خبر
جاده ای و پایانه ها  

اجرای پروژه‌های عمرانی محور کرمانشاه به خسروی

می متالز - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: آسفالت مسیر برگشت کرندغرب به خسروآباد به طول ۹ کیلومتر و با اعتبار ۴۵ میلیارد ریال به پایان رسیده است.

به گزارش می متالز، کرمی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: آسفالت مسیر برگشت کرندغرب به خسروآباد به طول ۹ کیلومتر و با اعتبار ۴۵ میلیارد ریال به پایان رسیده است.

او با اشاره به اینکه محور قصرشیرین به سرپل‌ذهاب به طول پنج کیلومتر و با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال نیز به پایان رسیده است عنوان کرد: جاده ریخک به قصرشیرین نیز به طول ۹ کیلومتر و با اعتبار ۲۵میلیارد ریال در حال انجام است و این در حالی است که هنوزحدود ۱۰ میلیارد ریال اعتبار به این محور تخصیص داده شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه افزود: برای اصلاح مسیر عین‌الکش به طول ۴۰۰ متر ۱۵۰ تن آسفالت گرم استفاده شده است.

 کرمی در ادامه افزود: معاون  راهداری سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور در ادامه سفر به استان کرمانشاه از پایانه مرزی خسروی بازدید به عمل آورد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد

رکود بازار سیمان با پروژه‌های عمرانی راکد

می متالز - ایران دارای ظرفیت تولید ۸۵میلیون تن سیمان است اما به گفته دست‌اندرکاران این صنعت، به دلیل رکود ساخت‌وساز در کشور، ۲۰ تا ۲۵میلیون تن ظرفیت خالی در این صنعت وجود دارد.
 مطالبه مردم ندوشن محقق می شود

آغاز عملیات اجرایی تعریض محور نیوک فولاد در هفته دولت

می متالز - در نشستی که با حضور فرماندارمیبد و مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان برگزار شد؛ مقرر شد عملیات تعریض محور نیوک - فولاد در هفته دولت آغاز شود.
 

قرارگاه خاتم میانگین عمر پروژه‌های عمرانی کشور را ارتقا داده است

می متالز - وزیر اسبق اطلاعات کشور گفت: باید میانگین عمر پروژه‌های عمرانی خود را در کشور ارتقا دهیم و این کار بزرگی است که قرارگاه انجام داده است و این مجموعه باید به سمت الگودهی به جامعه پیمانکاری کشور حرکت کند.
 قیر رایگان در سال ۹۸ به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟

سازوکار توزیع قیر رایگان در سال ۹۸

می متالز - براساس لایحه بودجه سال۹۸، در سال آینده به میزان ۶ هزار میلیارد تومان، قیر رایگان در اختیار دستگاه‌های اجرایی قرار داده می‌شود.
 با مجوز معاون وزیر صنعت، پروژه‌های عمرانی و ساختمانی صورت می‌گیرد؛

صدور مجوز فروش محصولات "ذوب" برای خارج از بورس کالا

می متالز - با مجوز معاون وزیر صنعت، پروژه‌های عمرانی و ساختمانی می‌توانند محصولات ذوب آهن را خارج از بورس کالا و با قیمت‌های کشف شده این بورس به‌ صورت مستقیم خریداری کنند.
 

مجوز جدید فروش برای « ذوب »

می متالز - مجوز فروش محصول‌های ذوب آهن اصفهان در خارج از بورس کالای ایران صادر شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما