خبر
آهن و فولاد   سنگ آهن  

"ذوب و فولادسازی جهان فولاد" در انتظار افتتاح رسمی

می متالز - کارخانه "ذوب و فولادسازی جهان فولاد سیرجان" آماده افتتاح رسمی است. ظرفیت تولید این کارخانه به 1.2 میلیون تن در سال می رسد.

به گزارش می متالز، خط یک ذوب و فولاد سازی جهان فولاد سیرجان به همراه واحد اکسیژن، تولید آزمایشی را آغاز کرده و در انتظار افتتاح رسمی قرار دارد.
میزان اشتغال مستقیم کارخانه فولادسازی 750 نفر و اشتغال غیر مستقیم  آن2250 نفر است. برای راه اندازی این پروژه 230 میلیون دلار سرمایه گذاری شده است.
"گل گهر" پیش از این نیز خط دوم آهن اسفنجی کوثر با ظرفیت تولید 2 میلیون تن (مگامدول) را آماده افتتاح کرده بود.
شرکت معدنی و صنعتی گل گهر امسال طرح های متعددی در حوزه های تولید، زیربنایی و... در مسیر راه اندازی دارد. این شرکت در حوزه تولید (استخراج و تولید کنسانتره) نیز با رشد همراه شده است. علاوه بر این در بخش فروش ریالی محصولات، این شرکت به رقم 51.3 هزار میلیارد ریال دست یافت که 77درصد بیش از مدت مشابه سال قبل است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تحقق 50 درصد از برنامه تولید سال جاری شرکت گل گهر قبل از اتمام شش ماهه اول سال

می متالز - شرکت معدنی و صنعتی گل گهر موفق شد با تولید 13 میلیون و 801 هزار تن کنسانتره و گندله پیش از شش ماهه اول سال 50 درصد از برنامه تولید سال جاری را محقق نماید.
 

بیش از 17.6 میلیون تن گندله در 5 ماهه امسال تولید شد/ بیشترین رشد تولید متعلق به فولاد خراسان

می متالز - بررسی عملکرد شرکت های بزرگ بخش معدن و صنایع معدنی حاکی از تولید 17 میلیون و 640 هزار و 479 تن گندله از آغاز امسال تا پایان مردادماه و افت یک درصدی آن در همسنجی با پارسال است.
 مدیرعامل گل گهر مطرح کرد:

اهمیت توجه به ساختار بازار و مکانیسم عرضه و تقاضا

می متالز - مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر معتقد است در صورتیکه به بازار اجازه آزادی عمل داده شود و عرضه و تقاضا تحت فشار قرار نگیرد، شاهد افزایش سرعت توسعه صنایع بالادستی و پایین دستی فولاد خواهیم بود.
 مدیر فروش و بازاریابی شرکت معدنی صنعتی گل گهر

صادرات بسیاری از محصولات گل گهر با هدف رفع نیاز داخلی از تیر ماه متوقف شده است/ ارزآوری 70 میلیون دلاری گل گهر از محل صادرات در 6 ماهه اول سال

می متالز - صادرات کنسانتره با هدف رفع نیازهای داخلی از تیرماه سال جاری جهت مقابله با تحریم های آمریکا و رونق تولید داخلی متوقف شده است.
 

آیا صادرات کنسانتره "گل گهر" متوقف شده است؟

می متالز - صادرات کنسانتره با هدف رفع نیازهای داخلی از تیرماه سال جاری جهت مقابله با تحریم های آمریکا و رونق تولید داخلی متوقف شده است.
 تولید ۶.۷ میلیون تن کنسانتره و ۵ میلیون تن گندله در پنج ماه اول سال ۹۸؛

صدرنشینی گل‌گهر در تولید کنسانتره و گندله سنگ‌آهن

می متالز - تولید کنسانتره سنگ‌آهن در ۵ ماهه اول امسال به بیش از ۱۹.۷ میلیون تن رسید که شرکت معدنی و صنعتی گل گهر با تولید ۶.۷ میلیون تن، بیشترین سهم تولید را در اختیار داشته است، این شرکت همچنین بالاترین سهم در تولید گندله سنگ‌آهن را نیز در اختیار دارد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما