خبر
مسکن و ساختمان  

برگزاری اولین مراسم بزرگداشت ابوریحان بیرونی با تقدیر از مهندسان نقشه بردار

می متالز - شفیعی گفت: اولین مراسم بزرگداشت دانشمند بزرگ ایرانی با تقدیر از دانشمندان و نخبگان حوزه مهندسی نقشه برداری امسال با استقبال خوبی برگزار شد.

به گزارش می متالز،  مسعود شفیعی، معاون رییس سازمان برنامه و بودجه کشور و رییس سازمان نقشه برداری کشور در اولین مراسم آیین اعطای جایزه ابوریحان بیرونی بیان کرد: با تقدیر از برجستگان علم مهندسی نقشه برداری در تلاش هستیم تا با نام این دانشمند، ابوریحان‌های جدیدی را پرورش دهیم.

او بیان کرد: کارگروهی از بین مهندسان نقشه بردار شکل گرفت تا در ۳ حوزه برگزیدگان را انتخاب کنیم. قرار شد تا جوایز اولین بزرگداشت مقام ابوریحان بیرونی به ۳ حوزه نقشه برداری، مهندسی جغرافیایی و مهندسی فضا و نجوم اعطا شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 وزیر صمت در سفر به سیستان و بلوچستان تاکید کرد:

ضرورت اطلاع رسانی درست اقدامات انجام شده در خصوص فعالسازی پروژه ها و نحوه تامین بودجه آنها/ برای راه اندازی برخی پروژه ها جابجایی بودجه انجام داده ایم/ سازمان برنامه و بودجه در حوزه تامین اعتبارات برای زیرساخت ها می تواند کمک کند

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: از تخصیص بودجه در حوزه های صنعتی و معدنی و تولیدی استقبال می کنیم و سازمان برنامه و بودجه در حوزه تامین اعتبارات برای زیرساخت ها می تواند کمک کند.
 هفته آینده صورت می‌گیرد؛

سوالات نمایندگان از وزیر نفت در کمیسیون انرژی

می متالز - نمایندگان هفته آینده وزیر نفت را در کمیسیون انرژی در خصوص موضوعات حوزه تحت‌الاختیار وی مورد سوال قرار می‌دهند.
 

گفت‌و‌گو، بستر حذف تدریجی یارانه‌ها را هموار می‌کند

می متالز - مهدی کرباسیان، پیشکسوت صنعت و اقتصاد کشور، اصلاح ساختار پرداخت یارانه را چالش جدی امروز اقتصاد ایران عنوان کرد و افزود: حذف ثروتمندان از فهرست دریافت یارانه و افزایش مبلغ یارانه اقشار ضعیف، اقدام درستی است و باید اجرا شود.
 امام در آیین افتتاح بخش شرقی خط هفت مترو تهران خبر داد؛

۶ رام قطار تا پایان سال جاری به ناوگان بهره برداری متروی تهران اضافه می شود

می متالز - مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) با اشاره به اینکه همزمان با افتتاح ایستگاه بسیج و میدان محمدیه ؛ ۴ رام قطار جدید نیز وارد مدار بهره برداری شد، گفت: تا پایان سال جاری ۶ رام قطار دیگر نیز به ناوگان بهره برداری متروی تهران اضافه خواهد شد.
 شهردار تهران در جمع خبرنگاران مطرح کرد؛

اضافه شدن ۲ ایستگاه به بخش شرقی خط ۷ مترو تهران/ ۲۸ واگن از ۷۰ واگن معطل مانده در گمرک به خطوط مترو پیوست

می متالز - حناچی از افزودن ۲ ایستگاه به بخش شرقی خط ۷ مترو تهران خبر داد.
 از سوی وزیر اقتصاد انجام شد؛

انتصاب رئیس جدید سازمان خصوصی‌سازی

می متالز - وزیر اقتصاد و امور دارایی علیرضا صالح را به عنوان رئیس جدید سازمان خصوصی‌سازی منصوب کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما