خبر
آهن و فولاد   سنگ آهن  

"ذوب و فولادسازی جهان فولاد" در انتظار افتتاح رسمی

می متالز - کارخانه "ذوب و فولادسازی جهان فولاد سیرجان" آماده افتتاح رسمی است. ظرفیت تولید این کارخانه به 1.2 میلیون تن در سال می رسد.

به گزارش می متالز، خط یک ذوب و فولاد سازی جهان فولاد سیرجان به همراه واحد اکسیژن، تولید آزمایشی را آغاز کرده و در انتظار افتتاح رسمی قرار دارد.
میزان اشتغال مستقیم کارخانه فولادسازی 750 نفر و اشتغال غیر مستقیم  آن2250 نفر است. برای راه اندازی این پروژه 230 میلیون دلار سرمایه گذاری شده است.
"گل گهر" پیش از این نیز خط دوم آهن اسفنجی کوثر با ظرفیت تولید 2 میلیون تن (مگامدول) را آماده افتتاح کرده بود.
شرکت معدنی و صنعتی گل گهر امسال طرح های متعددی در حوزه های تولید، زیربنایی و... در مسیر راه اندازی دارد. این شرکت در حوزه تولید (استخراج و تولید کنسانتره) نیز با رشد همراه شده است. علاوه بر این در بخش فروش ریالی محصولات، این شرکت به رقم 51.3 هزار میلیارد ریال دست یافت که 77درصد بیش از مدت مشابه سال قبل است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

گل گهر، رشد 31 درصدی EPS را برای سهامداران به ارمغان آورد

می متالز - شرکت معدنی و صنعتی گل گهر (کگل) در مدت 9 ماه سال جاری توانست رشد 31 درصدی را در شاخص EPS برای سهامداران به ارمغان آورد.
 

رشد 42 درصدی فروش ریالی گل گهر تا پایان دی ماه 98

می متالز - ارزش فروش داخلی انواع محصولات شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در 10 ماهه سال 98 از 106هزار میلیارد ریال عبور کرد. این رقم فروش 42درصد بیش از میزان فروش مدت مشابه سال قبل بوده است.
 23.4 میلیون تن انواع محصول طی 10 ماه 98 تولید شد

تولید کنسانتره و گندله سنگ آهن گل گهر فراتر از برنامه

می متالز - تولید انواع محصول در شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در 10 ماه سال 98 از 23.4 میلیون تن عبور کرد. طی این مدت 13.3 میلیون تن کنسانتره و افزون بر 10 میلیون تن گندله سنگ آهن در این شرکت تولید شد.
 

ارسال بسته‌های حمایتی شرکت گل‌گهر و شرکت‌های منطقه به هموطنان سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان

می متالز - بسته های حمایتی شرکت معدنی و صنعتی گل گهر و شرکت های منطقه با هدف یاری رسانی به هموطنان سیستان و بلوچستان به این مناطق ارسال شد.
 نمره یک برای این معدنی؛

«کگل» درگیر مواد شد

می متالز - رتبه‌بندی شرکت‌های معدنی‌ها جایگاه اول «کگل» را به رخ می‌کشد اما؛ هزینه‌های بالا این شرکت را به حاشیه‌های پایین کشیده است.
 علی عباسلو، مدیر عامل شرکت جهان فولاد سیرجان در همایش simex2020 سیرجان:

جهان فولاد سیرجان به عنوان پایلوت ساخت داخل، آماده است

می متالز - جهان فولاد سیرجان به عنوان پایلوت ساخت داخل، آماده است تا تمام پتانسیل‌ها و توانمندی‌های خود را در همه بخش‌ها از جمله برق، مکانیک و.... در اختیار همه علاقمندان فولادی در سراسر کشور قرار دهد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما