خبر
نرم افزار و فن آوری اطلاعات  

ساخت موبایل بلاکچین در سامسونگ

می متالز - موبایل «KlatynPhone » سخت افزار یکسانی با گلکسی نوت ۱۰ دارد و با همان قیمت عرضه می شود. اما نرم افزار زیربنای آن از اپلیکیشن های بلاکچین و یک کیف پول ارز مجازی پشتیبانی می کند.

به گزارش می متالز، سامسونگ یک موبایل بلاکچین ساخته که به کاربران اجازه می دهد تراکنش هایی مبتنی بر ارز مجازی انجام دهند. این موبایل سخت افزار یکسانی با «گلکسی نوت۱۰» دارد و قیمت آن نیز یکسان است.

سامسونگ یک نسخه بلاکچین از موبایل پرچمدار «گلکسی نوت ۱۰» را ساخته که به مشتریان اجازه می دهد ارزهای مجازی مانند بیت کوین را به موبایل هایشان منتقل کنند.

 موبایل «KlatynPhone » سخت افزار یکسانی با  گلکسی نوت ۱۰ دارد و با همان قیمت عرضه می شود. اما نرم افزار زیربنای آن از اپلیکیشن های بلاکچین و یک کیف پول ارز مجازی پشتیبانی می کند.

این موبایل با همکاری پیامرسان «کاکائو» ساخته شده است. کاکائو یک شبکه بلاکچین به نام  Klatyn ابداع کرده که از تراکنشهای ارز مجازی پشتیبانی می کند. به نوشته وال استریت ژورنال موبایل«KlatynPhone » فقط در کره جنوبی عرضه می شود اما سامسونگ به پرسش ها درباره زمان عرضه و بازارهای هدف این محصول پاسخی نداده است.

پیش از سامسونگ شرکت اچ تی سی نیز یک موبایل بلاکچین به نام HTC Exodus 1 را درسال گذشته میلادی عرضه کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

آزمایش سرعت شبکه نسل پنجم در خودروی مسابقه ای

می متالز - دو شرکت کره ای سامسونگ و اس کی تله کام از آزمایش موفقیت آمیز خدمات مخابراتی نسل پنجم تلفن همراه بر روی یک خودروی پرسرعت مسابقه ای خبر دادند.
 وال استریت ژورنال اعلام کرد:

آمریکا در جنگ تجاری از چین شکست خواهد خورد

می متالز - روزنامه وال استریت ژورنال نوشت: سیاست افزایش تعرفه ای ترامپ باعث افزایش شک و تردید و رکود بازارها شده است و در صورت ادامه این روش، آمریکا در جنگ تجاری از چین شکست خواهد خورد.
 

فروش نفت ایران ادامه دارد/ آمریکایی‌ها نمی‌توانند مانع صادرات نفت ایران شوند

می متالز - درحالی آمریکایی‌ها معتقد بودند باید صادرات نفت از ایران را صفر کرد که هم اکنون رسانه‌های مختلف بین المللی اعلام کرده اند کشورهای متقاضی نفت ایران مخفیانه اقدام به خرید نفت از ایران می‌کنند.
 

سرمایه‌گذاری 120 میلیارد دلاری سامسونگ بر روی ساخت تراشه‌های منطقی

می متالز - شرکت سامسونگ قصد دارد تا سال 2030 رقم بی سابقه 120 میلیارد دلار را برای تولید و عرضه تراشه‌های منطقی سرمایه‌گذاری کند.
 شروعی با انفجار

رشد اقتصادی آمریکا امسال اقتصاددانان را شگفت زده کرد

می متالز - اما با نگاهی دقیق تر به شاخص های اخیر تولید ناخالص داخلی، می بینیم که زیاد خوشحال کننده به نظر نمی رسد.
 

افزایش قیمت جهانی نفت در پی احتمال قطع عرضه ونزوئلا در آینده

می متالز - قیمت جهانی نفت امروز- سه شنبه- به دنبال پیش‌بینی‌ها درباره قطع منابع خام ونزوئلا افزایش یافت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما