خبر
صنعت   علوم  
با هدف ارتقای سطح تعاملات و همکاری های فعال و موثر علمی انجام شد:

امضا تفاهم نامه همکاری مگفا و مرکز ملی فضای مجازی

می متالز - این تفاهم نامه با هدف ارتقای سطح تعاملات و همکاری های فعال و موثر علمی در زمینه های کاربردهای فناوری نوین همچون بلاک چین، اینترنت اشیا و هوش مصنوعی، اقدامات راهبردی و اجرایی در حوزه انقلاب صنعتی چهارم، حکمرانی و رگولاتوری چابک و تبادل اطلاعات عملی و پژوهشی امضا شده است.

به گزارش می متالز، مدیرعامل مگفا در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری با مرکز ملی فضای مجازی ضمن برشمردن تجربیات مگفا در سال های اخیر و تمرکز در حوزه های فناوری های نوین به ظرفیت های موجود و ارزشمند این شرکت در پیشبرد اهداف انقلاب صنعتی چهارم در کشور اشاره و آمادگی مگفا را جهت هرگونه همکاری در این زمینه اعلام کرد.

محمد جواد انبیایی، با اشاره به حوزه مسوولیت مگفا که به عنوان شرکت تخصصی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو) فعالیت می نماید، اظهارداشت: با توجه به تحولات اخیر در حوزه فناوری های نوین، مسوولیت ایجاد مراکز تحول دیجیتال از سوی وزارت صمت بر عهده مگفاست.

انبیایی گفت: در گذشته همکاری بین مرکز ملی فضای مجازی و مگفا به صورت غیر متمرکز و پراکنده وجود داشته است که این تفاهم نامه به همگرایی و هم افزایی بیشتر کمک شایانی خواهد کرد.

معاون راهبری فنی مرکز ملی فضای مجازی هم با اشاره به این که همکاری با مرکز گسترش فناوری اطلاعات به عنوان یکی از فعالان حوزه فضای مجازی برای مرکز ملی فضای مجازی حائز اهمیت است، گفت: بخش خصوصی باید نسبت به سیاست ها و تصمیم های شورای عالی فضای مجازی کشور به عنوان سیاست گذار کلان این حوزه آگاه باشد تا بتواند برای خدمت رسانی جهت گیری مناسبی داشته باشد.

عباس آسوشه افزود: مگفا همچنین می تواند با شناسایی موانع و مسائل این بخش، مرکز ملی فضای مجازی را نسبت به هدایت و راهبری بخش خصوصی یاری کند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

فراخوان ایدرو برای اجرای۳۰ طرح صنعتی در ۱۲ استان کمتر برخوردار

می متالز - سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و توسعه سرمایه‌گذاری صنعتی در مناطق کمتر برخوردار برای اجرای ۳۰ طرح صنعتی در ۱۲ استان کمتر برخوردار فراخوان داد.
 رئیس هیات عامل ایدرو خبر داد:

۵۰۰۰ میلیارد سرمایه گذاری ایدرو از محل طرح های تملک دارایی‌ های سرمایه‌ ای

می متالز - معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در مجمع عمومی طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای ایدرو گفت این سازمان در سال‌ مالی ۹۷ بیش از ۵ هزار میلیارد ریال از محل این اعتبارات در ۱۳ طرح صنعتی کشور سرمایه‌گذاری و هزینه کرده است.
 رئیس هیات عامل ایدرو خبر داد:

شهرک تحقیقاتی کاوش، بستر تجاری سازی محصولات دانش بنیان

می متالز - وزارت صمت، ایدرو، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و استانداری البرز در مراسمی تفاهمنامه همکاری مشترک توسعه زیست بوم فناوری شهرک تحقیقاتی کاوش را امضا کردند .
 با حضور وزیر صمت و معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری انجام شد؛

امضای تفاهم نامه همکاری مشترک توسعه زیست بوم فناوری شهرک تحقیقاتی کاوش

می متالز - وزارت صمت، ایدرو، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و استانداری البرز در مراسمی تفاهمنامه همکاری مشترک توسعه زیست بوم فناوری شهرک تحقیقاتی کاوش را امضا کردند.
 وزیر صمت اعلام کرد:

عبور از 2 میلیارد دلار قرارداد ساخت داخل با همکاری شرکت های دانش بنیان کشور/ توسعه فناوری در بخش صنعت، رسالت اصلی ما است

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری مشترک وزارت صمت، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ، سازمان ایدرو و استانداری البرز برای توسعه زیست بوم فناوری شهرک تحقیقاتی کاوش با اشاره به نقش برجسته شرکت های دانش بنیان در تحقق اهداف نهضت ساخت داخل گفت: از ابتدای سال 98 ارزش قراردادها و تفاهم نامه های ساخت داخل از ۲ میلیارد دلار عبور کرده است.
 رییس هیات عامل ایدرو خبر داد:

ایدرو، پرچمدار ۲۵ پروژه اثرگذار ۱۷ هزار میلیاردی در ایران

می متالز - محمدباقر عالی، مدیرعامل و رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) از اجرای ۲۵ پروژه مهم و اثرگذار صنعتی با سرمایه گذاری ۱۷ هزار میلیارد تومانی خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما