خبر
صنعت   زیرساخت ها  
با حضور معاون وزیر صمت انجام شد:

افتتاح سه پروژه زیرساخت صنعتی در شهرستان شهرکرد

می متالز - با حضور معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت سه پروژه زیرساخت صنعتی در شهرستان شهرکرد به بهره برداری رسید.

به گزارش می متالز، این طرح‌ها شامل خط انتقال فاضلاب، شبکه جمع آوری فاضلاب فاز توسعه ای و طرح آسفالت معابر شهرک صنعتی شهرکرد است که با حضور برات قبادیان «معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت» به بهره برداری رسیدند.

برای تکمیل و بهره برداری این طرح ها افزون بر 59 میلیارد ریال هزینه شده است و با بهره برداری از آن‌ها زمینه اشتغال 45 نفر فراهم شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 هادوی رئیس مرکز ساخت وزارت صمت عنوان کرد:

برنامه وزارت صمت در جهت کمک رسانی دانشگاه ها به صنعت است

می متالز - برای رسیدن به فرآیند نسل سوم باید برای دانشگاه ها جاذبه ایجاد کرد. کشش و جاذبه باید از سوی صنعت و تولید ایجاد شود تا دانشگاه ها به سمت نسل سوم و کمک به صنعت و تولید حرکت کنند.
 

امضای تفاهم‌نامه تامین ریل ملی راه آهن چابهار - زاهدان با حضور دو وزیر

می متالز - تفاهم‌نامه تامین ۵ هزار تن ریل ملی جهت راه‌آهن چابهار- زاهدان در حضور رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) به امضای مهندس یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن و حمید خیرخواه مدیر پروژه مذکور رسید.
 وزارت صمت در دستور کار قرار داد:

واقعی‌سازی میزان تقاضای فولاد در سامانه بهین یاب

می متالز - داریوش اسماعیلی: «با همکاری استان‌ها، واقعی سازی میزان تقاضای فولاد از بورس در دستور کار است.»
 

معاونت حقوقی ریاست جمهوری مشکل عوارض مواد معدنی را بررسی کرد

می متالز - معاونت حقوقی ریاست جمهوری قسمتی از عوارض مواد معدنی که منشاء مشکلاتی در صادرات شده بود را تعدیل و تصحیح کرد.
 

درخواست خودروسازان برای فروش در حاشیه بازار

می متالز - یک مقام مسوول در وزارت صنعت، معدن و تجارت می‌گوید برای رفع مشکل هرج و مرج بازار خودرو، جلسه‌ای با حضور وزیر صنعت، مدیران خودروساز و فعالان بازار خودرو تشکیل شد و موضوع نابسامانی بازار مورد بررسی قرار گرفت.
 داده‌های آماری در ابتدای زمستان نشان می‌دهد

خیز صنعتی برای سرمایه‌گذاری

می متالز - روند سرمایه‌گذاری صنعتی برای طرح‌های جدید تا پایان اولین ماه فصل زمستان مثبت شد. داده‌های اعلام شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت بیانگر آن است که پیش بینی سرمایه‌گذاری برای اجرای طرح‌های جدید نیز با رشد روبه رو بوده است؛ تغییر گرایش برای سرمایه‌گذاری در طرح‌های صنعتی جدید در حالی ثبت شده که براساس داده‌های اعلام شده سرمایه‌گذاری محقق شده برای طرح‌های صنعتی با افت روبه رو شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما