خبر
بورس و سهام   پتروشیمی   ماشین آلات و تجهیزات انرژی  

تغییرات مثبت در تولیدات «جم»

می متالز - با اجرای طرح توسعه (Revamp) کوره ۱۰۶ الفین و تست ۹۰ روزه، افزایش ظرفیت ۱۵ درصدی خوراک گاز و مایع در پتروشیمی جم عملی شد.

به گزارش می متالز، با اجرای طرح توسعه یکی از کوره‌های دوگانه واحد الفین پتروشیمی جم در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی و اتمام مراحل نصب کوره ۱۰۶، مقدمات انجام تست کارآیی و عملکرد آغازشد.

حسن معینی، معاون مجتمع پتروشیمی جم گفت: با توجه به اهمیت تولید اتیلن از خوراک گاز و پروپیلن، بنزین و بوتادین از خوراک مایع، اجرای این طرح با هدف افزایش ۱۵ درصدی خوراک گاز و مایع در پتروشیمی جم و رسیدن افزایش ظرفیت خوراک گازی از ۴۰ به ۴۶ تن و مایع از ۵۰ به ۵۷ تن به مرحله اجرا درآمد. وی ادامه داد: با اتمام تست کارآیی و عملکرد کوره گازی و عملی شدن این پروژه مهم، افزایش زمان دی‌کک در کوره گازی از ۶۰ به ۹۰ روز در پتروشیمی جم فراهم شده است و همچنین درخصوص افزایش زمان دی‌کک در کوره مایع از ۶۰ به ۸۰ روز در حال آماده‌سازی شرایط برای تست است.

معاون شرکت مجتمع پتروشیمی جم افزود: پیش‌بینی می‌شود این اقدام و افزایش ظرفیت کوره‌های الفین بین ۸ تا ۱۰میلیون یورو در سال برای پتروشیمی جم آورده ارزی به همراه داشته باشد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 عملکرد این اتیلن‌ساز بررسی شد؛

افت بیش از ۷درصدی نرخ میانگین انواع پلی‌اتیلن سنگین

می متالز - شرکت پتروشیمی جم در هفته‌ای که گذشت بیش از ۵.۶۱۰ تن محصول پلی‌اتیلن سنگین در گرید‌های مختلف را عرضه کرد که در نهایت ۳.۱۶۸ تن این محصول به فروش رسید.
 امروز صورت می‌گیرد؛

عرضه بورس انرژی در رینگ بین الملل

می متالز - انواع محصولات پترو پالایشی در رینگ بین الملل بورس انرژی عرضه خواهد شد.
 

روز پر ترافیک بورس انرژی

می متالز - در تابلوی برق بازار فیزیکی بورس انرژی ایران ۱۲۹۰۰ کیلووات برق برای دوره تحویل ماهانه مهر عرضه می شود.
 در پایان معاملات سه شنبه رخ می دهد:

توقف نماد دو سهم منفی و شرکت دارای صف خرید برای انتخاب اعضا

می متالز - در پایان معاملات امروز، نماد دو سهم منفی و یک شرکت دارای صف خرید برای برگزاری مجمع عادی بطور فوق العاده بسته می شود.
 همزمان با سالروز تکریم بازنشستگان؛

رونمایی از آیین‌نامه طرح تکریم بازنشستگان در پتروشیمی جم

می متالز - همزمان با پنجم شهریور ماه، سالروز تکریم بازنشستگان، از آیین نامه طرح تکریم بازنشستگان پتروشیمی جم رونمایی شد.
 مدیرعامل پتروشیمی جم خبر داد

ضرورت افزایش همکاری بین صنایع بالادست و پایین‌دست پتروشیمی

می متالز - مدیرعامل شرکت پتروشیمی جم با تأکید بر ضرورت افزایش تعامل بین صنایع بالادست و پایین‌دست پتروشیمی اظهار کرد: افزایش همکاری با صنایع پایین‌دست سبب رونق تولید و برد - برد شدن شرایط کسب‌وکار صنعت پتروشیمی می‌شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما