خبر
بانک ها  

رونمایی از شبکه تخفیفی باشگاه مشتریان بانک تجارت

می متالز - شبکه تخفیفی باشگاه مشتریان بانک تجارت (چابن) با ارائه بن‌های تخفیفی ۵ تا ۱۰۰ درصدی از چندین مجموعه فروشگاهی و خدماتی کار خود را آغاز کرد.

به گزارش می متالز، شبکه تخفیفی باشگاه مشتریان بانک تجارت (چابن) با ارائه بن‌های تخفیفی ۵ تا ۱۰۰ درصدی از چندین مجموعه فروشگاهی و خدماتی کار خود را آغاز کرد. به گزارش روابط‌عمومی بانک تجارت، باشگاه مشتریان این بانک با هدف ارائه تخفیف‌های ویژه به مشتریان و اعضای وفادار خود روز یکشنبه سوم شهریورماه شبکه تخفیفی را تحت عنوان چابک + بن (چابن) رونمایی کرد.

چابن با همکاری شرکت‌های بزرگی همچون دیجی‌کالا، اسنپ (اسنپ‌فود، اسنپ‌مارکت و اسنپ‌تریپ)، تپ‌سی، بیمه تجارت نو، بانی مد، فیدیبو، نت‌برگ، کارگزاری تجارت و چندین مجموعه ارائه‌دهنده خدمات و محصولات، فضایی را فراهم کرده تا اعضای باشگاه بتوانند از طریق هزینه کرد امتیازات خود، از تخفیف‌های ویژه این شرکت‌ها استفاده کنند.

حمیدرضا شریفیان، معاون مدیرعامل بانک تجارت در مراسم آغاز به‌کار خدمت «چابن» با بیان اینکه ارائه خدمات نوین و همراه با ارزش افزوده یکی از مشخصه‌های باشگاه مشتریان فعال به‌شمار می‌رود، گفت: مجموعه توسعه کسب‌و‌کار بانک، ایجاد خطوط جدید و فعال در بازار را در برنامه‌های خود داشته و باشگاه مشتریان در برقراری ارتباطات با مجموعه‌های خدماتی کمک شایانی به اجرایی شدن این برنامه‌ها خواهد کرد.

معاون مدیرعامل بانک تجارت در راهبری بازار و توسعه کسب‌و‌کار تاکید کرد: وفادارسازی مشتریان بانکداری خرد فرآیندی بسیار مهم و پیچیده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بانک تجارت «تامین سرمایه کاردان» را وارد بورس می‌کند

می متالز - بانک تجارت با صدور اطلاعیه‌ای در سایت کدال از عرضه شرکت تامین سرمایه کاردان وابسته به این بانک در بورس اوراق بهادار تهران خبر داد. به گزارش« دنیای اقتصاد » موضوع فعالیت شرکت «تامین سرمایه کاردان» که در قالب سهامی خاص فعالیت می‌کند کارگزاری، مشاوره، تامین سرمایه از طریق پذیره‌نویسی، تعهد پذیره‌نویسی، تعهد خرید اوراق بهادار در عرضه‌های ثانویه است که در حد امکانات مالی خود یا از طریق تشکیل سندیکا با سایر نهادهای مشابه فعالیت‌های یادشده را به انجام می‌رساند.
 زیان خالص، تبدیل به سود خالص شد:

خروج بانک تجارت از زیان دهی

می متالز - بر اساس صورت‌های مالی شرکت اصلی این بانک موفق به کسب سود خالص ۹ ریالی به ازای هر سهم شده که این مبلغ در سال قبل از آن معادل ۲۵ ریال بوده است.
 نگاهی به گزارش عملکرد بانک تجارت در ۳ ماهه نخست سال:

تحول جدی در "وتجارت"

می متالز - بانک تجارت با گزارشات اخیر خود نشان داد با تحولات جدی همراه شده ابتدا در صورت‌های مالی ۱۲ ماهه از زیان خارج شده و حالا هم با گزارشات ماهانه سال جاری نشان داده با تراز عملیاتی مثبت صورت‌های مالی ۳ ماهه بسیار خوبی را در پیش دارد.
 

توضیح بانک بورسی درباره عرضه اولیه سهام زیرمجموعه، سود خالص و ...

می متالز - بانک تجارت درباره سود خالص تامین سرمایه کاردان در سال مالی ۹۸، برنامه عرضه اولیه سهام این شرکت و ترکیب سهامداران آن توضیح داد و اماده بازگشایی نماد شد.
 بانک تجارت در پاسخ به سوالات کنفرانس مجازی؛

تامین سرمایه کاردان در مسیر پذیرش در بورس

می متالز - بانک تجارت پس از رشد 50 درصدی و در پاسخ به یکی از سوالات کنفرانس مجازی از برنامه پذیرش تامین سرمایه کاردان با هماهنگی بانک سامان در بورس خبر داده است.
 درراستای حمایت از واحدهای صنعتی و جهش تولید:

ایران خودرو و بانک تجارت تفاهم نامه همکاری امضا کردند

می متالز - بانک تجارت در راستای تحقق شعار جهش تولید، در زمینه تامین مالی بخشی از پروژه های شرکت ایران خودرو تفاهم نامه همکاری امضا کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما