خبر
خودرو  

آخرین قیمت کارخانه و بازار ۲۰ خودرو با کاهش دو میلیون تومانی پژو ۲۰۰۸

می متالز - آخرین بررسی قیمت کارخانه و بازار ۲۰ محصول چند خودروساز نشان می دهد، قیمت پژو ۲۰۰۸ با کاهش ۲ میلیون تومانی در بازار ۲۹۸ میلیون تومان شده است.

به گزارش می متالز، آخرین بررسی ها از قیمت محصولات چند خودرو ساز از جمله ایران خودرو و سایپا و... نشان می دهد قیمت های 298، 160 و 263 میلیون تومانی پژو 2008، برلیانس 320H اتومات و جک S5 با کاهش دو میلیون تومانی روبرو شده است.

براساس این گزارش، دنا پلاس تیپ یک و چانگان CS35 به بهای 119 و 174 میلیون تومانی در بازار یک میلیون تومان کاهش یافته است.

فهرست قیمت بازار و کارخانه 20 محصول

کد خبر: 55182
تاریخ: 1398/06/18 - 15:52
منبع: بورس پرس

سایپا  ایران خودرو 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رصد مستمر وضعيت سلامت كاركنان:

اقدامات گسترده ایران‌خودرو برای پیشگیری از کرونا

می متالز - گروه صنعتی ایران خودرو با ایجاد رویه‌ای یکپارچه و سازماندهی شده و با استفاده از ابزار‌های متعدد اطلاع‌رسانی در تلاش برای پیشگیری از ورود کروناویروس به این مجموعه صنعتی است.
 سه شنبه ششم اسفند اجرایی می‌شود:

پیش فروش ۱۰ مدل از محصولات سایپا

می متالز - گروه خودروسازی سایپا طرح پیش فروش ۱۰ مدل از محصولات خود را از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه ششم اسفندماه اجرا می‌کند.
 

افزایش تولید در سایپا

می متالز - گروه خودروسازی سایپا، با تولید ۳۸۴ هزار و ۳۰۹ دستگاه خودرو از ابتدای امسال تا پایان بهمن‌ماه از میزان تولید سال گذشته خود در مدت مشابه عبور کرد.
 

تلاش برای پیشگیری از ابتلا به کرونا در یک خودروساز

می متالز - گروه صنعتی ایران خودرو با ایجاد رویه‌ای یکپارچه و سازماندهی‌شده و با استفاده از ابزارهای متعدد اطلاع‌رسانی در تلاش برای پیشگیری از ورود ویروس کرونا به این مجموعه صنعتی است.
 فروش ۱۱ماهه شرکت به ۱۲۹ هزار میلیارد ریال رسید:

رشد ۷۰درصدی مبالغ فروش در حساب "خساپا"

می متالز - مقادیر فروش خودرو در این ماه به ۲۳ هزار و ۵۰۰ دستگاه خودرو و در دوره ۱۱ ماهه به ۳۶۵ هزار دستگاه خودروی سواری رسیده است.
 از ۱۰ صبح امروز:

متقاضایان خرید خودرو آماده پیش فروش ۱۰ محصول سایپا باشند

می متالز - سایپا طرح پیش فروش ۱۰ محصول را از ساعت ۱۰ صبح امروز با موعد تحویل در زمستان ۹۹ آغاز می کند و متقاضایان خرید خودرو می توانند آماده ثبت نام باشند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما