خبر
مواد معدنی  

جلسه کارگروه استانی طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس در استان فارس برگزار شد

می متالز - ریاست شورای هماهنگی طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس به عهده مهندس وجیه الله جعفری مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران (ایمپاسکو) است.

به گزارش می متالز، این جلسه در تاریخ 17 شهریور 1398، با حضور رئیس شورای هماهنگی طرح، معاون هماهنگی و اقتصادی استاندار شیراز، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس، مدیر طرح، رئیس خانه معدن ایران، دبیر انجمن سنگ آهن ایران و سایر مسوولین و کارشناسان با هدف رسیدگی به تصمیمات اتخاذ شده در جلسات گذشته و برنامه ریزی و تصمیم گیری برای پایش معادن آهن و دولومیت استان فارس تشکیل شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 کرمان؛ مقصد جدید کارگروه طرح احیای معادن کوچک مقیاس شد:

اتخاذ مصوبه های لازم برای رفع موانع معادن استان کرمان

می متالز - کارگروه طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس در جلسه استان کرمان، مصوبه های لازم برای رفع موانع معادن این استان را صادر کرد.
 کرمان؛ مقصد جدید کارگروه طرح احیای معادن کوچک مقیاس شد؛

اتخاذ مصوبه های لازم برای رفع موانع معادن استان کرمان

می متالز - کارگروه طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس در جلسه استان کرمان، مصوبه های لازم برای رفع موانع معادن این استان را صادر کرد.
 در نشست اتاق تهران سهم اندک معادن در اقتصاد آسیب‌شناسی شد

جغرافیای معادن غیرفعال ایران

می متالز - دلایل پایین بودن سهم بخش معدن در تولید ناخالص داخلی چیست؟ به گفته فعالان این بخش، سهم بخش معدن در تولید ناخالص داخلی حدود ۵۴/ ۰درصد است و این سهم اندک در حالی است که ایران دارای بزرگ‌ترین ذخایر معدنی در دنیا است. به اعتقاد فعالان این بخش، بهارستان‌نشین‌ها به استناد سهم ناچیز این بخش در اقتصاد، بودجه درخور توجهی به بخش معدن تخصیص نمی‌دهند.
 

امضا تفاهم نامه مشترک همکاری در طرح احیا و توسعه معادن میان صدر تامین و تهیه و تولید مواد معدنی ایران

می متالز - مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین «تاصیکو» اظهار داشت: «تاصیکو» به عنوان هلدینگ معدنی شستا براساس سیاست های شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی همواره حرکت کرده است و تلاش دارد در این حوزه اقدامات قابل توجهی را ایجاد کند.
 معاون وزیر صمت مطرح کرد:

۴۰۰ میلیارد تومان؛ سهم خراسان جنوبی برای اجرای پروژه‌های زیربنایی معدن

می متالز - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه‌های زیربنایی در حوزه معادن خراسان جنوبی اختصاص یافته است.
 

استان هرمزگان پیشرو در فعال سازی معادن کوچک

می متالز - روز گذشته جلسه تخصصی با دارندگان مجوز بهره برداری معادن کرومیت استان با حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی با هدف اجرایی کردن اقدامات کلینیکی برای فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس کرومیت استان هرمزگان برای منطقه های رودان، حاجی آباد و کوشا برگزار شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما