خبر
برق  
از سوی سخنگوی صنعت برق:

احتمال افزایش قیمت برق رد شد/ فقط نحوه صدور قبوض تغییر کرده

می متالز - سخنگوی صنعت برق زمزمه ها و شبهات مربوط به تغییر روش‌های محاسبه هزینه برق و افزایش عوارض را رد کرد و گفت: فقط نحوه صدور قبوض تغییر کرده که به صورت الکترونیکی خواهد بود.

به گزارش می متالز، مصطفی رجبی مشهدی با اشاره برنامه وزارت نیرو برای حذف کاغذی قبض برق و شائبه افزایش قیمت گفت: تاکنون بیش از ۹۰ درصد مشترکین در طرح صدور قبض الکترونیکی ثبت نام کردند و قرار است دارندگان تلفن همراه هوشمند، قادر به مشاهده کامل قبض و پرداخت باشند.

وی در مورد برخی گمانه زنی ها مبنی بر تغییر روش‌های محاسبه هزینه برق و افزایش عوارض قبوض هم تأکید کرد: هیچ تغییری در نحوه محاسبه قبوض و یا نرخ‌ها اتفاق نیفتاده و تنها تغییر مربوط به نحوه صدور قبوض است.

کد خبر: 55177
تاریخ: 1398/06/17 - 15:30
منبع: بورس پرس

وزارت نیرو  مصطفی رجبی مشهدی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

راهکار برقراری تعادل در مصرف آب

می متالز - مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی کلان آب و آبفای وزارت نیرو بر ضرورت برنامه‌ریزی مدرن تخصیص آب تاکید کرد و گفت: برای برقراری تعادل در مصرف، نیازمند نظام حکمرانی آب هستیم و باید شرایطی فراهم شود تا با همان منابع موجود آب، این میزان آب بین بخش‌های مختلف توسعه به اشتراک گذاشته شود.
 

رونمایی از بزرگ‌ترین نیروگاه سیار ایران

می متالز - معاون آبفای کشور با اشاره به برنامه این شرکت برای ساخت بزرگترین نیروگاه سیار ایران گفت: این نیروگاه ۱۰ مگاواتی به منظور تامین انرژی زیرساخت‌‎های حساس صنعت آب و فاضلاب در شرایط بحرانی و اضطراری همانند سیل و زلزله مراحل نهایی ساخت خود را طی می‌کند.
 

مصرف برق به نقطه آرامش رسید

می متالز - ارزیابی‌ها نشان می‌دهد هم‌‌زمان با کاهش دما در اقصی نقاط کشور، پیک مصرف برق نیز اواخر هفته گذشته پس از ۱۲۷ روز به کمتر از ۴۰ هزار مگاوات رسید.
 

از ذخایر پشت سدها چه خبر؟

می متالز - آخرین حجم آب موجود در مخازن سدها اعلام شد. آمارها حکایت از آن دارد که ارتفاع بارندگی در کل کشور نسبت به میانگین بلندمدت ۳۹ درصد افزایش داشته است.
 مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو :

هیئات و تکیه‌ها نگران تامین برق نباشند/ حضور خدمت‌رسانان سیار برای انشعابات موقت برق

می متالز - جعفرزاده گفت: خوشبختانه مشکلات شبکه برق رفع و تکیه‌های حسینی با مراجعه به اداره برق می‌توانند از انشعابات برقی در منطقه خود استفاده کنند.
 

نقش «رمپنا» در قرارداد خرید تضمینی پره سر

می متالز - مدیرعامل نیروگاه پره سر و مدیرعملیات برق بورس انرژی با اشاره به نقش مپنا در قرارداد۲۰ ساله خرید برق ، مزایای عرضه برق و علت قیمت پایین نسبت به خرید تضمینی را اعلام کردند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما