خبر
برق  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو :

هیئات و تکیه‌ها نگران تامین برق نباشند/ حضور خدمت‌رسانان سیار برای انشعابات موقت برق

می متالز - جعفرزاده گفت: خوشبختانه مشکلات شبکه برق رفع و تکیه‌های حسینی با مراجعه به اداره برق می‌توانند از انشعابات برقی در منطقه خود استفاده کنند.

به گزارش می متالز، میثم جعفرزاده مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو، در خصوص تامین برق در ایام محرم اظهار کرد: برخلاف تمام محدودیت‌های موجود مشکلات شبکه برق در کشورمان به لطف خدا رفع شده است و هیات ها و تکیه‌های حسینی  با مراجعه به اداره برق  می توانند از انشعابات برقی در منطقه خود استفاده کنند.

او ضمن تاکید بر اینکه این انشعابات  بعد از اتمام و جمع شدن تکایا و هیات ها بر چیده می‌شوند، ادامه داد: در صورت بروز مشکل در تامین برق مورد نیاز هیئت‌ها می‌توانند با مجموعه فوریت های برق تماس بگیرند.

جعفرزاده با اشاره به اهمیت زیاد رعایت نکات ایمنی در محل‌های اجتماع عزاداران، بیان کرد:  علاوه بر اقداماتی که در جهت همکاری تیم های عملیاتی در حوزه برق انجام شده است  در تلاشیم ابتدا به صورت یک مجموعه سیار خدمت رسان  برق را برای این هیات و تکایا فراهم کنیم.

او با اشاره به اینکه در شهرستان‌ها تکایای ثابت وجود دارد، گفت: تیم‌های عملیاتی به ویژه در تهران با توجه به ازدیاد تکایای موقت به صورت ۲۴ ساعته آماده باش در خدمت عزاداران حسینی هستند.

 مدیر کل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو در پاسخ به این سوال که آیا این انشعابات برقی, برق منطقه را مختل می کنند؟ بیان کرد : این موضوع  به مدیریت مصرف  افراد و هیات ها بر می گردد؛ همچنین گاهی پیش می آید هیات‌ها و تکایا فراموش می‌کنند در طول روز استفاده از وسایل پر مصرف را متوقف کنند.

او در پایان گفت: اگر نکات مذکور به درستی رعایت شود ایام عزاداری امسال به نحو احسن انجام شده و می‌توانیم از آسیب های احتمالی جلوگیری کنیم.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 [ویدئو]

رکوردشکنی بی سابقه در فولاد قائنات

می متالز - متخصصین ایرانی مجتمع فولاد قائنات رکورد بی‌سابقه‌ای در صنعت برق و فولاد اروپا و آسیا ثبت کردند.
 سخنگوی صنعت برق کشور:

اختصاص رمز ارزها برای تامین ارز وارداتی کشور

می متالز - سخنگوی صنعت برق کشور با اشاره به پتانسیل رمز ارزها در تسهیل روند وارداتی کشور، خبر داد: در آینده‌ای نزدیک رمز ارزهای استخراج شده در واحد‌های مجاز، برای تامین ارز مورد نیاز برای واردات، اختصاص داده می‌شود.
 سخنگوی صنعت برق:

شرکت های مجاز به تامین ارز از طریق رمز ارزها اقدام به واردات می کنند

می متالز - سخنگوی صنعت برق از اختصاص رمز ارز‌های استخراج شده در شرکت های مجاز به تامین ارز مورد نیاز برای واردات در آ‌ینده نزدیک خبر داد.
 معاون برنامه‌ریزی برق حرارتی عنوان کرد:

رونق بازار خرید اوراق گواهی ظرفیت نیروگاه‌ها توسط مشترکان مشمول

می متالز - معاون برنامه‌ریزی شرکت برق حرارتی از رونق بازار خرید اوراق گواهی ظرفیت نیروگاه‌ها توسط مشترکان مشمول خبر داد.
 

برق کم مصرف‌ها از اول آبان رایگان می‌شود

می متالز - مدیرکل روابط عمومی شرکت توانیر گفت: از اول آبان‌ماه سال جاری هزینه برق مشترکان کم مصرف، مطابق الگوهای مصوب طرح برق امید شامل تحفیف ۱۰۰ درصدی می‌شود.
 

امضای تفاهم‌ نامه همکاری سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با وزارت نیرو/ توسعه همکاری های پژوهشی و فنآورانه با تمرکز بر صنایع فعال در حوزه آب و برق

می متالز - تفاهم ‌نامه همکاری مشترک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با وزارت نیرو در حوزه گسترش همکاری‌ها در زمینه توسعه و توانمند سازی صنایع کوچک در موضوع‌های آموزشی، پژوهشی و فنآورانه با تمرکز بر صنایع فعال در حوزه آب و برق، به امضای طرفین رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما