خبر
سنگ آهن   برق  

افتتاح نیروگاه ۱۶۰ مگاواتی «کگل» سیرجان

می متالز - این نیروگاه توسط شرکت گهر انرژی راه اندازی شد.

به گزارش می متالز، این نیروگاه توسط شرکت گهر انرژی از شرکت‌های زیرمجموعه شرکت معدنی و صنعتی گل گهر و با سرمایه گذاری ۱۵۲ میلیون دلاری راه اندازی شده است.

 

کد خبر: 56387
تاریخ: 1398/06/26 - 10:54
منبع: بورس نیوز

گهر انرژی  کگل  معدنی و صنعتی گل گهر 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 فروش ۲ماهه نخست به ۲۳ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال رسید:

صدای ثبات نرخ‌های فروش "کگل" از دل معادن آمد

می متالز - نرخ هر تن گندله ۱۰ میلیون و ۴۶۰ هزار ریال و نرخ فروش کنسانتره سنگ آهن نیز ۷ میلیون و ۱۳۰ هزار ریال محقق شده است.
 

رشد فروش "کگل" در اردیبهشت 99

می متالز - شرکت معدنی وصنعتی گل گهر با نماد "کگل" گزارش فعالیت ماهانه منتهی به 31 ازدیبهشت 99 را منتشر کرد و در آن از رشد میزان فروش این شرکت نسبت به ماه گذشته خبر داد.
 در نشست هم اندیشی سرپرست وزارت صمت با معاونین و مدیران ایمیدرو و مدیران عامل شرکت های وابسته مطرح شد:

گزارش مدیران عامل شرکت های بزرگ از مسیر تحقق جهش تولید/ افتتاح واحد ۵ میلیون تنی کنسانتره آهن سنگان در راه است/ مس برنامه 500هزار تنی کاتد را پیش رو دارد/ فولاد خوزستان رشد صادرات را محقق کرد/ گل گهر 13 طرح افتتاح می کند

می متالز - مدیران شرکت های بزرگ معدن و صنایع معدنی در نشست سرپرست وزارت صنعت معدن و تجارت با مسوولان ایمیدرو، گزارشی از افزایش ظرفیت و مسیر تحقق "جهش تولید" ارایه کردند. این گزارش از سوی مدیران شرکت های فولاد مبارکه، فولاد خوزستان، ملی مس و گل گهر ارایه شد.
 

اطلاعیه گل گهر برای برگزاری مجمع فوق العاده در اردیبهشت ماه

می متالز - شرکت معدنی و صنعتی گل گهر با هدف تصمیم گیری درخصوص افزایش سرمایه شرکت مجمع عمومی فوق العاده برگزار می کند.
 

نشست هم‌اندیشی مدیران روابط عمومی‌های شهرستان سیرجان با فرماندار ویژه شهرستان برگزار شد

می متالز - در این مراسم که صبح امروز به مناسبت گرامیداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی در فرمانداری ویژه سیرجان برگزار شد از روابط عمومی شرکت معدنی و صنعتی گل گهر به عنوان روابط عمومی موفق در اطلاع رسانی و بدلیل همکاری با نهادهای شهرستان از سوی سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان تجلیل شد.
 

رشد ۲۸ درصدی سود خالص "کگل" در سال ۹۸

می متالز - سود خالص شرکت معدنی و صنعتی گل گهر (با نماد بورسی کگل) براساس صورت‌های مالی سال مالی منتهی به ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ (حسابرسی نشده) با رشد ۲۸ درصدی نسبت به سال مالی قبل از آن به ۴,۶۰۱,۲۲۵ میلیون ریال رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما