خبر
مس  

تولید 110 هزار تن کاتد مس طی 5 ماهه نخست امسال/ ظرفیت کارخانه ذوب خاتون آباد تا 120 هزار تن افزایش می یابد

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران از تولید 110 هزار تن کاتد مس و ثبت رکورد تولید این محصول طی 5 ماه نخست امسال خبر داد. وی همچنین افزایش ظرفیت کارخانه ذوب خاتون آباد را از برنامه های این شرکت در سال جاری عنوان کرد.

به گزارش می متالز، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران از تولید 110 هزار تن کاتد مس و ثبت رکورد تولید این محصول طی 5 ماه نخست امسال خبر داد. وی همچنین افزایش ظرفیت کارخانه ذوب خاتون آباد را از برنامه های این شرکت در سال جاری عنوان کرد.


اردشیر سعدمحمدی افزود: خوشبختانه در پنج ماه ابتدایی امسال 110 هزار تن تولید کاتد داشتیم که این میزان تولید یک رکورد محسوب می شود.

وی افزود: امیدوارم با شرایطی که برای طرح‌های توسعه از جمله کنسانتره دره آلو، کنسانتره دره زار و شرایط سونگون تعریف کرده‌ایم، مسیر توسعه را سرعت ببخشیم.


تغییر تکنولوژی در ذوب خاتون آباد

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در بخش دیگری اعلام کرد: کارخانه ذوب خاتون‌آباد با هدف افزایش ظرفیت از 80 هزار تن به 120 هزار تن و به دلیل کیفیت مناسب زیست‌محیطی در حال تغییر تکنولوژی است.

وی افزود: امیدوارم ظرف مدت کوتاهی ذوب خاتون‌آباد راه‌اندازی شود و برای همیشه آلودگی زیست‌محیطی در منطقه از بین برود.


افزایش میزان فروش و ثبت رکورد

مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران از برنامه فروش 10 هزار میلیارد تومانی این شرکت تا پایان شهریور ماه سال جاری خبر داد.

اردشیر سعدمحمدی افزود: میزان فروش شرکت مس تا پایان شهریور ماه در مرز 10 هزار میلیارد تومان فروش قرار خواهد گرفت که این رقم، معادل کل فروش در سال 97 است.

وی با اشاره به میزان فروش شرکت مس تا پایان مرداد سال جاری گفت: در پنج‌ ماهه نخست امسال 8 هزار و 460 میلیارد تومان فروش به ثبت رسید که یک رکورد در تاریخ صنعت مس ایران محسوب می شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران:

فروش شرکت مس از ۲۰ هزار میلیارد تومان عبور کرد

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: مجموع فروش شرکت ملی صنایع مس ایران تا پایان بهمن‌ماه سال ۱۳۹۸، به ۲۰ هزار و ۱۸۲ میلیارد تومان رسید که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۱۴۵ درصدی فروش داشته است.
 مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران:

فروش شرکت مس از 20 هزار میلیارد تومان عبور کرد / شرکت مس پیشتاز در تحقق برنامه‌های تولید

می متالز - دکتر اردشیر سعد محمدی مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: مجموع فروش شرکت ملی صنایع مس ایران تا پایان بهمن‌ ماه سال 1398، به 20 هزار و 182 میلیارد تومان رسید که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد 145 درصدی فروش داشته است.
 در ادامه اثر دو عامل:

شاخص بورس قله ۵۰۰ هزار تایی را هم گرفت/ رویای یک میلیونی

می متالز - در نتیجه اثر دو عامل و شروع طوفانی بازار سهام در 45 دقیقه اول معاملات امروز ، شاخص بورس قله ۵۰۰ هزار تایی را فتح کرد تا شاید رویای شاخص یک میلیونی شاخص محقق شود.
 

آغاز کارگاه مدرن آماده سازی نمونه های اکتشافی/شاهد افزایش قیمت جهانی مس خواهیم بود

می متالز - ذخایر معادن مس سونگون، میدوک، درآلو و دره‌زار با توسعه فعالیت‌های اکتشافی تفصیلی افزایش خوبی پیدا کرده است.
 مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران خبر داد:

کارگاه آماده‌سازی نمونه‌های اکتشافی در جنوب شرق کشور

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: با هدف سرعت بخشی به فعالیت‌ها و مطالعات اکتشافی، دومین کارگاه لاگینگ و آماده سازی نمونه‌های اکتشافی در منطقه کرمان آغاز به کار کرد.
 مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران خبر داد

آغاز به کار دومین کارگاه مدرن آماده‌ سازی نمونه‌های اکتشافی در جنوب شرق کشور

می متالز - دکتر اردشیر سعد محمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: با هدف سرعت بخشی به فعالیت‌ها و مطالعات اکتشافی، دومین کارگاه لاگینگ و آماده سازی نمونه‌های اکتشافی در منطقه کرمان آغاز به کار کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما