خبر
مس  
مدیرعامل شرکت مس خبر داد:

افزایش ۲۶ درصدی تولید کاتد تا پایان مرداد ماه امسال

می متالز - مدیر عامل شرکت مس گفت: تا پایان مرداد ماه امسال شرکت مس با افزایش 26 درصدی نسبت به برنامه، موفق به تولید 110 هزار و 390 تن کاتد شد.

به گزارش می متالز، اردشیر سعد محمدی با اعلام این خبر و با بیان این‌که درمجموع عملکرد تولیدی شرکت مس تا پایان مردادماه نشان‌دهنده روند رو به‌ جلو و موفقیت‌ آمیز در تحقق برنامه تولید است بیان کرد: تولید آند شرکت مس در این بازه زمانی به ۱۴۰ هزار تن رسید که نسبت به برنامه ۱۱۰ هزار تنی نشان‌دهنده افزایش ۲۷ درصدی است.

او افزود: همچنین تولید مس محتوی معدنی شرکت مس هم در این بازه زمانی با افزایش ۴ درصدی نسبت به برنامه به بیش از ۱۲۴ هزار تن رسیده است.

به گفته مدیرعامل شرکت مس در ۵ ماهه امسال درمجموع ۷۹ میلیون و ۱۳۰ هزار تن سنگ معدن استخراج شده است که نسبت به برنامه ۷۶ میلیون و ۲۱۳ هزار تنی امسال ۴ درصد افزایش داشته است.

سعدمحمدی ادامه داد: همچنین شرکت مس در ۵ ماهه ۱۳۹۸، ۵۶ میلیون و ۷۱۲ هزار تن سنگ سولفور برداشت کرده است که ۴ درصد از برنامه در نظر گرفته‌شده برای برداشت سنگ سولفور (۵۴ میلیون و ۶۸۰ هزار تن) جلوتر است.

او با اشاره به افزایش ۴ درصدی تولید کنسانتره گفت: تولید کنسانتره مس نیز در این مدت، افزایش خوبی داشته است؛ به‌طوری‌که در این مدت، شرکت مس با افزایش تولید ۵ هزار تنی نسبت به برنامه موفق به تولید ۱۱۹ هزار ۶۷۹ تن کنسانتره شده است.

مدیرعامل شرکت مس با اشاره به فروش یک هزار و ۷۰۰ میلیارد تومانی شرکت مس در مردادماه گفت: با این میزان فروش در مردادماه، موفق به فروش ۸ هزار ۴۶۰ میلیارد تومانی شدیم که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۱۴ درصد افزایش داشته است.

سعدمحمدی تصریح کرد: قطعاً این میزان فروش در شرایط تحریم نشان‌دهنده برنامه‌های مناسب فروش شرکت مس و خبر خوبی برای بازار سرمایه است و موجب رشد سهام شرکت مس و اقبال سهامداران به فملی خواهد شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران مطرح کرد

ایجاد کارخانه‌های کنسانتره استراتژی اصلی شرکت مس

می متالز - دکتر اردشیر سعدمحمدی در جلسه تولید مجتمع مس سرچشمه با تأکید بر اینکه درمجموع شرکت مس روند صعودی مناسبی را طی می‌کند، عنوان کرد: شرایط مناسبی برای اکتشاف شکل‌گرفته و استرات‍ژی اصلی شرکت مس ایجاد کارخانه‌های کنسانتره است.
 

گزارش «فملی» از افزایش سرمایه و انتخاب هیات مدیره

می متالز - شرکت ملی صنایع مس ایران براساس پیشنهاد هیات مدیره قصد دارد سرمایه خود را افزایش دهد.
 

پیش بینی سود شرکت مس

می متالز - انتظار می رود که شرکت ملی صنایع مس ایران در سال جاری 1450 ریال eps (سود) بسازد.
 

راه‌اندازی پروژه مس آریزونا تا پایان سال جاری/ اولین تولیدات مس کمپانی معدنی Excelsior سه ماهه چهارم سال وارد بازار می‌شود

می متالز - کمپانی معدنی Excelsior به‌ تازگی پروژه مس Gunnison در جنوب آریزونا را به اتمام رسانده است که بدین معنی است که این کمپانی در سه‌ ماهه چهارم سال 2019، اولین تولیدات مس خود را عرضه خواهد کرد.
 

رئیس و نایب‌ رئیس جدید هیات‌ مدیره شرکت مس انتخاب شدند

می متالز - با انتخاب اعضای هیأت‌ مدیره شرکت مس نادعلی اسماعیلی رئیس سابق سازمان نظام مهندسی معدن کشور، به‌عنوان رئیس هیات‌ مدیره و دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل کنونی شرکت مس به‌ عنوان نایب رئیس هیات‌ مدیره انتخاب شد.
 

تولید ۱۱۰ هزار تن کاتد مس

می متالز - شرکت ملی صنایع مس ایران با ثبت رشد ۲۶ درصدی تولید کاتد نسبت به برنامه، موفق به تولید ۱۱۰ هزار و ۳۹۰ تن از این محصول در ۵ ماه امسال شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما