصت دو ساله‌ای جهت اجرای مرحله دوم افزایش سرمایه که مبلغ آن ۴.۰۰۰ میلیارد ریال بوده را خواهد داشت و به این ترتیب طی دو مرحله فوق سرمایه ثبت شده شرکت با ۱۰۰درصد افزایش به ۱۰هزار میلیارد ریال خواهد رسید.
 

صنعت بیمه سالانه خسارت‌های زیادی متحمل می‌شود

می متالز - بازسازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان‌های سیل زده آق قلا و گمیشان با تصویب هیات مدیره بیمه اتکایی امین، آغاز شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما