خبر
آهن و فولاد   سیم و کابل   بورس و سهام  
در کدال منتشر شد؛

مروری بر درآمد یک ماهه و تجمعی سه شرکت بورسی

می متالز - شرکت‌های کابل البرز، نورد و تولید قطعات فولادی و شیشه همدان با انتشار گزارش عملکرد فعالیت منتهی یک ماهه منتهی به ۳۱ امرداد ماه اعلام کردند درآمد تجمعی آنها تا انتهای تاریخ یاد شده، به صورت افزایشی بوده است.

به گزارش می متالز، شرکت کابل البرز در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ امرداد ماه ۱۳۹۸، از محل فروش محصولات خود ۱۵۷ میلیارد و ۲۰۱ میلیون ریال درآمد داشته است.

"بالبر" براساس عملکرد ۱۱ ماهه سال مالی منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، مبلغ ۲ هزار و ۲۷۴ میلیارد و ۹۸۴ میلیون ریال درآمد داشته است که نسبت به مدت مشابه در سال مالی گذشته، رشد ۱۲۶ درصدی را نشان می‌دهد.

کسب درآمد ۵۵۹ میلیاردی "فنورد" طی امرداد ماه

شرکت نورد و تولید قطعات فولادی در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ امرداد ماه ۱۳۹۸، از محل فروش محصولات خود ۵۵۹ میلیارد و ۳۱۰ میلیون ریال درآمد داشته است.

"فنورد" براساس عملکرد ۵ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، مبلغ ۲ هزار و ۱۰۱ میلیارد و ۴۴۵ میلیون ریال درآمد داشته است که نسبت به مدت مشابه در سال مالی گذشته، حکایت از رشد ۳۰ درصدی دارد.

مروری بر درآمد یک و ۳ ماهه "کهمدا"

شرکت شیشه همدان در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ امرداد ماه ۱۳۹۸، از محل فروش محصولات خود ۱۶۹ میلیارد و ۱۱۱ میلیون ریال درآمد داشته است.

"کهمدا" براساس عملکرد ۳ ماهه سال مالی منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹، مبلغ ۲۳۰ میلیارد و ۹۲ میلیون ریال درامد داشته است که نسبت به مدت مشابه در سال مالی گذشته، افزایش ۶۱ درصدی را نشان می‌دهد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

دو تصمیم مهم برای فولاد در نهاد ریاست جمهوری

می متالز - امروز در نهاد ریاست جمهوری با موضوع مدیریت بازار فولاد و رفع گلوگاههای تامین مواد اولیه فولادسازان با حضور معاون هماهنگی و پیگیری های ویژه رییس جمهور، قائم مقام وزارت صمت در حوزه بازرگانی، معاونت معدنی صمت، رییس هیت عامل ایمیدرو، بورس، مدیر عامل بورس کالا، شرکت تهیه و تولید نشستی برگزار شد.
 

لیست 5 عرضه بلوکی تا پایان امسال | جزییات واگذاری + متن

می متالز - با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال حالا شرکت ها طبق عرف همه ساله در بازار سهام عرضه های بلوکی را شدت می بخشند. در تازه ترین آمار بورس تهران، 5 عرضه بلوکی اعلام شد.
 

کاهش تولید آلومینای چین در ماه ژانویه

می متالز - در ماه ژانویه سال جاری، چین 5.81 میلیون تن آلومینا تولید نمود که از این میزان تولید، 5.56 میلیون تن آلومینای متالورژیکی و مابقی آلومینای شیمیایی بوده است. براساس این گزارش، تولید روزانه آلومینیوم متالورژیکی در ژانویه به 179 هزار تن رسید که 9.36 درصد کمتر از ژانویه 2018 و 1.12 درصد کمتر از ماه قبل از آن یعنی دسامبر 2018 بوده است. علت این کاهش تولید، کاهش ظرفیت در منطقه گوانزی زینفا (Guangxi Xinfa) بوده که این کاهش ظرفیت، 2-1.8 میلیون تن تخمین زده می‌شود.
 

توقف رشد شاخص بورس

می متالز - شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با کاهش 4 هزار و 692 واحد روبه‌رو شد.
 در بورس انرژی رقم خورد:

افتتاح بازار گواهی ظرفیت برق با لیدری «کویر»!

می متالز - امروز براي اولين بار اوراق گواهي ظرفيت برق در بورس انرژي عرضه شد كه شركت بورسي فولاد كوير خريدار اين گواهي به ارزش ٧٧٧ ميليارد ريال از طريق كارگزاري آگاه بود.
 شروط ادامه صعود سهام

پیش بینی بورس امروز | دیده بان سه‌شنبه ۲۹ بهمن ۹۸

می متالز - بورس تهران معاملات دیروز را نیز صعودی ادامه داد، اما این بار بر بال جدید بزرگان کالایی. آیا فروشندگان دست به ماشه در این سهام مانع ادامه رشد می‌شوند؟ آیا دوباره گروه‌های پرمعامله بورسی مثبت می‌شوند؟ دو پرسش مهمی که معاملات این روزها را بااهمیت نشان می‌دهد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما