خبر
بانک ها  

رونمایی از شبکه تخفیفی باشگاه مشتریان بانک تجارت

می متالز - شبکه تخفیفی باشگاه مشتریان بانک تجارت (چابن) با ارائه بن‌های تخفیفی ۵ تا ۱۰۰ درصدی از چندین مجموعه فروشگاهی و خدماتی کار خود را آغاز کرد.

به گزارش می متالز، شبکه تخفیفی باشگاه مشتریان بانک تجارت (چابن) با ارائه بن‌های تخفیفی ۵ تا ۱۰۰ درصدی از چندین مجموعه فروشگاهی و خدماتی کار خود را آغاز کرد. به گزارش روابط‌عمومی بانک تجارت، باشگاه مشتریان این بانک با هدف ارائه تخفیف‌های ویژه به مشتریان و اعضای وفادار خود روز یکشنبه سوم شهریورماه شبکه تخفیفی را تحت عنوان چابک + بن (چابن) رونمایی کرد.

چابن با همکاری شرکت‌های بزرگی همچون دیجی‌کالا، اسنپ (اسنپ‌فود، اسنپ‌مارکت و اسنپ‌تریپ)، تپ‌سی، بیمه تجارت نو، بانی مد، فیدیبو، نت‌برگ، کارگزاری تجارت و چندین مجموعه ارائه‌دهنده خدمات و محصولات، فضایی را فراهم کرده تا اعضای باشگاه بتوانند از طریق هزینه کرد امتیازات خود، از تخفیف‌های ویژه این شرکت‌ها استفاده کنند.

حمیدرضا شریفیان، معاون مدیرعامل بانک تجارت در مراسم آغاز به‌کار خدمت «چابن» با بیان اینکه ارائه خدمات نوین و همراه با ارزش افزوده یکی از مشخصه‌های باشگاه مشتریان فعال به‌شمار می‌رود، گفت: مجموعه توسعه کسب‌و‌کار بانک، ایجاد خطوط جدید و فعال در بازار را در برنامه‌های خود داشته و باشگاه مشتریان در برقراری ارتباطات با مجموعه‌های خدماتی کمک شایانی به اجرایی شدن این برنامه‌ها خواهد کرد.

معاون مدیرعامل بانک تجارت در راهبری بازار و توسعه کسب‌و‌کار تاکید کرد: وفادارسازی مشتریان بانکداری خرد فرآیندی بسیار مهم و پیچیده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بدهی ۱۵ ساله پرسپولیسی‌ها به بانک تجارت

می متالز - روابط عمومی بانک تجارت به مصاحبه محمد حسین دادکان عضو اسبق هیات مدیره مجموعه فرهنگی، ورزشی پرسپولیس با یکی از خبرگزاری‌های کشور مبنی بر اقدام قانونی این بانک به منظور وصول مطالبات معوقه پاسخ داد.
 مدیرعامل کارگزاری بانک تجارت تاکید کرد:

بنیادی‌ها را جدی بگیرید

می متالز - بودجه، رکود بازارهای موازی و افزایش نرخ ارز از عوامل اثرگذار بر بازار سرمایه هستند.
 حسابرسی شده منتشر شد؛

مروری بر صورت‌های مالی ۶ ماهه "وتجارت"

می متالز - بانک تجارت در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۴۵ ریال زیان شناسایی کرد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، کاهش ۵۵ درصدی در زیان مشاهده می‌شود. این شرکت طی دوره ۶ ماهه به اسفند ۹۷، زیان هر سهم را ۹۹ ریال اعلام کرده بود.
 کارشناس بازار سرمایه مطرح کرد؛

"دلار" و تاثیر آنی بر بودجه

می متالز - مدیرعامل کارگزاری بانک تجارت گفت: در شرایط کنونی که نرخ برابری ریال در مقابل دلار کاهش یافته، طبیعتا تاثیرگذاری دلار بر اقتصاد و به‌خصوص بخش‌های تولیدی افزایش یافته است.
 

اجرای سند خروج از زیان «وتجارت»/ کاهش ۵۵ درصدی امسال

می متالز - بانک تجارت از اجرای سند خروج از زیان در این بانک گزارش داده است. به گفته مدیرعامل «وتجارت»، در حال حاضر با وجود رشد هزینه‌ها، زیان بانک تجارت نسبت به سال قبل ۵۵ درصد کاهش یافته است.
 

مبادله بیش از 17323 میلیارد ریال اوراق بهادار در بورس تهران

می متالز - در پایان معاملات تالارهای بورس اوراق بهادار تهران یکشنبه مورخ 10 آذرماه 1398 در 454 هزاردفعه، تعداد 3 میلیارد 549 میلیون سهم و حق تقدم به ارزش بیش از 17 هزار 323 میلیارد ریال معامله شد و ارزش بازار رقم معادل 1162هزار میلیارد تومان را ثبت کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما