خبر
بورس و سهام   بیمه  

رشد سرمایه‌گذاری‌های بورسی بیمه معلم در سال ۹۷

می متالز - مجمع عمومی عادی سالانه شرکت بیمه معلم با حضور 93.34 درصدی صاحبان سهام در روز شنبه ۲۹ تیرماه سال جاری برگزار شد و صورت‌های مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۷ به تصویب رسید.

به گزارش می متالز، غلامرضا حیدری کردزنگنه ریاست جلسه را به‌عهده داشت و محمدرضا سمیعی نماینده شرکت سرمایه‌گذاری کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و امیر انباردار نماینده شرکت سرمایه گذاری فرهنگیان به عنوان ناظرین جلسه، وی را در برگزاری مجمع همراهی کردند، همچنین نمایندگان بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار و دیگر سهامداران حقیقی نیز در این جلسه حضور داشتند.

 مجمع عمومی صاحبان سهام بیمه معلم پس از شنیدن گزارش هیات مدیره که توسط محمدابراهیم تحسیری مدیر عامل بیمه معلم قرائت شد و همچنین استماع گزارش بازرس و حسابرس قانونی، حساب‌های شرکت (مشتمل بر ترازنامه، صورت سود و زیان و صورت جریان وجوه نقد) برای سال مالی منتهی به ۲۹/ ۱۲/ ۱۳۹۷ را تصویب نمود.

موسسه وانیا نیک تدبیر به عنوان حسابرس و بازرس اصلی و موسسه حسابرسی هوشیار ممیز به عنوان بازرس علی البدل برای سال مالی منتهی به ۲۹/ ۱۲/ ۱۳۹۸ انتخاب گردیدند.

روزنامه دنیای اقتصاد به عنوان روزنامه کثیر الانتشار برای درج آگهی های شرکت انتخاب شد.

 با تصمیم و موافقت مجمع مقرر گردید ۳۱.۵۰۰ میلیون ریال بین سهامداران به عنوان سود تقسیمی توزیع گردد.

گزارش هیأت مدیره از عملکرد سال مالی ۹۷

بیمه معلم با  ۳۸ شعبه، ۲۲ باجه و ۲۴۴۳ نماینده در سراسر کشور فعالیت دارد.

با اجرای موفقیت آمیز برنامه استراتژیک بیمه معلم، دستاوردهای شایانی نظیر: قرارگرفتن در بین ۱۰۰ شرکت برتر کشور بر اساس رتبه بندی سازمان مدیریت صنعتی حاصل گردید.

یکی از عوامل کلیدی در کسب این موفقیت ارائه خدمات مطلوب بیمه معلم به مشتریان و افزایش بهره‌وری سرمایه‌های انسانی و شبکه فروش می‌باشد. لذا تلاش بیمه معلم بر افزایش رضایتمندی مشتریان همواره ادامه دارد و برنامه‌ریزی ویژه‌ای در سند استراتژیک در این خصوص انجام گردیده است.

بدین ترتیب محمد ابراهیم تحسیری مدیرعامل محترم شرکت بیمه معلم سال ۹۸ را سال «چابک‌سازی سازمانی»نام نهاد.

رشد سرمایه گذاری های بیمه معلم درسال ۹۷

گزارش عملکرد هیات مدیره شرکت بیمه معلم به مجمع عمومی صاحبان سهام برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۷ نشان می‌دهد این شرکت با سرمایه ۱۵۰۰ میلیاردریال و تولید ۱۶.۳۳۸ میلیارد ریال درآمد حق بیمه، ۳.۸سهم بازار را در اختیار دارد و دربین شرکت‌های بیمه کشور در رتبه هشتم ایستاده است.

 بیمه معلم در سال ۹۷ با صدور ۳ میلیون فقره بیمه‌نامه حق بیمه‌ای معادل ۱۶.۳۳۸ میلیارد ریال حق بیمه تولید کرده است که نسبت به دوره مشابه سال قبل ۳۴ درصد رشد دارد که بیشتر از میانگین رشد صنعت بیمه کشور بوده است.

ارقام نشان دهنده تمرکز بیمه معلم بر پرتفوی کم‌ریسک بوده و این شرکت بیمه ای درصدد تغییر سبد پرتفوی خود در طی سال‌های گذشته از پرریسک به کم ریسک می‌باشد.

 همچنین سرمایه‌گذاری در بورس و فرابورس نیز با ۸۷ درصد رشد از رقم ۵۲۵.۰۰۵ میلیون ریال به ۹۸۲.۱۸۳ میلیون ریال افزایش یافت.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

"اپرداز" در رهن بانک

می متالز - شرکت آتیه داده پرداز یک ملک اداری خود را در رهن بانک قرار داد.
 

اخذ تسهیلات توسط «اپرداز»

می متالز - شرکت آتیه داده پرداز در راستاي تأمين سرمايه در گردش پروژه هاي دانش بنيان جاري شركت اقدام به اخذ تسهيلات مالي نموده است.
 نگاهی اجمالی به سهم شرکت فولاد مبارکه اصفهان؛

پتانسیل بالای «فولاد» برای سودسازی

می متالز - فولاد برای سال‌جاری اقدام به اعلام و شناسایی سود هر سهم نکرده ولی بررسی‌ها و تحلیل کارشناسی، توانایی تحقق سود خالص ۲۱.۳۱۴ میلیارد تومانی و به ازای هر سهم ۱۶۴۰ ریال را دور از دسترس نمی‌داند.
 

منابع نظام بانکی جایگزین نفت شد/ بانک‌ها ملزم به خرید اوراق مالی دولت می‌شوند

می متالز - دولت در لایحه بودجه ۹۹، با هدف جبران بخشی از کمبود درآمدهای نفتی، به بهانه اجرای عملیات بازار باز، در یک اقدام جالب و تاریخی بانک‌ها را ملزم به خرید اوراق مالی خود و ارائه آن به بانک مرکزی به عنوان وثیقه بدهی کرده است.
 در نامه غلامحسین شافعی به رئیس سازمان بورس مطرح شد

مرکز رتبه‌بندی اتاق ایران «رتبه‌بندی شرکتی» را مطابق قانون انجام می‌دهد

می متالز - غلامحسین شافعی، رئیس اتاق ایران در نامه‌ای به رئیس سازمان بورس، ضمن یادآوری موادی از قوانین کشور که مرکز ملی رتبه‌بندی اتاق ایران را به‌عنوان متولی رتبه‌بندی فعالان اقتصادی به رسمیت شناخته، اعلام کرده است: نیت قانون‌گذار از مأموریت مرکز ملی رتبه‌بندی اتاق ایران، رتبه‌بندی شرکتی بوده که با درجه‌بندی اعتباری شرکت‌های موردنظر سازمان بورس تفاوت بنیادین دارد.
 

برترین‌های همایش بیمه و توسعه معرفی شدند

می متالز - در بیست و ششمین همایش ملی بیمه و توسعه، جوایز برترین‌های چهارمین دوره جشنواره بیمه در رسانه توسط غلامرضا سلیمانی رئیس کل بیمه مرکزی و اعضای هیات عامل و تنی چند از مقامات صنعت بیمه به برگزیدگان اهدا شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما