خبر
مواد معدنی   تحقیق و توسعه  
رئیس مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران خبر داد؛

اعطای «گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه» به مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی از سوی مرکز ملی تایید صلاحیت ایران

می متالز - رئیس مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران از اعطای «گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه» از سوی مرکز ملی تایید صلاحیت ایران به این مرکز خبر داد.

به گزارش می متالز، مجید وفایی فرد ضمن بیان این مطلب گفت: گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه براساس استاندارد ISO/IEC 17025 از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران (سازمان ملی استاندارد ایران) بوده و این گواهینامه، مهم ترین مدرک تاییدیه دقت و صحت نتایج آزمون آزمایشگاهی در سطح کشور است.
وی افزود: از مزایای این گواهینامه، قابلیت ردیابی و تایید صلاحیت همه نتایج مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران در سطح کشور است.
رئیس مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران با اشاره به دامنه کاربرد و زمینه فعالیت گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه، تصریح کرد: این گواهینامه، برای آزمون های شیمیایی و زیست محیطی کاربرد دارد که مولفه های مختلفی را در بخش محصولات کانه آهن، خاک، آب و فیلتر شامل می شود.
وی ادامه داد: گواهینامه مذکور تا تاریخ ششم مرداد 1401 برای این مرکز اعتبار دارد.
وفایی فرد درباره فرآیند دریافت گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه اظهار داشت: مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران پس از حدود صرف یک سال زمان برای آماده سازی، پیاده سازی و استقرار الزامات سیستمی و فنی خود و بدون کمک مشاور، موفق به آمادگی سیستم برای انجام فرآیند ممیزی شخص ثالث مرکز ملی تایید صلاحیت ایران شد.
وی ادامه داد: فرآیند ممیزی در تاریخ دوم بهمن 97 انجام شد. در جلسه کمیته تایید صلاحیت آزمایشگاه های آزمون - کالیبراسیون طی تاریخ هفتم مرداد 98 با حضور نمایندگان سازمان های دولتی و انجمن های تخصصی در محل مرکز ملی تایید صلاحیت ایران، پس از رفع عدم انطباق های وارده و نیز ارائه مستندات و مدارک سیستمی و فنی، گواهینامه مذکور صادر شد.

کد خبر: 55122
تاریخ: 1398/06/13 - 20:10
منبع: معدن نیوز

مجید وفایی فرد  مرکز ملی تایید صلاحیت ایران 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رییس جهاد دانشگاهی مطرح کرد

عزم جدی جهاد دانشگاهی برای حل مشکلات و الگوسازی در جامعه

می متالز - رییس جهاد دانشگاهی در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری با ایمیدرو بیان کرد: عزم و اراده جهادگران برای حل مشکلات و توسعه و الگوسازی در جامعه جدی است.
 از سوی مرکز ملی تایید صلاحیت ایران انجام شد:

اعطای «گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه» به مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران

می متالز - رئیس مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران از اعطای «گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه» از سوی مرکز ملی تایید صلاحیت ایران به این مرکز خبر داد.
 رئیس مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران مطرح کرد:

۸۰ هزار آنالیز معدنی بدون انحصارگرایی انجام شد

می متالز - رئیس مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران گفت : سیاست این مرکز دوری گزینی از بنگاهداری و انحصار گرایی است و پارسال حدود ۸۰ هزار نمونه آنالیز انجام شد که در کل در قالب ۳۰ هزار نمونه تحقق پیدا کرد.
 مدیر مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی اعلام کرد:

انجام ۸۰ هزار آنالیز معدنی در سال ۹۷

می متالز - مدیر مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران اعلام کرد: طی سال گذشته، ۸۰ هزار آنالیز معدنی در قالب ۳۰ هزار نمونه بدون انحصارگرایی در این مرکز انجام شد.
 مدیر مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران:

"سامانه ثبت نیازهای فناورانه" در مرکز تحقیقات مواد معدنی راه اندازی می شود/ بستر ساخت تجهیزات و قطعات مصرفی معدن، فراهم است

می متالز - مدیر مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران به اقدامات این مرکز در توسعه ساخت داخل اشاره کرد، گفت: گفت: سامانه و ثبت نیازمندی های فناورانه و توانمندی های موجود در حوزه معدن و صنایع معدنی، راه اندازی می شود که هدف آن برطرف کردن مشکلات زنجیره تامین است.
 

ضرورت سرمایه گذاری هدفمند برای رفع چالش های بخش پژوهش/ امضای تفاهم نامه همکاری بین مدیر مرکز تحقیقات مواد معدنی و سازمان نظام مهندسی معدن

می متالز - رئیس مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران بر ضرورت توجه به سرمایه گذاری هدفمند و هوشمندانه برای رفع چالش های بخش پژوهش و فناوری تاکید کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما