خبر
بورس و سهام   قیر و روانکارها  

نمایندگان مجلس با راه اندازی بورس جدید مخالفت کردند/ ارسال به صحن علنی

می متالز - سخنگوی کمیسیون عمران مجلس از مخالف اعضای این کمیسیون با کلیات طرح تشکیل بورس حمل بار و مسافر خبر داد و گفت: طرح برای تعیین تکلیف به صحن علنی مجلس ارسال می شود.

به گزارش می متالز، صدیف بدری گفت: نشست امروز با دستور کار بررسی کلیات طرح تشکیل بورس حمل بار و مسافر مورد بررسی قرار گرفت که اعضای کمیسیون، نمایندگان طراح و کارشناسان توضیحاتی را مطرح کردند اما در نهایت اعضای کمیسیون عمران با کلیات این طرح مخالفت کردند.

وی ادامه داد: دلیل مخالفت اعضا عدم جامعیت طرح بود اما طراحان معتقد بودند طراحی بورس در این حوزه به افزایش عدالت و شفافیت در عرصه حمل و نقل بار و مسافر می انجامد. در نهایت با مخالفت کمیسیون عمران، طرح مذکور برای تعیین تکلیف به صحن علنی مجلس ارسال می شود.

بدری با اشاره به حضور محمد اسلامی وزیر راه گفت: در این نشست طرح تحقیق و تفحص از توزیع قیر رایگان در وزارت راه مورد بررسی قرار گرفت که در نهایت پس از توضیحات وزیر مربوطه، مقرر شد در چند هفته آینده نشست هایی با حضور نمایندگان در خواست کننده برگزار شده و اگر نمایندگان قانع نشدند، کمیسیون تصمیم لازم را اتخاذ خواهد کرد.

کد خبر: 54700
تاریخ: 1398/06/14 - 15:31
منبع: بورس پرس

بورس  صدیف بدری  محمد اسلامی  قیر رایگان 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد:

بیمه‌ کوثر در بین ۴۰ شرکت برتر کشور

می متالز - شرکت بیمه‌ کوثر با‌توجه ‌به بهبود قابل ملاحظه عملکرد مالی سال ۹۷ در مقایسه با سال گذشته، به‌عنوان تنها شرکت بیمه‌ای در بین ۴۰ شرکت برتر قرار گرفت.
 

تقسیم سود ۱۰ درصدی بیمه معلم

می متالز - تازه واردترین شرکت بیمه‌ای بازار سرمایه برای نخستین بار میزبان سرمایه‌گذاران خرد در مجمع عمومی عادی سالانه خود بود.
 

افزایش چشمگیر قیمت قراضه‌های آلومینیومی در طی یک هفته

می متالز - قیمت ضایعات آلومینیومی به دلیل افزایش میانگین نرخ ارز و همچنین افزایش قیمت شمش خالص آلومینیوم، امروز رشد قابل توجهی داشته است، به گونه‌ای که قیمت زینک آلومینیومی افزایش قیمت بسیار چشمگیر 6.6 درصد را تجربه کرد.
 

انتخاب شرکت سیمان فارس نو به عنوان شرکت برتر بورسی کشور

می متالز - در جلسه ای با حضور رییس سازمان بورس و اوراق بهادار ایران، شرکت سیمان فارس نو به عنوان شرکت برتر بورسی معرفی شد.
 

مدیرعامل سهم مثبت بازار پایه ای و دارای صف خرید تغییر کرد

می متالز - مدیرعامل شرکت مثبت حاضر در بازار پایه فرابورس و دارای صف خرید پس از ۴ سال تغییر کرد.
 در روز افت ۳۸۳۵ درصدی شاخص بورس رقم خورد:

توضیح ۱۶ شرکت درباره نوسان قیمت سهام، افزایش سرمایه و ...

می متالز - در روز افت ۳۸۳۵ درصدی شاخص بورس، ۱۶ شرکت درباره رویدادهای مهم توضیح دادند و با توقف نماد، نوسان قیمت و صف خرید روبرو شدند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما