خبر
برق  
از سوی سخنگوی صنعت برق:

احتمال افزایش قیمت برق رد شد/ فقط نحوه صدور قبوض تغییر کرده

می متالز - سخنگوی صنعت برق زمزمه ها و شبهات مربوط به تغییر روش‌های محاسبه هزینه برق و افزایش عوارض را رد کرد و گفت: فقط نحوه صدور قبوض تغییر کرده که به صورت الکترونیکی خواهد بود.

به گزارش می متالز، مصطفی رجبی مشهدی با اشاره برنامه وزارت نیرو برای حذف کاغذی قبض برق و شائبه افزایش قیمت گفت: تاکنون بیش از ۹۰ درصد مشترکین در طرح صدور قبض الکترونیکی ثبت نام کردند و قرار است دارندگان تلفن همراه هوشمند، قادر به مشاهده کامل قبض و پرداخت باشند.

وی در مورد برخی گمانه زنی ها مبنی بر تغییر روش‌های محاسبه هزینه برق و افزایش عوارض قبوض هم تأکید کرد: هیچ تغییری در نحوه محاسبه قبوض و یا نرخ‌ها اتفاق نیفتاده و تنها تغییر مربوط به نحوه صدور قبوض است.

کد خبر: 55177
تاریخ: 1398/06/17 - 15:30
منبع: بورس پرس

وزارت نیرو  مصطفی رجبی مشهدی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

رها سازی آب سد سفید رود در گیلان/ تردد در حاشیه رودخانه‌ ممنوع

می متالز - با توجه به شرایط مطلوب پوشش برفی حوضه آبریز سد سفیدرود ، تأمین حق آبه زیست محیطی و کنترل بهینه سیلاب‌های محتمل فصل بهار، آب سد سفیدرود گیلان رهاسازی می‌شود.
 

گفت وگوی مدیرعامل بورس انرژی | چگونه قیمت برق متعادل می شود

می متالز - مدیرعامل بورس انرژی معتقد است عرضه برق در بورس انرژی رسیدن به قیمت‌های تعادلی را فراهم می‌کند.
 

آغاز خاموشی‌های اضطراری در کشور/ مصرف بالای گاز خانگی کار دست صنعت برق داد

می متالز - در پی افزایش بیش از حد مصرف گاز در بخش خانگی و محدود شدن سوخت نیروگاه‌ها، اعمال خاموشی‌های اضطراری در نقاط مختلف کشور آغاز شد.
 چرا نیروگاه‌ها به سوخت مایع پناه بردند

رازگشایی دوم از آلودگی بودار

می متالز - بعد از معاون رئیس‌جمهور، این بار وزیر نیرو از آلودگی بودار رازگشایی می‌کند. رضا اردکانیان درباره اینکه «چرا نیروگاه‌ها به سوخت مایع پناه بردند؟» با ذکر آمار و ارقام پاسخ داد.
 شاعری با یادآوری روز جهانی تالاب‌ها:

وزارت نیرو و سازمان محیط زیست مقصران اصلی خشکی ۵۰ درصد تالاب‌های کشور

می متالز - عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس روز جهانی تالاب‌ها را هشداری جدی برای وزارت نیرو و سازمان محیط زیست برای حفاظت از تالاب‌ها دانست و گفت: به علت خشکسالی‌های مداوم، سوء‌مدیریت و بهره‌برداری‌های بی رویه حدود ۵۰ درصد از تالاب‌های کشور در معرض نابودی هستند.
 

عملیات حفاری نفت و گاز در سواحل لبنان به تعویق افتاد

می متالز - عملیات اکتشاف و حفاری نفت و گاز در سواحل لبنان در دریای مدیترانه که قرار بود آخر ماه جاری میلادی انجام شود، سه ماه به تعویق افتاد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما