خبر
مواد معدنی  

جلسه کارگروه استانی طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد

می متالز - استانداری کهگیلویه و بویراحمد در تاریخ 17 شهریور 1398 میزبان جلسه کارگروه استانی طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس بود.

به گزارش می متالز، این جلسه با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، رئیس هیات عامل ایمیدرو، رئیس شورای هماهنگی طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس، مدیر طرح، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، رئیس خانه معدن ایران، نماینده استان در مجلس شورای اسلامی و سایر مدیران و دست اندرکاران در محل استانداری یاسوج برگزار شد.

در این نشست که با حضور متقاضیان جهت فعال سازی پتانسیل های معدنی استان و سرمایه گذاری در زمینه های مربوطه تشکیل شد، به بررسی احیا و فعال سازی معادن کوچک مقیاس استان پرداخته شد.

لازم به ذکر است این جلسه در تاریخ امروز 17 شهریور 1398، با نشست شورای معادن و شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در استان کهگیلویه و بویراحمد تلفیق شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 نعیمی اعلام کرد:

اختصاص بودجه 160 میلیارد ریالی با هدف توسعه منطقه ویژه اقتصادی کاشان/ جذب سرمایه گذار در منطقه کاشان، عملیاتی شود

می متالز - قائم مقام سازمان ایمیدرو از اختصاص بودجه 160 میلیارد ریالی با هدف توسعه برنامه های منطقه ویژه اقتصادی کاشان برای سال 99 خبر داد.
 

جدول توزیعی کنسانتره و گندله برای سال ۹۹

می متالز - مدیر اقتصادی و توسعه سرمایه گذاری ایمیدرو با اشاره به برگزاری جلسه کلان سیاستگذاری زنجیره فولاد در نهاد ریاست جمهوری، گفت: جدول توزیعی کنسانتره و گندله شرکت ها برای سال ۹۹ به زودی آماده می شود.
 

دو تصمیم برای فولاد در نهاد ریاست جمهوری

می متالز - دیروز در نهاد ریاست جمهوری با موضوع مدیریت بازار فولاد نشستی برگزار شد.
 برای مدیران و کارشناسان ایمیدرو انجام شد؛

برگزاری دوره آموزشی شناخت بازار سرمایه با تاکید بر مباحث بورس

می متالز - دوره آموزشی شناخت بازار سرمایه با تاکید بر مباحث بورس، برای مدیران و کارشناسان ایمیدرو برگزار شد.
 

ایمیدرو یا فولاد مبارکه به کمک فولاد ازنا می‌آیند؟

می متالز - مجوز مجتمع فولاد و ذوب‌ آهن ازنا سال ۸۱ صادر و سه تا چهار سال بعد عملیات ساخت آن شروع شد اما هنوز به بهره‌برداری نرسیده است.
 نعیمی خبر داد:

انعقاد 35 تفاهم نامه توسط سازمان ایمیدرو طی یک سال گذشته/ 15 تفاهم نامه به قرارداد تبدیل شد

می متالز - قائم مقام سازمان ایمیدرو اعلام کرد: سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران 35 تفاهم نامه طی یک سال گذشته با دیگر سازمان ها به امضا رسانده که از این تعداد 15 تفاهم نامه به قرارداد تبدیل شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما