خبر
اقتصاد   حمل و نقل  
مدرس خیابانی، قائم مقام وزیر صمت:

تمرکز بیشتر بر صادرات و واردات کالا از بندر چابهار/ حمل و نقل کالا از بندر چابهار به صرفه و آسان تر است

می متالز - مدرس خیابانی قائم مقام وزیر صنعت معدن و تجارت در دیدار با استاندار و رییس سازمان صمت استان سیستانو بلوچستان گفت: با توجه به ارزیابی های انجام شده، با تاکید بر رویکرد این وزارتخانه به تمرکز بیش تر بر صادرات و واردات کالاها از بندر چابهار و حمل و نقل کالا از این بندر به داخل کشور را به صرفه و آسان تر عنوان کرد.

به گزارش می متالز، در این نشست استاندار سیستان و بلوچستان نیز بر هدایت و تمرکز هر چه بیش تر حمل و نقل و ترانزیت کالا از بندر چابهار تاکید کرد.
احمدعلی موهبتی "استاندار" با اشاره به مزیت ها و زیرساخت های بندر چابهار،گفت: بهره گیری از ظرفیت های این بندر در راستای سیاست های کلان کشور، اقتصادی و به صرفه است.
وی افزود: با توجه به سهولت، هزینه و زمان اندک حمل و نقل کالا از این بندر، واردات و صادرات کالا از بندر چابهار را منطبق با معادلات علمی، اقتصادی و سیاست های کلان کشور خواند.
گفتنی است:در این نشست که جمعی از مدیران بازرگانی،مشاور قائم مقام وزیر صمت در امور مناطق آزاد و بازارچه های مرزی، شرکت های زنجیره ای رفاه، پشتیبانی دام کشور، دست اندرکاران کشتارگاه های صنعتی و فراوری و توزیع گوشت، حضور داشتند، مقرر شد واردات و صادرات کالاهای ذی ربط به بندر چابهار هدایت و متمرکز گردد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

هزینه ساخت آزادراه تهران – شمال چقدر بود؟

می متالز - هزینه ساخت هر کیلومتر آزادراه تهران-شمال اعلام شد.
 

پیش بینی «حفارس» از درآمد اسفند + متن

می متالز - حمل و نقل بین المللی فارس از پیش بینی درآمد 56.7 میلیارد تومانی در اسفند خبر داد.
 

میزان صادرات و واردات چین نزولی شد

می منالز - وزارت بازرگانی چین از کاهش شدید صادرات و واردات این کشور در ماه های ژانویه و فوریه به دنبال گسترش ویروس کرونا خبر داده است.
 

ساخت مخزن آتش گرفته پتروشیمی بوعلی بعد ۳ سال

می متالز - یک مقام مسوول در پتروشیمی بوعلی سینا که ۳ سال پیش دچار حریق شده بود از آغاز فرآیند بازسازی این پتروشیمی خبر داد و گفت: کل هزینه ارزی و ریالی این عملیات معادل ۷۰۰ میلیارد تومان شده است.
 

راه های جدید صادراتی سیمان هرمزگان

می متالز - شرکت سیمان هرمزگان از جمله شرکت های موفق در امر تولید، فروش و صادرات بوده که توانسته عملکرد قابل قبولی را در این خصوص به ثبت برساند. به طوری که طی روزهای گذشته ارسال محموله ۴۰ هزار تنی سیمان از سوی این شرکت انجام شده که رکورد قابل توجهی را در امر صادرات شرکت به ثبت رسانده است.
 

اتصال ترمینال‌های طرح توسعه بندر شهیدبهشتی به محورهای مواصلاتی

می متالز - مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: با احداث جاده دسترسی بندر چابهار، شرایط اتصال استاندارد ترمینال های طرح توسعه بندر شهید بهشتی به محورهای مواصلاتی مهیا شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما