خبر
آهن و فولاد   بورس و سهام  

رکوردشکنی تولید شمش در «فخوز»

می متالز - تولید شمش در فولاد خوزستان با رکوردشکنی روبه‌رو شد.

به گزارش می متالز، مدیر برنامه‌ریزی و کنترل تولید فولاد خوزستان گفت: برای نخستین بار رکورد تولید شمش فولادی در این شرکت طی ۵ ماه نخست امسال از مرز یک میلیون و ۶۰۰ هزار تن گذشت. به گفته غلامرضا طالبی این رکوردشکنی با رشد یک درصدی تولید شمش نسبت به مدت مشابه سال پیش و همراه با دقت در مصرف بهینه انرژی و رعایت محدودیت‌های فصل گرم در واحدهای بهره‌برداری به دست آمده است.

وی تصریح کرد: تولید شمش در فولاد خوزستان سال گذشته تا همین تاریخ یک‌ میلیون و ۵۹۲ هزار و ۵۶۹ تن بوده و با یک درصد رشد، تولید به یک‌ میلیون و ۶۰۸ هزار و ۶۹ تن در پایان مرداد سال‌جاری رسید. وی اظهار کرد: تلاشگران تولید در فولاد خوزستان در بخش احیای مستقیم نیز در همین مدت با رشد ۱۱ درصدی تولید موفقیت شایان توجهی به‌دست آوردند.

طالبی تصریح کرد: مجموع تولید آهن اسفنجی واحدهای احیا مستقیم تا پایان مرداد ۹۸ به یک میلیون و ۶۸۵ هزار و ۵۰۱ تن رسید؛ در‌حالی‌که این رقم در مدت مشابه سال قبل یک میلیون و ۵۱۸ هزار و ۴۴۲ تُن ثبت شده بود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

صادرات ۸.۸ میلیون تن شمش و تولیدات فولادی

می متالز - آمارهای صادرات شمش و تولیدات فولادی در دوره ۱۰ ماهه امسال به بیش از ۸.۸ میلیون تن رسید که از این میزان بیش از ۶۶ درصد سهم شمش است.
 

روز ۱۰۰۰ میلیارد تومانی «فولاد» | بورس کالا محرک سهام فولاد مبارکه؟

می متالز -با توجه به مشکلات بوجود آمده در خصوص لغو معاملات بورس کالای هفته گذشته محصولات فولاد مبارکه در بورس کالا به دلیل آنچه که تحت عنوان عرضه محدود و رقابت بالا که منجر به افزایش قیمت پایانی خرید شده بود عنوان شد، شرکت فولاد مبارکه در اطلاعیه عرضه فردای بورس کالا حجم عرضه محصولات را به طرز محسوسی افزایش داده است.
 آمار ۱۰ ماهه؛

صادرات ۸.۸ میلیون تن شمش و تولیدات فولادی

می متالز - آمارهای صادرات شمش و تولیدات فولادی در دوره ۱۰ ماهه امسال به بیش از ۸.۸ میلیون تن رسید که از این میزان بیش از ۶۶ درصد سهم شمش است.
 

تولید ۴۱ هزار و ۴۰۰ تن آهن اسفنجی در فولاد سفید دشت

می متالز - در بهمن ماه امسال، ۴۱ هزار و ۴۰۰ تن آهن اسفنجی در شرکت فولاد سفیددشت در چهارمحال و بختیاری تولید شد.
 

پذیرش آهن اسفنجی یک شرکت در بورس کالای ایران

می متالز - مدیریت پذیرش و بازاریابی شرکت بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که کالای آهن اسفنجی(بریکت) یک شرکت در بازار اصلی این بورس مورد پذیرش قرار گرفت.
 جلسه دکتر اسماعیلی معاون جدید وزارت صمت با توليدكنندگان شمش فولادی

جلسه ای در جهت افزایش عرضه در بورس کالا

می متالز - در این جلسه، مدیران شرکت‌های فولاد خوزستان، فولاد خراسان، ذوب آهن اصفهان، فولاد چادرملو، فولاد کاوه جنوب، ذوب آهن پاسارگاد، آهن و فولاد ارفع، جهان فولاد سیرجان، فولاد کویر دامغان، فولاد سیرجان ایرانیان، صدرا ذوب و تعداد دیگری از تولیدکنندگان شمش به همراه نمایندگانی از ستاد تنظیم بازار و سازمان حمایت حضور دارند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما