خبر
درب و پنجره  

تمدید مهلت ثبت‌نام در چالش نوآوری ساخت برچسب ایمنی و محافظ

می متالز - مهلت ثبت‌نام در چالش نوآوری «ساخت برچسب ایمنی و محافظ چندمنظوره برای شیشه و پنجره» تا تاریخ ۱۲ شهریور‌ماه سال جاری تمدید شد.

به‌ گزارش می متالز به‌ نقل از باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران، بنابر اعلام دبیرخانه چالش‌های نوآوری و فناوری نانو به‌منظور فراهم کردن فرصت بیشتری برای تکمیل و ارسال طرح‌ها از سوی فناوران و پژوهشگران، مهلت ثبت‌نام در چالش نوآوری «ساخت برچسب ایمنی و محافظ چندمنظوره برای شیشه و پنجره» تا تاریخ ۱۲ شهریور‌ماه سال جاری تمدید شد.

پژوهشگران، فناوران و شرکت‌‌های دانش ‏بنیان علاقمند به شرکت در چالش فناوری تا این تاریخ فرصت دارند با مراجعه به پایگاه اینترنتی چالش (Ichallenge.ir) فرم پیش‌نویس طرح را دریافت و نسبت به ثبت طرح پیشنهادی خود اقدام کنند.

چالش نوآوری فوق که از سوی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو از تیر‌ماه ۹۸ آغاز شده است طی دو مرحله برگزار خواهد شد. با پایان یافتن مهلت ثبت‌نام در تاریخ ۱۲ شهریور‌ماه طرح‌های دریافتی در کمیته داوران ارزیابی شده و در نهایت، شرکت‌کنندگان برگزیده (اعم از فرد یا گروه) به مرحله دوم راه خواهند یافت.

طرح‌های برگزیده در جریان مراحل آتی به صورت گام به گام با پیشبرد طرح خود به منظور ساخت نمونه‌های آزمایشگاهی و نهایی تا سقف ۶۰ میلیون ریال تسهیلات حمایتی شامل کمک‌ هزینه نقدی و اعتبار استفاده از خدمات شبکه آزمایشگاهی فناوری نانو را جهت تکمیل مستندات آزمایشگاهی خواهند داشت.

برنده نهایی چالش نیز در کنار دریافت جایزه نقدی ۲۰۰ میلیون ریالی، برای توسعه فناوری و تجاری‌سازی محصول خود تا مرحله تولید انبوه مورد حمایت و پشتیبانی ستاد توسعه فناوری نانو قرار خواهد گرفت. علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جزئیات چالش (نحوه ثبت نام، شرایط ارسال راه‌حل، جوایز و…) به نشانی Ichallenge.ir مراجعه کنند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در یک شرکت دانش بنیان؛

«لودسل» با ظرفیت ۳هزار تن برای صنعت فولاد تولید شد

می متالز - یک شرکت دانش بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در کشور موفق به ساخت لودسل با ظرفیت ۳ هزار تن شد. از این لودسل در صنایع فولاد استفاده می شود.
 معاون سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران خبر داد:

برگزاری نمایشگاه صنایع کوچک و متوسط در مهر ماه/ اختصاص سالن ویژه برای استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان

می متالز - معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران از برگزاری نمایشگاه صنایع کوچک و متوسط با شعار «ساخت داخل با رویکرد توسعه شبکه ای» از تاریخ ۸ مهر ماه ۹۸ به مدت ۴ روز در محل دایمی نمایشگاه بین المللی تهران خبر داد.
 

دلایل تداوم خام فروشی معادن از منظر استاندار سمنان

می متالز - استاندار سمنان از فقدان زیرساخت های لازم، نبود واحدهای فرآوری و عدم ورود جدی شرکت های دانش بنیان به عنوان دلایل تداوم خام فروشی معادن و منابع زیرزمینی در این استان غنی از انواع مواد معدنی یاد کرد.
 

شهرک های علمی و تحقیقاتی، دانشگاه و شرکت های دانش بنیان بازوی توسعه تکنولوژی

می متالز - مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه به همراه جمعی از معاونان و مدیران این شرکت روز شنبه نهم شهریورماه، ضمن بازدید از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و شرکت‌های فناورِ مستقر در آن با سرپرست این مرکز دیدار کردند و راهکارهای تعامل حداکثری صنعت با شهرک علمی و تحقیقاتی و دانش‌بنیان را مورد بررسی و تبادل نظر قرار دادند.
 معاون وزیر صمت در بازدید از پروژه های در حال احداث شهرک تحقیقاتی کاوش:

شهرک تحقیقاتی کاوش بستر تکمیل زنجیره های اقتصاد دانش بنیان

می متالز - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در بازید از پروژه های شهرک تحقیقاتی کاوش گفت: این شهرک بستری بسیار مناسب برای تکمیل زنجیره های اقتصاد دانش بنیان است.
 

نخستین کارخانه نوآوری غرب کشور با حضور معاون رئیس جمهوری در اراک راه اندازی شد

می متالز - نخستین کارخانه نوآوری غرب کشور عصر شنبه با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، استاندار مرکزی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و جمعی از مسئولان در ماشین سازی اراک راه اندازی شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما