خبر
بانک ها  

بانک گردشگری رتبه سوم بانکداری اسلامی را کسب کرد

می متالز - بر اساس گزارش موسسه بین المللی بنکر، بانک های زراعت ترکیه و السلام الجزایر در رده‌های نخست و دوم جهان جای گرفتند.در جمع ۱۰ بانک و موسسه برتر کاملا اسلامی جهان از نظر بیشترین رشد دارایی ها، سه بانک از ایران حضور دارند، از کشورهای ترکیه، کویت، بنگلادش، سودان، عمان و سوریه نیز هر کدام یک بانک در شمار برترین قرار گرفته‌اند.

به گزارش می متالز، نشریه بین‌المللی بنکر، رشد دارایی‌های موسسه های کاملا اسلامی و موسسات با باجه های اسلامی در سال ۲۰۱۸ را مورد بررسی قرار داده است که بر اساس آن بانک گردشگری از ایران از نظر رشد دارایی منطبق با شریعت اسلام در بین ۱۰ بانک و موسسه مالی برتر جهان قرار گرفت. 

بر اساس گزارش موسسه بین المللی بنکر، بانک های زراعت ترکیه و السلام الجزایر در رده‌های نخست و دوم جهان جای گرفتند.در جمع ۱۰ بانک و موسسه برتر کاملا اسلامی جهان از نظر بیشترین رشد دارایی ها، سه بانک از ایران حضور دارند، از کشورهای ترکیه، کویت، بنگلادش، سودان، عمان و سوریه نیز هر کدام یک بانک در شمار برترین قرار گرفته‌اند.

لازم به ذکر است بانک گردشگری به عنوان تنها بانک ایرانی عضو سازمان جهانی جهانگردی (unwto) نیز شناخته شده است. 

گفتنی است: بانک قرض الحسنه مهرایران به عنوان بانک کاملا اسلامی با ۶۱.۱ درصد رشد و ۳ هزار و ۸۷۸ میلیون دلار دارایی منطبق بر شریعت، در رتبه نخست بانک های ایران و رتبه برتر موسسات کاملا اسلامی دنیا قرار گرفت.بانک توسعه صادرات نیز با ۶۰.۰۵ درصد رشد و دارایی ۶ هزار و ۸۵۵ میلیون دلار در رده دوم بانک‌های ایرانی منطبق با شریعت و رتبه چهارم جهان قرار گرفته است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 به دنبال فروش املاک بانک گردشگری:

مزایده "وگردش"نتیجه ای نداشت

می متالز - بانک گردشگری از بی نتیجه ماندن مزایده خبر داد.
 

برنامه فروش مزایده ای «وگردش» + تصویر

می متالز - بانک گردشگری قصد دارد همه دارایی اش را بفروشد.
 بانک گردشگری آگهی داد:

سهام ۱۱ زیر مجموعه "وگردش" روانه میز فروش

می متالز - بانک گردشگری بخشی از سهام زیرمجموعه‌های خود را واگذار می‌کند.
 

بانک قرض الحسنه مهرایران از موفق‌ترین و پیشروترین بانک‌های کشور

می متالز - در حالی به سیزدهمین سال فعالیت نخستین بانک قرض‌الحسنه کشور رسیده‌ایم که خوشبین‌ترین موافقان ایجاد آن هم تصور نمی‌کردند، ظرف این مدت بانک به یکی از پیشروترین بانک های کشور تبدیل شود.
 

شفاف سازی صورت های مالی بانک گردشگری

می متالز - بانک گردشگری با انتشار صورت های مالی دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۹۸ (حسابرسی نشده) اقدام به شفاف سازی کرد.
 

اشتغال زایی، جوان گرایی و محرومیت زدایی سه ضلع مثلث کارآفرینی فولاد بافت

می متالز - مدیر روابط عمومی بانک گردشگری اعلام کرد: با راه اندازی کارخانه فولاد بافت در سال رونق تولید، علاوه بر محرومیت زدایی از این شهرستان برای 2750 نفر از جوانان تحصیلکرده بومی اشتغال ایجاد شده است .
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما