خبر
جاده ای و پایانه ها  

اجرای پروژه‌های عمرانی محور کرمانشاه به خسروی

می متالز - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: آسفالت مسیر برگشت کرندغرب به خسروآباد به طول ۹ کیلومتر و با اعتبار ۴۵ میلیارد ریال به پایان رسیده است.

به گزارش می متالز، کرمی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: آسفالت مسیر برگشت کرندغرب به خسروآباد به طول ۹ کیلومتر و با اعتبار ۴۵ میلیارد ریال به پایان رسیده است.

او با اشاره به اینکه محور قصرشیرین به سرپل‌ذهاب به طول پنج کیلومتر و با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال نیز به پایان رسیده است عنوان کرد: جاده ریخک به قصرشیرین نیز به طول ۹ کیلومتر و با اعتبار ۲۵میلیارد ریال در حال انجام است و این در حالی است که هنوزحدود ۱۰ میلیارد ریال اعتبار به این محور تخصیص داده شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه افزود: برای اصلاح مسیر عین‌الکش به طول ۴۰۰ متر ۱۵۰ تن آسفالت گرم استفاده شده است.

 کرمی در ادامه افزود: معاون  راهداری سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور در ادامه سفر به استان کرمانشاه از پایانه مرزی خسروی بازدید به عمل آورد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

اختصاص هزار میلیارد ریال به منطقه ویژه اقتصادی جهرم

می متالز - معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت گفت: از محل‌های مختلف تاکنون بیش از هزار میلیارد ریال برای تأمین زیرساخت‌های منطقه ویژه اقتصادی جهرم اختصاص یافته است. این رویکرد حمایتی زمینه ساز توسعه صنعتی شهرستان جهرم خواهد بود.
 «سوپاپ مالی» در بودجه سال آینده شهرداری تهران کارسازی شد

جایگزین مگا پروژه در تهران ۹۹ /۱۰۹ پروژه شهری در «محله»های پایتخت با بودجه‌ای معادل یک مگاپروژه «صدر - نیایش» ساخته می‌شود

می متالز - لایحه دخل و خرج سال آینده پایتخت با حدود ۲۵ درصد رشد در ارقام بودجه شهرداری، تحویل شورای شهر شد. شهرداری تهران کل هزینه اداره شهر در سال ۹۹ را ۳۰ هزار و ۲۰۱ میلیارد تومان برآورد کرده که البته حدود نیمی از این رقم - بیش از ۱۴ هزار میلیارد تومان - قرار است در پروژه‌های سرمایه‌گذاری شهری صرف شود.
 خسته بند انتقاد کرد:

حراج اوراق خزانه در بورس، زیر قیمت واقعی

می متالز - عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: بر اساس گفته پیمانکاران پروژه های عمرانی، اوراق خزانه اسلامی در بورس با تنزیل حداقل ۳۸ درصدی صورت می گیرد، یعنی آنکه اگر پیمانکاری، اوراق خزانه یک میلیاردی را در بورس عرضه کند، تنها ۶۲۰ میلیون تومان وجه نقد دریافت خواهد کرد.
 مدیرکل راهداری قم:

تعریض محور ایستگاه قطار محمدیه قم در دستور کار است

می متالز - مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای قم گفت: تعریض محور ایستگاه قطار محمدیه قم که از درخواست‌های مردمی می‌باشد، پس از آزادسازی محدوده این محور توسط اداره کل راه‌آهن، از سوی راهداری آغاز می‌شود.
 سخنگوی کمیسیون عمران مجلس:

حدود ۷۶ هزار پروژه نیمه‌تمام عمرانی در کشور وجود دارد

می متالز - سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: طبق آمارها، حدود ۷۶ هزار پروژه نیمه‌تمام عمرانی در کشور وجود دارد که برای اجرای آن هزاران میلیارد تومان اعتبار نیاز بوده که با توجه به وضعیت اقتصادی کشور، اجرا و تکمیل این پروژه ها، ده‌ها سال طول خواهد کشید.
 

تکمیل طرح تعمیرات اساسی پل راه آهن محور سلفچگان – اراک

می متالز - طرح تعمیرات اساسی پل راه آهن محور سلفچگان – اراک اجرا وبه بهره برداری رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما