خبر
زمین شناسی   فلزات گرانبها   عکس  

مقابله پرو با استخراج غیرقانونی طلا

می متالز - نیروهای ارتش و پلیس پرو برای مقابله با استخراج غیرقانونی طلا در جنگل‌های آمازون اقدامات جدی را آغاز کرده‌اند.

کد خبر: 55074
تاریخ: 1398/06/17 - 14:08
منبع: روزگار معدن

استخراج غیرقانونی طلا  پرو  جنگل‌های آمازون 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

نصف قطعه دو آزادراه تهران - شمال تا پایان دولت تکمیل می‌شود

می متالز - رئیس بنیاد مستضعفان گفت: با توجه به تجربه فعلی در زمینه ساخت قطعه اول و چهارم آزادراه تهران - شمال، قطعه دوم این مسیر که ۳۱ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، می‌تواند با سرعت بیشتری پیش رود و قرار شده ۵۰ درصد قطعه دوم تا پایان دولت دوزادهم به اتمام برسد.
 

ایراد اصلی پروژه‌های سرمایه‌گذاری در ایران

می متالز - مدیرعامل موسسه مطالعات راهبردی سپینود شرق عدم مطالعات امکان‌سنجی واقعی را ایراد پروژه‌های سرمایه‌گذاری در ایران دانست.
 

تصمیم هیات دولت | پیگیری ادعاهای متهم پرونده زیست محیطی

می متالز - هیات دولت مقرر کرد ادعاهای اخیر نیلوفر بیانی، از متهمان پرونده محیط زیست را به طور جدی پیگیری و نتیجه را به هیأت وزیران گزارش کند.
 طرح انتقال آب دریای عمان؛ تحول در نوار شرقی کشور

از «چابهار تا سنگان»

می متالز - نقطه آغازین توسعه مناطق شرقی کشور با امضای تفاهمنامه اجرای طرح ملی نمک‌زدایی و انتقال آب از دریای عمان به سه استان بالادستی، هفته جاری رقم خورد.
 

بیانیه هواپیمایی ماهان در مورد پروازهای چین

می متالز - پروازهای برنامه‌ای شرکت هواپیمایی ماهان که پیش از این ۱۲ پرواز هفتگی بود از روز شنبه ۱۲بهمن برابر با اول فوریه ۲۰۲۰ بنا بر نظر هیات‌دولت تا اطلاع ثانوی متوقف شده است.
 

پیگیری مستمر اجرای پروژه‌های زیرساختی طرح‌های توسعه‌ای صنعت پتروشیمی

می متالز - مدیر طرح‌های شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: اجرای پروژه‌های زیرساختی در مناطق ویژه عسلویه و ماهشهر برای تسهیل سرمایه‌گذاری در صنعت پتروشیمی با جدیت در حال پیگیری است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما