خبر
بورس کالا   پتروشیمی  
عملکردی از دل سایت ۴ منطقه ویژه پتروشیمی منتشر شد؛

رشد تقاضا برای پلی‌اتیلن سبک خطی

می متالز - تقاضا برای پلی اتیلن سبک خطی امیرکبیر در معاملات این هفته بورس کالا با رشدی چشمگیر همراه بود.

به گزارش می متالز، شرکت پتروشیمی امیرکبیر در هفته‌ای که گذشت ۳.۶۹۵ هزار تن پلی اتیلن سبک خطی در بورس کالا عرضه نمود که این میزان در مقایسه با عرضه هفته قبل تغییری در حدود ۵۵۰ تنی را نشان می‌دهد.

تقاضای ۳، ۴۷۰ تنی و معاملات ۳، ۱۴۹ تنی این محصول در هفته گذشته، با نرخ میانگین ۹۰.۲۸۱ میلیون ریالی و کاهش ۴.۳۶ درصدی نسبت به هفته قبل از آن صورت گرفت و ارزش معاملات آن نیز با توجه به کاهش نرخ‌های فروش، به ۲۸۳.۶۴۴ میلیارد ریال رسید.

همچنین در این هفته عرضه بیش از ۴.۰۵۰ تنی محصولات پلی اتیلن سنگین در گرید‌های مختلف را شاهد بودیم که با ثبت تقاضای ۱.۹۶۰ تنی در مقایسه به هفته قبل با رشد حجم تقاضا و معاملات همراه بود که در نهایت منجر به معاملات قابل توجه ۱، ۹۲۰ تنی شد.

نرخ این محصولات نیز با تغییر و کاهشی ۶ درصدی در مقایسه با هفته قبل به ۱۰۱.۲ میلیون ریال در هر تن رسید و ارزش معاملات آن به ۱۹۴ میلیارد ریال رسید.

جدول معاملات و همچنین نمودار چند ماه اخیر قیمتی محصولات پلی اتیلن سنگین و پلی اتیلن سبک خطی شرکت ارائه شده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

افزایش چشمگیر قیمت قراضه‌های آلومینیومی در طی یک هفته

می متالز - قیمت ضایعات آلومینیومی به دلیل افزایش میانگین نرخ ارز و همچنین افزایش قیمت شمش خالص آلومینیوم، امروز رشد قابل توجهی داشته است، به گونه‌ای که قیمت زینک آلومینیومی افزایش قیمت بسیار چشمگیر 6.6 درصد را تجربه کرد.
 امروز صورت می گیرد؛

تالار نقره ای میزبان عرضه ۵۷ هزار تن مواد پلیمری

می متالز - تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران، روز سه شنبه ۲۶ شهریورماه، میزبان عرضه ۵۷ هزار و ۴۱۰ تن مواد پلیمری است.
 

تقاضای 10 هزار تنی برای شمش فولاد چادرملو

می متالز - شمش فولاد چادرملو امروز در بورس کالا معامله شد.
 طی روز دوشنبه رقم خورد؛

ثبت معامله ۱۱۶ هزار تن محصول فولادی در بورس کالای ایران

می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران، روز دوشنبه ۲۵ شهریورماه، میزبان دادوستد ۱۱۶ هزار و ۶۳۳ تن انواع محصولات فولادی بود.
 امروز صورت می گیرد؛

عرضه شمش ۴ محصول در تالار نقره ای

می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز دوشنبه ۲۵ شهریورماه میزبان عرضه ۵۰ هزار و ۵۰ تن ورق گرم، ۸ هزار و ۲۹۴ تن سبد میلگرد، ۵۲ هزار تن شمش بلوم، ۲ هزار و ۲۲۰ تن مس مفتول، یک هزار و ۷۵ تن شمش روی، ۵۰ تن شمش سرب و ۳۰ کیلوگرم شمش طلا است.
 در بورس کالا صورت می گیرد؛

عرضه ورق گرم B با ۲۴درصد افزایش قیمت

می متالز - تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی نیز عرضه ۵۵ هزار و ۷۸۵ تن مواد پلیمری، وکیوم باتوم، روغن پایه، قیر و گوگرد را تجربه می کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما