خبر
درب و پنجره  

تمدید مهلت ثبت‌نام در چالش نوآوری ساخت برچسب ایمنی و محافظ

می متالز - مهلت ثبت‌نام در چالش نوآوری «ساخت برچسب ایمنی و محافظ چندمنظوره برای شیشه و پنجره» تا تاریخ ۱۲ شهریور‌ماه سال جاری تمدید شد.

به‌ گزارش می متالز به‌ نقل از باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران، بنابر اعلام دبیرخانه چالش‌های نوآوری و فناوری نانو به‌منظور فراهم کردن فرصت بیشتری برای تکمیل و ارسال طرح‌ها از سوی فناوران و پژوهشگران، مهلت ثبت‌نام در چالش نوآوری «ساخت برچسب ایمنی و محافظ چندمنظوره برای شیشه و پنجره» تا تاریخ ۱۲ شهریور‌ماه سال جاری تمدید شد.

پژوهشگران، فناوران و شرکت‌‌های دانش ‏بنیان علاقمند به شرکت در چالش فناوری تا این تاریخ فرصت دارند با مراجعه به پایگاه اینترنتی چالش (Ichallenge.ir) فرم پیش‌نویس طرح را دریافت و نسبت به ثبت طرح پیشنهادی خود اقدام کنند.

چالش نوآوری فوق که از سوی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو از تیر‌ماه ۹۸ آغاز شده است طی دو مرحله برگزار خواهد شد. با پایان یافتن مهلت ثبت‌نام در تاریخ ۱۲ شهریور‌ماه طرح‌های دریافتی در کمیته داوران ارزیابی شده و در نهایت، شرکت‌کنندگان برگزیده (اعم از فرد یا گروه) به مرحله دوم راه خواهند یافت.

طرح‌های برگزیده در جریان مراحل آتی به صورت گام به گام با پیشبرد طرح خود به منظور ساخت نمونه‌های آزمایشگاهی و نهایی تا سقف ۶۰ میلیون ریال تسهیلات حمایتی شامل کمک‌ هزینه نقدی و اعتبار استفاده از خدمات شبکه آزمایشگاهی فناوری نانو را جهت تکمیل مستندات آزمایشگاهی خواهند داشت.

برنده نهایی چالش نیز در کنار دریافت جایزه نقدی ۲۰۰ میلیون ریالی، برای توسعه فناوری و تجاری‌سازی محصول خود تا مرحله تولید انبوه مورد حمایت و پشتیبانی ستاد توسعه فناوری نانو قرار خواهد گرفت. علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جزئیات چالش (نحوه ثبت نام، شرایط ارسال راه‌حل، جوایز و…) به نشانی Ichallenge.ir مراجعه کنند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رئیس هیات عامل ایدرو خبر داد:

شهرک تحقیقاتی کاوش، بستر تجاری سازی محصولات دانش بنیان

می متالز - وزارت صمت، ایدرو، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و استانداری البرز در مراسمی تفاهمنامه همکاری مشترک توسعه زیست بوم فناوری شهرک تحقیقاتی کاوش را امضا کردند .
 

نیمی از ظرفیت انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت خالی است

می متالز - رئیس انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت با بیان اینکه ۴۹ درصد ظرفیت انجمن در اختیار صنعت نفت و یک درصد در اختیار بازارهای صادراتی کشورهایی از جمله آذربایجان، سوریه، تاجیکستان و… قرار داردگفت: در سال‌هایی که کار به سازندگان داخلی ارجاع می‌شد، خیلی از شرکت های ایرانی فعالیت های خود را توسعه داده و در این حوزه سرمایه گذاری کردند، اما در حال حاضر به دلیل کاهش تقاضا، ۵۰ درصد ظرفیت موجود خالی است.
 

ربیعی: صفر شدن وابستگی به خارج، یک شعار است / ۹۰ درصد نیازهای صنعت پتروشیمی از داخل تأمین شود

می متالز - مدیر عامل هلدینگ خلیج فارس با بیان اینکه صفر شدن وابستگی به خارج، یک شعار است که از نظر اقتصادی نیز صحیح نیست، تاکید کرد: اگر بتوانیم ۹۰ درصد نیازهای این صنعت را از داخل تأمین کنیم، به نقطه قابل قبولی رسیده ایم.
 

زنگنه: ضریب بازیافت در میادین نفتی ایران زیر ۳۰ درصد است

می متالز - وزیر نفت با اشاره به اینکه اکنون ضریب بازیافت در میادین نفتی ایران زیر ۳۰ درصد است، گفت: با افزایش یک درصدی ضریب بازیافت، ۴۰۰ میلیارد دلار به ثروت ملی ایران افزوده می شود.
 

نقد یک دانش بنیان به خبر پروژه دولتی «الکترود گرافیتی»

می متالز - «الگوهای قدیمی، پاسخ های قدیمی می دهند!» به عنوان یک شرکت دانش بنیان در بخش خصوصی، در اقتصاد به شدت دولتی ایران، باید این جمله را سرلوحه تصمیم گیری های اصلی خود قراردهید.
 سرپرست معاونت امور صنایع:

ضرورت دانش بنیان شدن صنایع راهبردی/ باید از خام فروشی در صنایع نفت و گاز عبور کرده و از صنایع پایین دست و تکمیلی با ارزش افزوده بالاتر حمایت کنیم

می متالز - سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صمت با تاکید برضرورت تکمیل زنجیره تامین در صنعت پتروشیمی گفت: باید از خام فروشی نفت و گاز عبور کنیم و با توسعه صنایع پایین دست نفت و پتروشیمی به سمت صادرات محصولات دارای ارزش افزوده بیشترحرکت نماییم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما