خبر
دانش فنی   هوایی و فرودگاه ها  

هدف‌گذاری برای استقرار شرکت‌های دانش‌بنیان در منطقه آزاد شهر فرودگاهی امام

می متالز - ظرفیت‌ها و امکانات منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در جلسه مشترک مدیران این مجموعه با شرکت‌های دانش‌بنیان بیان شد.

به گزارش می متالز، علی رستمی مدیرعامل و رئیس هیات‌مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در آغاز این جلسه با اشاره به هدف‌گذاری‌ها برای استقرار شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ ها در منطقه آزاد این مجموعه گفت: شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ظرفیت بسیار مناسبی برای تأثیر در اقتصاد کل کشور دارد و ما از استقرار شرکت‌های دانش‌بنیان در این مجموعه حمایت می‌کنیم.

حسین تاجیک مجری منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی امام در ادامه با اشاره به مزایای منطقه آزاد تجاری این مجموعه گفت: دسترسی به انواع شیوه‌های حمل‌ونقلی شامل جاده، ریل و هوایی و موقعیت مناسب در کنار پایتخت، زمینه را برای فعالیت در حوزه لجستیک فراهم آورده و در حال حاضر توانایی پذیرش ٤٠٠ هزار تن بار در پهنه هوانوردی شهر فرودگاهی را داریم.

سعید محمدی مدیرعامل یک شرکت فروش آنلاین کالا ضمن تشریح فعالیت‌های این شرکت گفت: در حال حاضر تعداد سفارش‌ها از این شرکت نسبت به سال گذشته با رشد دو برابری همراه بوده و حدود ٥٠ درصد از این سفارش‌ها از تهران صورت می‌گیرد.

وی افزود: این میزان از رشد سفارش‌ها کالا موجب شده تا به دنبال مرکزی جدید با ظرفیت بالا و موقعیت لجستیکی مناسب در تهران باشیم و بتوانیم خدمات بهتری را همگام با رشد سفارش‌ها به مشتریان ارائه کنیم.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مرتضي بانك:

منطقه آزاد شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، هشتمین و از پیشرفته ترین مناطق آزاد كشور می شود

می متالز - مراسم امضاء تفاهم نامه همکاری مشترک میان دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در وزارت راه و شهرسازی برگزار شد.
 

ایجاد سه هزار شغل جدید با ساخت کارخانه فولاد تربت‌حیدریه

می متالز - فرماندار تربت‌حیدریه گفت: با ساخت کارخانه فولاد در بخش رخ برای سه هزار نفر بصورت مستقیم اشتغال و ۱۲هزار فرصت شغلی غیر مستقیم ایجاد می‌شود.
 

منطقه آزاد شهر فرودگاهی امام شرایط مناسبی برای کاهش اثرات تحریم دارد

می متالز - دبیر شورای عالی مناطق آزاد عنوان کرد: منطقه آزاد شهر فرودگاهی امام خمینی شرایط بسیار خوب و مناسبی برای کاهش اثرات تحریم دارد.
 

علت آتش سوزی های اخیر فرودگاه امام چیست؟

می متالز - مدیرعامل فرودگاه امام خمینی (ره) مدیران کل حراست و ایمنی این فرودگاه را مسوول بررسی علل آتش سوزی های اخیر تعیین کرد.
 

معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) منصوب شد

می متالز - مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) عصر امروز طی حکمی معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) را منصوب کرد.
 به دستور رئیس جمهور انجام گرفت؛

بهره برداری از طرح‌های ملی صنعت مس ایران در استان کرمان

می متالز - ۴ طرح ملی صنعت مس ایران با سرمایه‌گذاری بالغ بر دو هزار و ۲۱۰ میلیارد ریال با دستور رئیس‌جمهور به بهره‌برداری رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما