خبر
صنعت  

۴۰ هزار میلیارد ریال طرح اقتصادی در کهگیلویه و بویراحمد در حال اجراست

می متالز - معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۴۰ هزار میلیارد ریال طرح اقتصادی بزرگ در بخش‌های صنعت، خدمات، گردشگری و کشاورزی در این استان در حال اجراست.

به گزارش می متالز، جعفرگوهرگانی روز چهارشنبه اظهار داشت: با اشاره به مهمترین طرح های اقتصادی نیز گفت: ۴۱۲ مورد در حوزه صنعت و معدن، ۳۹۳ طرح در بخش کشاورزی و ۷۰ مورد نیز در حوزه گردشگری با سرمایه گذاری افزون بر ۲۵۰ هزار میلیارد ریال در حال اجراست.

وی تعداد اشتغال پیش بینی شده برای این طرح ها را بیش از ۱۷هزار فرصت شغلی عنوان کرد.

معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: این طرح ها در مراحل اخذ مجوز تا پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصد در کهگیلویه و بویراحمد اجرا می شود.

گوهرگانی با بیان اینکه با اجرای کامل این طرح ها تحولی بزرگ در حوزه اقتصادی و اشتغال زایی در این استان به وجود خواهد آمد، گفت: پیش بینی می شود حدود ۳۰درصد این طرح ها تا پایان دولت دوازدهم به بهره برداری برسند.

وی تصریح کرد: احداث سه کارخانه پتروشیمی از مهمترین پروژه های اقتصادی در دست ساخت استان است.

هم اینک یک هزار و ۸۲۱ واحد اقتصادی در استان با ۱۶ هزار نفر نیروی کار در حال فعالیت است.

هم اکنون یک هزار و ۵۹ واحد اقتصادی حوزه کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در بخش های گلخانه، شیلات، طیور، دام و سایر زیرشاخه ها در حال فعالیت است.

گوهرگانی تعداد واحدهای در حال فعالیت حوزه صنعت و معدن را ۵۸۲ مورد اعلام کرد و افزود: ۱۸۰ واحد اقتصادی نیز در حوزه گردشگری استان فعالیت می کند.

در هفته دولت امسال ۳۱ طرح اقتصادی با ۳۷۶میلیارد ریال اعتبار و ۵۳۰ فرصت شغلی به بهره برداری رسید.

همچنین عملیات اجرایی ۶ طرح مهم اقتصادی با میزان سرمایه گذاری افزون بر ۱۴۳ میلیارد ریال در هفته دولت امسال در کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در چهارمین روز هفته دولت:

۳ طرح عمرانی و خدماتی در خور و مبارکه افتتاح شد

می متالز - ساختمان اداری محیط زیست مبارکه، یک واحد پرواربندی شتر و یک اقامتگاه بومگردی در خور و بیابانک روز سه شنبه در آیینی با حضور مسوولان به بهره برداری رسید.
 

افتتاح چند طرح به مناسبت هفته دولت با حضور مدیرعامل راه آهن کشور در قم

می متالز - با حضور سعید رسولی مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران و بهرام سرمست استاندار قم چند طرح ریلی در این استان به مناسبت هفته دولت به بهره برداری رسید و همچنین چند طرح آموزش و پرورش و چند طرح صنعتی دیگر با حضور استاندار و مسئولان استانی گشایش یافت.
 

مرکز تعمیر و نگهداری لکوموتیوها در راه‌آهن قم به بهره‌برداری رسید

می متالز - هم‌زمان با هفته دولت مرکز تعمیر و نگهداری لکوموتیوها در راه‌آهن قم بااعتباری بالغ‌بر ۱۴۰ میلیارد ریال افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
 فرماندار ابرکوه بیان کرد:

یکی از مهمترین پروژه استان یزد ساخت راه آهن یزد - اقلید است

می متالز - فرماندار ابرکوه گفت: مهمترین پروژه استان یزد ساخت راه آهن یزد - اقلید است که در سال 99 به اتمام می رسد.
 

افتتاح طرح‌های آذربایجان شرقی شاید وقت دیگر/ استاندار وعده‌ها را تمدید می‌کند

می متالز - استاندار آذربایجان شرقی از افتتاح کامل بزرگراه تبریز - اهر تا گویجه‌بل تا آبان ماه، بهره‌برداری از بزرگراه تبریز - سهند تا پایان سال و بهره‌برداری از راه‌آهن میانه - بستان‌آباد تا دو ماه آینده خبر داد.
 

بهره‌برداری از سد انحرافی و کانال آبرسانی باریکلا

می متالز - به مناسبت هفته دولت سد انحرافی و کانال آبرسانی باریکلا (ناپلارود) با سرمایه‌گذاری ۱۳ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما