خبر
آهن و فولاد   سیم و کابل   بورس و سهام  
در کدال منتشر شد؛

مروری بر درآمد یک ماهه و تجمعی سه شرکت بورسی

می متالز - شرکت‌های کابل البرز، نورد و تولید قطعات فولادی و شیشه همدان با انتشار گزارش عملکرد فعالیت منتهی یک ماهه منتهی به ۳۱ امرداد ماه اعلام کردند درآمد تجمعی آنها تا انتهای تاریخ یاد شده، به صورت افزایشی بوده است.

به گزارش می متالز، شرکت کابل البرز در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ امرداد ماه ۱۳۹۸، از محل فروش محصولات خود ۱۵۷ میلیارد و ۲۰۱ میلیون ریال درآمد داشته است.

"بالبر" براساس عملکرد ۱۱ ماهه سال مالی منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، مبلغ ۲ هزار و ۲۷۴ میلیارد و ۹۸۴ میلیون ریال درآمد داشته است که نسبت به مدت مشابه در سال مالی گذشته، رشد ۱۲۶ درصدی را نشان می‌دهد.

کسب درآمد ۵۵۹ میلیاردی "فنورد" طی امرداد ماه

شرکت نورد و تولید قطعات فولادی در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ امرداد ماه ۱۳۹۸، از محل فروش محصولات خود ۵۵۹ میلیارد و ۳۱۰ میلیون ریال درآمد داشته است.

"فنورد" براساس عملکرد ۵ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، مبلغ ۲ هزار و ۱۰۱ میلیارد و ۴۴۵ میلیون ریال درآمد داشته است که نسبت به مدت مشابه در سال مالی گذشته، حکایت از رشد ۳۰ درصدی دارد.

مروری بر درآمد یک و ۳ ماهه "کهمدا"

شرکت شیشه همدان در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ امرداد ماه ۱۳۹۸، از محل فروش محصولات خود ۱۶۹ میلیارد و ۱۱۱ میلیون ریال درآمد داشته است.

"کهمدا" براساس عملکرد ۳ ماهه سال مالی منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹، مبلغ ۲۳۰ میلیارد و ۹۲ میلیون ریال درامد داشته است که نسبت به مدت مشابه در سال مالی گذشته، افزایش ۶۱ درصدی را نشان می‌دهد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 عملکرد پتروشیمی شرق‌نشین بررسی شد؛

افت نرخ‌های اوره پریل "خراسان" در بورس کالا

می متالز - برای هفتمین هفته متوالی نرخ های اوره پریل "خراسان" با افت مواجه شد.
 بررسی‌ پتروشیمی‌های این سرمایه‌گذار؛

افزایش نرخ‌های فروش و کاهش حجم معاملات آرتوزایلین

می متالز - آخرین اطلاعات معاملاتی این پتروشیمی در بورس کالا مورد بررسی قرار گرفت.
 در مهر ماه صورت می‌گیرد؛

عرضه ۲ میلیون بشکه نفت خام سنگین

می متالز - عرضه ۲ میلیون بشکه نفت خام سنگین در رینگ بین الملل بورس انرژی به اطلاع می‌رسد.
 از تالار چه خبر؟

معاملات شمش و میلگرد زیر ذره بین یک معامله گر

می متالز - معامله گر فلزات کارگزاری مبین سرمایه به بررسی روند معاملات شمش بلوم و سبد میلگرد در تالار محصولات صنعتی بورس کالای ایران در روز جاری پرداخت.
 در اولین روز هفته رقم خورد؛

صادرات ۳۸ هزار تن قیر و عایق رطوبتی از بورس کالای ایران

می متالز - تالار صادراتی بورس کالای ایران، روز شنبه ۳۰ شهریور ماه، میزبان دادوستد ۳۷ هزار و ۸۶۰ تن قیر و ۱۵۸ تن عایق رطوبتی بود.
 

اولین شرکت مشمول اصل ۴۴ برنامه افزایش سرمایه از سود انباشته داد

می متالز - اولین شرکت مشمول اصل ۴۴ حاضر در بورس از برنامه افزایش سرمایه ۳۰ درصدی از محل جذاب سود انباشته خبر داد و با رشد قیمت روبرو شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما