خبر
بورس و سهام   قیر و روانکارها  

نمایندگان مجلس با راه اندازی بورس جدید مخالفت کردند/ ارسال به صحن علنی

می متالز - سخنگوی کمیسیون عمران مجلس از مخالف اعضای این کمیسیون با کلیات طرح تشکیل بورس حمل بار و مسافر خبر داد و گفت: طرح برای تعیین تکلیف به صحن علنی مجلس ارسال می شود.

به گزارش می متالز، صدیف بدری گفت: نشست امروز با دستور کار بررسی کلیات طرح تشکیل بورس حمل بار و مسافر مورد بررسی قرار گرفت که اعضای کمیسیون، نمایندگان طراح و کارشناسان توضیحاتی را مطرح کردند اما در نهایت اعضای کمیسیون عمران با کلیات این طرح مخالفت کردند.

وی ادامه داد: دلیل مخالفت اعضا عدم جامعیت طرح بود اما طراحان معتقد بودند طراحی بورس در این حوزه به افزایش عدالت و شفافیت در عرصه حمل و نقل بار و مسافر می انجامد. در نهایت با مخالفت کمیسیون عمران، طرح مذکور برای تعیین تکلیف به صحن علنی مجلس ارسال می شود.

بدری با اشاره به حضور محمد اسلامی وزیر راه گفت: در این نشست طرح تحقیق و تفحص از توزیع قیر رایگان در وزارت راه مورد بررسی قرار گرفت که در نهایت پس از توضیحات وزیر مربوطه، مقرر شد در چند هفته آینده نشست هایی با حضور نمایندگان در خواست کننده برگزار شده و اگر نمایندگان قانع نشدند، کمیسیون تصمیم لازم را اتخاذ خواهد کرد.

کد خبر: 54700
تاریخ: 1398/06/14 - 15:31
منبع: بورس پرس

بورس  صدیف بدری  محمد اسلامی  قیر رایگان 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

از سرگیری رشد ارزش سهام خودرویی‌ ها پس‌ از اصلاح قیمتی

می متالز - در حال‌ حاضر نمادهای گروه خودرویی از نظر تکنیکالی به پایان اصلاح قیمتی خود رسیده‌اند و می‌توان روی رشد مجدد آن‌ها حساب کرد.
 در بورس فلزات لندن رخ داد؛

افت ۶ دلاری قیمت آلومینیوم

می متالز - قیمت آلومینیوم در LME روز دوشنبه پنجم اسفند ماه، نسبت به معاملات هفته قبل، یعنی دوشنبه ۲۸ بهمن ماه، ۶ دلار به ازای هر تن یا معادل ۰.۴ درصد کاهش قیمت یافت؛ به گونه‌ای که از یک هزار و ۶۷۸ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن، به یک هزار و ۶۷۲ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن رسید.
 در بورس فلزات لندن؛

مس گرفتار سراشیبی قیمت شد

می متالز - قیمت مس در LME روز دوشنبه پنجم اسفند ماه، نسبت به روز معاملاتی پیش از آن ۴۴ دلارکاهش داشته و به پنج هزار و ۶۵۸ دلار رسیده است.
 

شاخص کل 14 هزار واحد رشد کرد

می متالز - شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز نیز مانند روز گذشته رکورد شکنی کرد و با جهش 14 هزا رو 778 هزار واحد به رقم 518 هزار و 513 واحد رسید.
 امروز در تالار صادراتی رقم می خورد:

عرضه بیش از ۴۱ هزار تن قیر و گوگرد در بورس کالا

می متالز - تالار صادراتی نیز شاهد عرضه ۴۱ هزار و ۶۸۵ تن قیر، عایق رطوبتی و گوگرد خواهد بود.
 

شرایط سخت بنیاد مستضعفان برای فروش بلوک ۸ درصد بانک سینا

می متالز - بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی که مستقیما ۶۵ درصد از سهام بانک سینا را در اختیار دارد، طی انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرده است که قصد دارد ۸درصد از سهام این بانک را به فروش برساند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما