خبر
سنگ آهن   عکس  

برگزاری آیین باشکوه عزاداری متمرکز کارکنان شرکت های منطقه گل‌گهر

می متالز - صبح امروز و مصادف با هفتمین روز از ماه محرم و ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان، حضرت امام حسین(ع)، آيين باشکوه عزاداری متمرکز کارکنان شرکت های منطقه گل‌گهر از ساعت ۱۰ صبح در جوار قبور شهدای گمنام مجتمع گل‌گهر برگزار شد.

به گزارش می متالز، عزاداران شرکت ‌کننده در این آیین باشکوه، پس از عزاداری در جوار قبور مطهر شهدای گمنام، در محل مسجد بلال مجتمع گل‌گهر حضور پیدا کردند و ادامه مراسم با سخنرانی آیت‌الله علم‌الهدی از اساتید محترم حوزه و دانشگاه و همچنین مداحی حاج رضا نبوی از مداحان مطرح کشوری همراه شد.

 

کد خبر: 54963
تاریخ: 1398/06/16 - 21:16
منبع: می متالز

منطقه گل‌گهر  عزاداری 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بازدید مدیران «کگل» از پژوهشکده سنگ‌ آهن و فولاد گل‌گهر

می متالز - صبح روز سه‌شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸، مهندس «جمشید ملارحمان» مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر «کگل» با حضور در پژوهشکده سنگ آهن و فولاد گل‌گهر، از قسمت‌های مختلف این پژوهشکده بازدید داشت و در یک نشست صمیمی با پرسنل این مدیریت گفتگو کرد.
 

تدوین چشم انداز ۱۰ ساله برای منطقه گل‌گهر

می متالز - معاون مدیر عامل و مدیر مجتمع گل گهر در نخستین نشست کارگروه های تخصصی منطقه گل گهرگفت: مهم‎ترین هدف نشست، این است که در جهت منافع مشترک شرکت ها گام برداشته شود و قطعا هم فکری و هم افزایی در کارگروه ها برای منطقه، ارزش افزوده و خلق ارزش می کند.
 

برگزاری نخستین نشست مشترک کارگروه های تخصصی منطقه گل‌گهر

می متالز - نخستین نشست مشترک کارگروه های تخصصی منطقه گل‌گهر با هدف پرداختن به مسائل مشترک منطقه برگزار می شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما