خبر
مواد معدنی   تحقیق و توسعه  
رئیس مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران خبر داد؛

اعطای «گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه» به مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی از سوی مرکز ملی تایید صلاحیت ایران

می متالز - رئیس مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران از اعطای «گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه» از سوی مرکز ملی تایید صلاحیت ایران به این مرکز خبر داد.

به گزارش می متالز، مجید وفایی فرد ضمن بیان این مطلب گفت: گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه براساس استاندارد ISO/IEC 17025 از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران (سازمان ملی استاندارد ایران) بوده و این گواهینامه، مهم ترین مدرک تاییدیه دقت و صحت نتایج آزمون آزمایشگاهی در سطح کشور است.
وی افزود: از مزایای این گواهینامه، قابلیت ردیابی و تایید صلاحیت همه نتایج مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران در سطح کشور است.
رئیس مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران با اشاره به دامنه کاربرد و زمینه فعالیت گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه، تصریح کرد: این گواهینامه، برای آزمون های شیمیایی و زیست محیطی کاربرد دارد که مولفه های مختلفی را در بخش محصولات کانه آهن، خاک، آب و فیلتر شامل می شود.
وی ادامه داد: گواهینامه مذکور تا تاریخ ششم مرداد 1401 برای این مرکز اعتبار دارد.
وفایی فرد درباره فرآیند دریافت گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه اظهار داشت: مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران پس از حدود صرف یک سال زمان برای آماده سازی، پیاده سازی و استقرار الزامات سیستمی و فنی خود و بدون کمک مشاور، موفق به آمادگی سیستم برای انجام فرآیند ممیزی شخص ثالث مرکز ملی تایید صلاحیت ایران شد.
وی ادامه داد: فرآیند ممیزی در تاریخ دوم بهمن 97 انجام شد. در جلسه کمیته تایید صلاحیت آزمایشگاه های آزمون - کالیبراسیون طی تاریخ هفتم مرداد 98 با حضور نمایندگان سازمان های دولتی و انجمن های تخصصی در محل مرکز ملی تایید صلاحیت ایران، پس از رفع عدم انطباق های وارده و نیز ارائه مستندات و مدارک سیستمی و فنی، گواهینامه مذکور صادر شد.

کد خبر: 55122
تاریخ: 1398/06/13 - 20:10
منبع: معدن نیوز

مجید وفایی فرد  مرکز ملی تایید صلاحیت ایران 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیر طرح عناصر نادر خاکی:

80 درصد بازار عناصر نادر خاکی در اختیار چین است

می متالز - غلامرضا ملاطاهری گفت: سال گذشته در جهان تقاضا برای عناصر نادر خاکی 170 هزار تن بوده که 80 درصد نیاز جهان توسط چین تامین می شود.
 

تفاهم نامه همکاری آموزشی بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز و مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران منعقد شد

می متالز - در راستای سند چشم انداز و سیاست های کلی نظام و با هدف حمایت از فعالیت های مرتبط با معدن و صنایع معدنی و آماده سازی نیروهای دانشی جهت ورود به بازار کار، تفاهم نامه همکاری آموزشی به امضای تقی غیاثی تبار مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز و مجید وفایی فرد مدیر مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران رسید.
 با اخذ گواهینامه تائید صلاحیت استاندارد 17025

نتایج آزمایشگاه کالیبراسیون ذوب آهن، در سراسر دنیا معتبر است

می متالز - ذوب آهن اصفهان موفق به اخذ گواهینامه تایید صلاحیت استاندارد 17025 در حوزه کالیبراسیون شد.
 

شرکت ذوب آهن موفق به اخذ گواهینامه تایید صلاحیت استاندارد 17025 شد

می متالز - شرکت ذوب آهن اصفهان موفق به اخذ گواهینامه تایید صلاحیت استاندارد 17025 در حوزه کالیبراسیون شد.
 رییس جهاد دانشگاهی مطرح کرد

عزم جدی جهاد دانشگاهی برای حل مشکلات و الگوسازی در جامعه

می متالز - رییس جهاد دانشگاهی در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری با ایمیدرو بیان کرد: عزم و اراده جهادگران برای حل مشکلات و توسعه و الگوسازی در جامعه جدی است.
 از سوی مرکز ملی تایید صلاحیت ایران انجام شد:

اعطای «گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه» به مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران

می متالز - رئیس مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران از اعطای «گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه» از سوی مرکز ملی تایید صلاحیت ایران به این مرکز خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما