خبر
بورس کالا   پتروشیمی  
عملکردی از دل سایت ۴ منطقه ویژه پتروشیمی منتشر شد؛

رشد تقاضا برای پلی‌اتیلن سبک خطی

می متالز - تقاضا برای پلی اتیلن سبک خطی امیرکبیر در معاملات این هفته بورس کالا با رشدی چشمگیر همراه بود.

به گزارش می متالز، شرکت پتروشیمی امیرکبیر در هفته‌ای که گذشت ۳.۶۹۵ هزار تن پلی اتیلن سبک خطی در بورس کالا عرضه نمود که این میزان در مقایسه با عرضه هفته قبل تغییری در حدود ۵۵۰ تنی را نشان می‌دهد.

تقاضای ۳، ۴۷۰ تنی و معاملات ۳، ۱۴۹ تنی این محصول در هفته گذشته، با نرخ میانگین ۹۰.۲۸۱ میلیون ریالی و کاهش ۴.۳۶ درصدی نسبت به هفته قبل از آن صورت گرفت و ارزش معاملات آن نیز با توجه به کاهش نرخ‌های فروش، به ۲۸۳.۶۴۴ میلیارد ریال رسید.

همچنین در این هفته عرضه بیش از ۴.۰۵۰ تنی محصولات پلی اتیلن سنگین در گرید‌های مختلف را شاهد بودیم که با ثبت تقاضای ۱.۹۶۰ تنی در مقایسه به هفته قبل با رشد حجم تقاضا و معاملات همراه بود که در نهایت منجر به معاملات قابل توجه ۱، ۹۲۰ تنی شد.

نرخ این محصولات نیز با تغییر و کاهشی ۶ درصدی در مقایسه با هفته قبل به ۱۰۱.۲ میلیون ریال در هر تن رسید و ارزش معاملات آن به ۱۹۴ میلیارد ریال رسید.

جدول معاملات و همچنین نمودار چند ماه اخیر قیمتی محصولات پلی اتیلن سنگین و پلی اتیلن سبک خطی شرکت ارائه شده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 طی بهمن ماه رقم خورد؛

معامله ۱۵۴ هزار میلیارد ریال انواع محصول در بورس کالای ایران

می متالز - تالارهای مختلف بورس کالای ایران، طی بهمن ماه سال ۹۸، شاهد معامله ۲ میلیون و ۶۹۸ هزار تن انواع کالا به ارزش بیش از ۱۵۴ هزار میلیارد ریال بود.
 امروز صورت می گیرد؛

عرضه ۷۶ هزار تن شمش بلوم در تالار محصولات صنعتی و معدنی

می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز یکشنبه ۴ اسفندماه میزبان عرضه ۷۶ هزار تن شمش بلوم است.
 در اولین روز هفته رقم خورد؛

معامله بیش از ۳۵ هزار تن محصول فولادی در بورس کالا

می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران، روز شنبه ۳ اسفندماه، میزبان دادوستد ۲۶ هزار و ۴۴۲ تن میلگرد و ۹ هزار و ۹۰۰ تن تیرآهن بود.
 با ثبت ۱۹۷ هزار قرارداد رقم خورد؛

رشد دسته جمعی نماگرهای بازار آتی بورس کالا

می متالز - در هفته پایانی بهمن ماه ۱۳۹۸ معامله گران با انعقاد بیش از ۱۹۷ هزار قرارداد آتی ارزشی بیش از ۲۳۶۱ میلیارد و ۶۹۱ میلیون ریال را رقم زدند تا این بازار با رشد نماگرهای خود به پیشواز معاملات آخرین ماه سال جاری برود.
 

بازار آلومینیوم جهان به کدام سو می رود؟

می متالز - آلومینیوم، یکی از فلزات مهم مبادله ای در بورس‌های کالایی دنیا است. بازارهای اصلی برای مبادله این فلز بورس فلزات لندن، بورس کالای نیویورک و بورس کالای شانگهای است و استاندارد موجود برای قراردادهای آتی آلومینیوم، قراردادهای پنج تنی است.
 طی هفته گذشته رقم خورد؛

رشد ۳۳ درصدی حجم و ۱۹ درصدی ارزش معاملات بورس کالای ایران

می متالز - در هفته منتهی به اول اسفند ماه، ۵۸۸ هزار و ۳۱۰ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۳۵ هزار میلیارد ریال در بازار فیزیکی بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت که نسبت به هفته ما قبل به ترتیب رشد ۳۳ و ۱۹ درصدی را در حجم و ارزش معاملات تجربه کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما