خبر
نفت   پالایشگاه  
نماینده مجلس اعلام کرد:

مزایای افزایش ظرفیت پالایشگاه‌ها با استفاده از سرمایه‌ مردم و جدیت دولت

می متالز - نماینده مجلس با اعلام مزایای افزایش ظرفیت پالایشگاه‌ها با استفاده از سرمایه‌گذاری مردمی گفت: دولت به شدت پیگیر این موضوع بوده و مجلس نیز کمک خواهد کرد.

به گزارش می متالز، بهروز نعمتی با اشاره به اینکه باید هرچه سریع‌تر آیین نامه مصوبه افزایش ظرفیت پالایشگاه‌های میعانات گازی و نفت خام با استفاده از سرمایه‌گذاری مردمی، تدوین شود گفت: با جلوگیری از خام‌فروشی نفت، حرکت به سمت استفاده از فرآورده‌های نفتی و صنایع زیرمجموعه به‌عنوان اهداف مهم با اجرای درست این مصوبه محقق خواهند شد.

وی افزود: این طرح مهم مزیت‌‌های متعددی دارد که اصلی‌ترین آن اشتغال‌زایی در مناطق مختلف و ارزآوری بوده وعلاوه بر داشتن ارزش‌افزوده، محرومیت‌زدایی از مناطق مختلف را نیز به‌دنبال دارد. بنابراین دولت به شدت پیگیر این موضوع بوده و مجلس نیز باید در این مسیر دولت را کمک و همراهی کند. چرا که لازمه تحقق چشم‌انداز افق 1404، دستیابی به تولیدات گسترده، محصولات جدید پتروشیمی و تولید مناسب ناخالص ملی است. 

کد خبر: 54193
تاریخ: 1398/06/11 - 14:41
منبع: بورس پرس

پتروشیمی  پالایشگاه  بهروز نعمتی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی:

جهش سوم صنعت پتروشیمی در راه است

می متالز - معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی با اشاره به اینکه حجم سرمایه‌گذاری طرح‌های جهش سوم صنعت پتروشیمی ۲۳ میلیارد دلار است، گفت: حجم سرمایه‌گذاری در دست اجرای کنونی صنعت پتروشیمی ۴۰ میلیارد دلار است.
 نعمتی با اشاره به کاهش ۵۰ درصدی تولید نفت سعودی‌ ها:

ایران می‌تواند بخشی از تقاضای بازار نفت را تامین کند

می متالز - عضو هیات رئیسه مجلس گفت:کاهش ۵۰ درصدی تولید نفت سعودی‌ ها به خلاء جدی در بازار منجر می‌شود و احتمال افزایش قیمت نفت طبیعی است.
 توسط سازمان بورس:

۴۰ شرکت برتر بورس سال ۹۷ معرفی شدند/ پترو پالایشی ها با بیشترین تعداد

می متالز - فهرست ۴۰ شرکت برتر بورس در سال گذشته بر پایه معیارهای نقدشوندگی سهام، میزان تاثیر‌گذاری بر بازار و برتری نسبت‌های مالی از سوی سازمان بورس اعلام شد.
 امروز رخ می دهد؛

عرضه های متنوع پتروشیمی در بورس انرژی

می متالز - امروز در بورس انرژی عرضه های متنوع پالایشی را شاهد خواهیم بود.
 

بورس انرژی میزبان عرضه انواع فرآورده‌ پالایشی و پتروشیمی

می متالز - بورس انرژی ایران، امروز میزبان عرضه متنوع فرآورده‌های پالایشگاهی و پتروشیمی است.
 امروز صورت می گیرد؛

تالار نقره ای میزبان عرضه ۵۷ هزار تن مواد پلیمری

می متالز - تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران، روز سه شنبه ۲۶ شهریورماه، میزبان عرضه ۵۷ هزار و ۴۱۰ تن مواد پلیمری است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما