خبر
صنعت   زیرساخت ها  
با حضور معاون وزیر صمت انجام شد:

افتتاح سه پروژه زیرساخت صنعتی در شهرستان شهرکرد

می متالز - با حضور معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت سه پروژه زیرساخت صنعتی در شهرستان شهرکرد به بهره برداری رسید.

به گزارش می متالز، این طرح‌ها شامل خط انتقال فاضلاب، شبکه جمع آوری فاضلاب فاز توسعه ای و طرح آسفالت معابر شهرک صنعتی شهرکرد است که با حضور برات قبادیان «معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت» به بهره برداری رسیدند.

برای تکمیل و بهره برداری این طرح ها افزون بر 59 میلیارد ریال هزینه شده است و با بهره برداری از آن‌ها زمینه اشتغال 45 نفر فراهم شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تقابل دو دیدگاه درباره عوارض مواد معدنی

می متالز - دلایل تعیین عوارض ۲۵‌درصدی صادرات مواد معدنی خام و چگونگی واگذاری مسوولیت احیای معادن بعد از پایان بهره‌برداری به معدنکار دو موضوع مطرح شده در نشست کمیته ماده ۱۲ است که در اتاق بازرگانی ایران برگزار شد.
 مدیرکل دفتر صنایع برق و الکترونیک وزارت صمت خبر داد:

برگزاری نخستین میز تعمیق ساخت داخل صنعت برق درآبان ماه

می متالز - نخستین میز تعمیق و ساخت داخل صنعت برق و الکترونیک با انعقاد چندین قرار داد در آبان ماه در تهران برگزار می شود.
 

همایش توسعه فعالیت های اکتشافی؛ 2 مهر

می متالز - همایش توسعه فعالیت های اکتشافی، پهنه های اکتشافی ایران؛ فرصت ها و چالش ها روز دوم مهر ماه جاری برگزار می شود.
 غضنفری:

نمره تیم اقتصادی دولت روحانی بسیار ضعیف است

می متالز - وزیر اسبق صنعت، معادن و تجارت گفت: دولت در سال ۹۷ عملکرد بسیار ضعیفی داشت و همه چیز رها شده بود، در سال ۹۸ کنترل‌ها بهتر شده؛ اما همچنان نگرانی وجود دارد که تغییر مکرر مقررات موجب سرخوردگی بخش تولید شود.
 صنعت سیمان در چشم‌انداز ۱۴۰۴

سهم ۳۳ درصدی بخش خصوصی در صنعت خاکستری

می متالز - تولید سیمان در کشور به دلیل دسترسی به مواد اولیه ازجمله آهک، - کوره‌های آهکی فراوانی در کشور وجود دارد - برخورداری از نیروی انسانی ماهر که موجب بومی شدن طراحی، ساخت و تعمیر قطعات شده و وابستگی به واردات قطعات خارجی را کم کرده و به خاطر انرژی ارزان، دارای مزیت است.
 در پنج ماهه ۹۸؛

تولید شمش فولاد سازان بزرگ کشور به بیش از ۸.۵ میلیون تن رسید

می متالز - آمار تولید ۱۰ شرکت شاخص فولادسازی در پنج ماهه نخست امسال در زمینه شمش به رقم هشت میلیون و ۵۳۹ هزار و ۷۷۶ تن رسید که در مقایسه با دوره مشابه پارسال افزایش چهار درصدی را نشان می‌دهد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما