خبر
مسکن و ساختمان  

برگزاری اولین مراسم بزرگداشت ابوریحان بیرونی با تقدیر از مهندسان نقشه بردار

می متالز - شفیعی گفت: اولین مراسم بزرگداشت دانشمند بزرگ ایرانی با تقدیر از دانشمندان و نخبگان حوزه مهندسی نقشه برداری امسال با استقبال خوبی برگزار شد.

به گزارش می متالز،  مسعود شفیعی، معاون رییس سازمان برنامه و بودجه کشور و رییس سازمان نقشه برداری کشور در اولین مراسم آیین اعطای جایزه ابوریحان بیرونی بیان کرد: با تقدیر از برجستگان علم مهندسی نقشه برداری در تلاش هستیم تا با نام این دانشمند، ابوریحان‌های جدیدی را پرورش دهیم.

او بیان کرد: کارگروهی از بین مهندسان نقشه بردار شکل گرفت تا در ۳ حوزه برگزیدگان را انتخاب کنیم. قرار شد تا جوایز اولین بزرگداشت مقام ابوریحان بیرونی به ۳ حوزه نقشه برداری، مهندسی جغرافیایی و مهندسی فضا و نجوم اعطا شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 عملکرد بازار کار در قانون برنامه ششم بررسی شد

تغییر میاندار اشتغال‌زایی در سال ۹۷

می متالز - نگاهی به عملکرد قانون برنامه ششم توسعه نشان می‌دهد رشد اشتغال سال ۹۷ در ۶ بخش اقتصادی مثبت و در ۳ بخش اقتصادی منفی بوده است.
 

مرکز تعمیرات ناوگان ریلی در راه‌آهن به خوبی فعال شده است

می متالز - رئیس امور راه و ترابری و مدیریت عمران شهری و روستایی سازمان برنامه و بودجه در بازدید از مرکز تعمیرات اساسی واگن و لکوموتیو راه آهن گفت: خوشبختانه مرکز تعمیرات و نوسازی ناوگان ریلی راه آهن به خوبی فعال است.
 

نوبخت: قیمت نفت 50 دلاری واقع بینانه است

می متالز - محمدباقر نوبخت گفته است، قیمت ۵۰ دلاری نفت در بودجه سال آینده واقع بینانه است.
 معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه:

بودجه ۹۹ بر اساس نفت ۵۰ دلار بسته شده‌ است

می متالز - نوبخت با تشریح برخی جزئیات و شاخص‌های اساسی در لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ گفت: سهم درآمدهای نفتی در بودجه سال آینده حدود ۱۰ درصد بوده و همچنین قیمت هر بشکه نفت ۵۰ دلار تعیین شده است.
 

مصوبه عیدی کارکنان دولت ابلاغ شد

می متالز - معاون اول رئیس‌جمهور، مصوبه پرداخت پاداش آخر سال (عیدی) کارکنان دولت که پیش از این یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تعیین شده بود را برای اجرا به سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ کرد.
 علوی:

بهره‌برداری از پروژه راه‌آهن همدان - سنندج تا پایان دولت/ توسعه راه آهن لازمه تحول اقتصادی

می متالز - نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس گفت: با توجه به روند اجرای راه آهن همدان - سنندج و پیشرفت ۳۵ درصدی آن، این پروژه احتمالا تا پایان دولت دوازدهم مورد بهره برداری قرار گیرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما