خبر
اقتصاد   بانک ها   حمل و نقل  

دو سرفصل مهم برای توسعه همکاری های ایران و سوریه

می متالز - وزیر راه و شهرسازی حل امور بانکی و حمل و نقل را دو سرفصل مهم برای تحقق اهداف توسعه همکاری‌های ایران و سوریه اعلام کرد.

به گزارش می متالز، محمد اسلامی در دیدار با عماد خمیس نخست وزیر سوریه ضمن مرور بر روند و پیگیری بر اجرای تفاهم‌های چهاردهمین اجلاس کمیسیون‌ مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و سوریه تاکید و اظهار کرد: این تفاهم‌نامه در محورهای اقتصادی، تجاری، فرهنگی، گردشگری، حمل‌ونقل، سرمایه‌گذاری، بیمه، ‌ امور بانکی و صدور خدمات فنی و مهندسی که در تاریخ ۹ بهمن ۹۷ در دمشق تشکیل شد.

وی با اشاره به آمادگی کامل جمهوری اسلامی ایران برای زمینه‌سازی مشارکت بخش خصوصی کشورمان برای اجرای پروژه‌های زیربنایی سوریه، افزود:‌ حل امور بانکی و حمل و نقل دو سرفصل مهم همکاری‌های ایران و سوریه است که نقش مهمی در تحقق اهداف توسعه همکاری‌های دو کشور دارد.

عماد خمیس، نخست وزیر سوریه نیز در این ملاقات آمادگی بخش‌های بانکی و حمل و نقل دولت سوریه را برای همکاری در راستای حل و فصل مسائل مرتبط با این دو حوزه اعلام کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

قرارداد قرارگاه خاتم با ذوب‌ آهن برای تأمین ریل خط آهن چابهار - زاهدان

می متالز - وزیر راه و شهرسازی: روز شنبه قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا قرارداد تأمین ریل برای خط آهن چابهار - زاهدان را با ذوب‌آهن به امضا می‌رساند.
 

پیشنهادات خودرو سازان برای تک نرخی شدن قیمت خودرو ارائه شد

می متالز - در صورت فروش خودرو در حاشیه بازار، حدود ۷۰ درصد تقاضا در بازار خودرو کاهش خواهد یافت و صرفا تقاضای واقعی در بازار شکل خواهد گرفت و با تداوم این جریان ضمن کاهش تدریجی قیمت، بازار خودرو به تعادل می رسد.
 وزیر راه با راه اندازی سامانه ملی املاک و اسکان:

شناسایی خانه‌های خالی و دریافت مالیات از امروز شروع شد

می متالز - وزیر راه با راه اندازی سامانه ملی املاک و اسکان گفت: از امروز شناسایی خانه‌های خالی و دریافت مالیت امکان پذیر شد.
 

کامیون بنز داخلی تبدیل به کشنده خواهد شد

می متالز - ایران خودرو دیزل در نظر دارد تا کامیون بنز را در نسخه کشنده به بازار خودروهای کار و تجاری عرضه کند.
 

بازسازی 177دستگاه ماشین آلات راهداری سیستان و بلوچستان

می متالز - سرپرست اداره ماشین آلات اداره‌کل راهدای و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: ۱۷۷ دستگاه ماشین آلات راهداری با اعتباری بیش‌از ۵۰ میلیارد ریال تعمیر و بازسازی شد.
 عضو مجمع نمایندگان تهران در مجلس:

شهرداری تهران وسازمان محیط زیست برای مشکل حمل و نقل عمومی سیاست گذاری کنند

می متالز - نماینده تهران در مجلس با اشاره به مشکلات حمل و نقل عمومی در شهر تهران گفت: شهرداری تهران وسازمان محیط زیست برای مشکل حمل و نقل عمومی سیاست گذاری کنند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما