خبر
بیمه   جاده ای و پایانه ها  
معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، خبر داد؛

بیمه تکمیلی رایگان 710 هزار راننده

می متالز - معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از تحت پوشش بیمه تکمیلی رایگان قرار گرفتن 710 هزار راننده، خبر داد.

به گزارش می متالز، مهران قربانی با اشاره به این مطلب که، سال گذشته 710 هزار راننده کامیون به همراه همسران خود در سطح کشور به صورت رایگان زیر پوشش بیمه تکمیلی درمان قرار گرفتند، اظهار کرد: خوشبختانه تا خرداد ماه سال جاری 115 میلیارد تومان خدمات بیمه تکمیلی به بیمه شدگان پرداخت شده است.

وی هم‌چنین اظهارداشت: بیمه تکمیلی رانندگان از سال گذشته بر اساس مصوبه شورای‌عالی ترابری و با هدف وضعیت بهبود رفاه و تامین اجتماعی رانندگان در سطح کشور کلید خورده است.

معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور ضمن اشاره به مزایای قرارداد جدید بیمه تکمیلی رانندگان نیز، گفت: به‌طورکلی در این طرح علاوه بر همسر حداکثر دو فرزند زیر 18 سال رانندگان هم زیر پوشش بیمه قرار می‌گیرند. در این طرح دختران مجرد از معافیت سنی برخوردار هستند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، تصریح کرد: سقف تعهدات نسبت به قرارداد قبلی افزایش یافته و  هزینه زایمان نیز به تعهدات شرکت بیمه‌گر اضافه شده است. رانندگان جا مانده از سال قبل به همراه همسر و حداکثر دو فرزند خود هم مشمول این طرح هستند.

قربانی در گفتگو با رادیو اقتصاد از آغاز ثبت نام بیمه تکمیلی رانندگان کامیون از تاریخ 15 شهریورلغایت 15 آبان ماه سال جاری در کشور خبرداد و اظهارداشت: این کار بر اساس مصوبه شورای‌عالی ترابری در قالب تفاهم بین کانون شرکت‌های حمل و نقلی و کانون رانندگان انجام خواهد شد.

وی با بیان این‌که ثبت نام رانندگان از طریق مراکز صدور کارت هوشمند انجام می شود، گفت: رانندگان مشمول این طرح می‌ توانند از ۱۵ شهریور به مدت دو ماه با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به مراکز صدور کارت هوشمند رانندگان برای ثبت ‌نام مراجعه کنند.

معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، افزود: منابع طرح بیمه تکمیلی رانندگان کامیون از طریق شرکت‌های حمل و نقلی پرداخت و در واقع هزینه‌ای با اجرای این طرح بر  دولت تحمیل نمی‌شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

متصل شدن ریل سراسری به بندر کاسپین در سال ۹۹

می متالز - معاون بندری و لجستیک منطقه آزاد انزلی خبر داد: تا پایان سال آینده، ریل سراسری به بندر کاسپین متصل خواهد شد.
 وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد:

عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی با حقوق بهمن پرداخت می‌شود

می متالز - شریعتمداری گفت: عیدی بازنشستگان کشور با حقوق بهمن ماه پرداخت می‌شود و لایحه یکسان‌سازی حقوق بازنشستگان را هم به دولت تقدیم می‌کنیم.
 

بیمه تکمیلی سلامت جعلی است

می متالز - اخیرا تماس‌هایی از سوی برخی سودجویان با مردم، مبنی بر صدور بیمه تکمیلی سلامت گرفته می‌شود؛ درحالی‌که پیگیری‌ها نشان می‌دهد که از اساس بیمه سلامت، کارت هوشمندی برای بیمه تکمیلی ندارد.
 عابدی:

عدم پرداخت حق بیمه از سوی بنیاد شهید مشکل اصلی بیمه ایثارگران است

می متالز - عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: عدم پرداخت حق بیمه از سوی بنیاد شهید مشکلاتی را در پرداخت خسارت به ایثارگران و مراکز درمانی ایجاد کرده است.
 معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش:

قرارداد جدید بیمه تکمیلی فرهنگیان شرایط بهتری خواهد داشت

می متالز - معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اتمام قرارداد بیمه تکمیلی فرهنگیان در پایان آذر ماه و رایزنی برای انعقاد قرارداد جدید گفت: با انعقاد قرارداد جدید، شرایط بهتر از سال ۹۸ خواهد بود. تاکید ما روی ۱۲ بسته تعهدی است؛ سعی می‌کنیم آن دسته از خدمات که سقف دارند را بدون سقف اعلام و موارد جدیدی را به قرارداد اضافه کنیم.
 

نصب پیمایش‌سنج در وانت‌بارها تا 2 ماه آینده/ کرایه سواری‌‌ بین‌شهری افزایش نمی‌یابد

می متالز - عضو هیأت عامل سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با تأکید بر اینکه کرایه سواری عمومی بین‌شهری افزایش نمی‌یابد، گفت: اگر قانون‌گریزی در این حوزه رخ دهد به تخلف راننده یا شرکت حمل‌ونقلی در کمیسیون‌های ماده 11 و 12 رسیدگی می‌شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما