خبر
مسکن و ساختمان   درب و پنجره  

پذیرش نمایندگی فعال پروفیل آسیاوین

می متالز - هلدینگ آکام فرمهین، تولیدکننده پروفیل یو.پی.وی.سی در و پنجره «آسیاوین» به‌منظور گسترش بازار و عرضه مطلوب‌تر خدمات خود از سراسر کشور نمایندگی فعال می‌پذیرد.

به‌ گزارش می متالز به‌ نقل از روابط عمومی شرکت آسیاوین، هلدینگ آکام فرمهین که تولید پروفیل یو.پی.وی.سی آسیاوین را در کارنامه خود دارد به‌تازگی دو محصول و برند جدید با نام‌های «آسیاوین پلاس» و «کایزن پروفیل» به سبد کالایی خود اضافه کرده است. پروفیل «آسیاوین پلاس» که محصول لوکس مجموعه آسیاوین است، اولین و تنها پروفیل 6 کانال سری 60 است که تمامی مراحل طراحی آن توسط مجموعه آسیاوین و ساخت قالب آن توسط متخصصان کشور آلمان صورت گرفته است. پروفیل کایزن نیز یک پروفیل 5 کانال سری 60 و محصول ارزنده و مقرون‌به‌صرفه این مجموعه است.

گفتنی است، متقاضیان دریافت نمایندگی می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت یا دفتر مرکزی این شرکت مراجعه کنند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

لزوم استفاده از آلومینیوم برای در و پنجره‌های بیمارستانی

می متالز - کارفرماها به منظور کاهش هزینه‌ها در برخی از شرایط ممکن است تصمیمات اشتباهی بگیرند که دلیل اصلی این سهل‌انگاری افراد، داده‌ها و اطلاعات ناقصی است که به علت جدید بودن حوزه در و پنجره در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد؛ یکی از بزرگ‌ترین اشتباهاتی که در این حوزه شاهد آن هستیم، استفاده از در و پنجره‌های UPVC در بیمارستان‌ها است، در صورتی که در بیمارستان‌ها باید تنها از آلومینیوم استفاده شود زیرا آلومینیوم قدرت پاک‌شوندگی بهتری دارد.
 

آغاز پیش ثبت‌نام دوازدهمین دوره نمایشگاه در و پنجره و صنایع وابسته تهران

می متالز - پیش ثبت‌نام دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره تهران که خردادماه سال آینده برگزار می‌شود، آغاز شد.
 

حضور فوم اینداستری در نمایشگاه تویاپ ترکیه

می متالز - شرکت فوم اینداستری، عرضه‌کننده محصولات فوم اینداستری ایتالیا در نمایشگاه تویاپ ترکیه حضور خواهد یافت.
 مدیرعامل شرکت مهندسی افتخار صنعت نما:

باید حتما از آلومینیوم برای در و پنجره‌های بیمارستانی استفاده شود

می متالز - مدیرعامل شرکت مهندسی افتخار صنعت نما گفت: کارفرماها به منظور کاهش هزینه‌ها در برخی از شرایط ممکن است تصمیمات اشتباهی بگیرند که دلیل اصلی این سهل‌انگاری افراد، داده‌ها و اطلاعات ناقصی است که به علت جدید بودن حوزه در و پنجره در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد؛ یکی از بزرگ‌ترین اشتباهاتی که در این حوزه شاهد آن هستیم، استفاده از در و پنجره‌های UPVC در بیمارستان‌ها است، در صورتی که در بیمارستان‌ها باید تنها از آلومینیوم استفاده شود زیرا آلومینیوم قدرت پاک‌شوندگی بهتری دارد.
 

بازدید معاون اقتصادی وزیر کشور از کارخانه همارشتن

می متالز - دکتر دین‌پرست، معاون اقتصادی وزیر کشور و مقامات همراه از کارخانه همارشتن بازدید کردند.
 مدیر فروش شرکت آلوپن:

سهم بازار پروفیل را از دست دادیم

می متالز - مدیرفروش شرکت آلوپن گفت: گرچه کیفیت محصولات داخلی در زمینه در و پنجره و نما از بسیاری از شرکت‌های ترکیه‌ای برتر است اما اقدامی در جهت منع واردات نیز صورت نگرفت و به این ترتیب، مشکل تامین مواد اولیه و واردات در و پنجره، موجب شد که سهم عمده بازار داخلی را از دست بدهیم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما