خبر
مواد معدنی  

جلسه کارگروه استانی طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد

می متالز - استانداری کهگیلویه و بویراحمد در تاریخ 17 شهریور 1398 میزبان جلسه کارگروه استانی طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس بود.

به گزارش می متالز، این جلسه با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، رئیس هیات عامل ایمیدرو، رئیس شورای هماهنگی طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس، مدیر طرح، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، رئیس خانه معدن ایران، نماینده استان در مجلس شورای اسلامی و سایر مدیران و دست اندرکاران در محل استانداری یاسوج برگزار شد.

در این نشست که با حضور متقاضیان جهت فعال سازی پتانسیل های معدنی استان و سرمایه گذاری در زمینه های مربوطه تشکیل شد، به بررسی احیا و فعال سازی معادن کوچک مقیاس استان پرداخته شد.

لازم به ذکر است این جلسه در تاریخ امروز 17 شهریور 1398، با نشست شورای معادن و شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در استان کهگیلویه و بویراحمد تلفیق شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سمنان:

۹ واحد معدنی استان سمنان به دلیل مشکلات زیستی محیطی تعطیل شدند

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان بابیان اینکه معادن دارای مخاطرات زیست‌محیطی تعطیل می‌شوند، گفت: ۹ واحد معدنی به دلیل مخاطرات زیستی محیطی موقتا تعطیل شدند.
 استاندار سمنان:

پیوست‌های زیست‌محیطی در استخراج معادن استان سمنان لحاظ شود

می متالز - استاندار سمنان ضمن بیان اینکه توسعه اقتصادی بدون رضایت مردم مناطق شهری و روستایی پذیرفتنی نیست، گفت: پیوست‌های زیست‌محیطی در استخراج معادن استان باید لحاظ شود.
 فرماندار دامغان:

تأمین زیرساخت‌ها نظیر برق مطالبه جدی معدن کاران دامغان است

می متالز - فرماندار دامغان از فعال بودن ۷۱ درصد معادن این شهرستان خبر داد و گفت: تأمین زیرساخت‌ها نظیر برق مطالبه جدی معدن‌کاران است.
 روزشمار دومین همایش صنایع غیرآهنی

طرح جامع سرب و روی کشور

می متالز - ایجاد و توسعه نامتقارن صنایع سرب و روی در کشور و نبود استراتژی و مشخص نبودن چشم‌انداز روشن در توسعه و استقرار صنایع سرب و روی کشور، فقدان اهداف مشخص و از طرفی ایجاد ظرفیت‌های جدید این صنعت از جمله طرح‌های توسعه‌ای معدن سرب و روی مهدی آباد، لزوم توسعه این صنعت را بر اساس یک طرح جامع و با در نظر گرفتن همه جوانب و تبعات فنی، اقتصادی، زیرساختی، اجتماعی و زیست‌محیطی تداعی می‌کند.
 

همایش توسعه فعالیت های اکتشافی؛ 2 مهر

می متالز - همایش توسعه فعالیت های اکتشافی، پهنه های اکتشافی ایران؛ فرصت ها و چالش ها روز دوم مهر ماه جاری برگزار می شود.
 

افزایش استخراج و تولید شرکت های سرب و روی ایمیدرو

می متالز - میزان استخراج و تولید شرکت های سرب و روی ایمیدرو (مهدی آباد، نخلک و انگوران) در ۵ ماهه نخست سال ۹۸ افزایش یافت. در این میان معادن مهدی آباد و انگوران افزایش سه رقمی ثبت کردند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما