خبر
آهن و فولاد   مواد معدنی   تحقیق و توسعه   عکس  
با حضور دکتر پورمند مدیر عامل میدکو انجام شد

موفقیت شرکت های زیرمجموعه میدکو در دومین کنفرانس بین‌المللی مدیریت ‌دانشی با رویکرد مدیریت منابع (KM4D)

می متالز - دومین کنفرانس بین‌المللی مدیریت ‌دانشی با رویکرد مدیریت منابع به همت انجمن مدیریت ایران و با همکاری انجمن مدیریت دانش اتریش و دانشگاه خاتم برگزار شد.

به گزارش می متالز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت میدکو، در این همایش که 8 مهر 1398 در محل سالن همایش های دانشگاه خاتم برگزار شد، دکتر جمشید انصاری معاون رییس جمهور و رییس سازمان امور اداری و استخدامی کشور، دکتر مجید قاسمی رییس انجمن مدیریت ‌ایران، دکتر علی اصغر پورمند مدیرعامل شرکت میدکو، آندریاس برندنر(Brandner) رییس انجمن مدیریت ‌دانش اتریش و جمعی از استادان، فرهیختگان و دانش‌پژوهان این حوزه حضور داشتند.

گفتنی است در این کنفرانس سخنرانی‌ها و مقالات علمی متعددی در خصوص مدیریت ‌دانش ارایه شد. همچنین پنل‌ تخصصی در این زمینه برگزار و مطالب کاربردی در آن‌ها مطرح و در خصوص آن بحث و تبادل نظر شد. در پایان نیز گواهینامه‌ها و تندیس درخت دانش دومین جایزه مدیریت دانش به برگزیدگان این حوزه اهداء شد.

شرکت فولاد سیرجان ایرانیان و شرکت فولاد بوتیای ایرانیان تندیس سیمین، شرکت فولاد زرندایرانیان، شرکت بابک مس ایرانیان، شرکت مهندسی معیار صنعت خاورمیانه، شرکت گسترش و نوسازی صنایع ایرانیان - مانا، شرکت فراوران زغال سنگ پابدانا و شرکت فروسیلیس غرب پارس تندیس بلورین و شرکت گسترش و نوسازی معادن خاورمیانه (ممرادکو) گواهینامه 3 ستاره دریافت نمودند.

از دیگر شرکت های دریافت کننده این جایزه می توان به شرکت صنایع ملی پتروشیمی، شرکت فناپ تلکام، شرکت هلدینگ نسیم سلامت پاسارگاد، شرکت ملی مس (مس سرچشمه) اشاره نمود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 به طور همزمان در تهران، کرمان و اصفهان برگزار شد

یکصد و بیست و یکمین جلسه تولید هلدینگ میدکو

می متالز - یکصد و بیست و یکمین جلسه تولید با حضور مدیرعامل هلدینگ میدکو در تهران، مدیران و مشاوران در تهران، کرمان و اصفهان، مدیران عامل و مدیران مجتمع های تولیدی از محل مجتمع ها روز سه شنبه 1 بهمن ماه 98 بصورت همزمان در دفترها و کارخانه های واقع در تهران، کرمان، اصفهان و همدان با برقراری ارتباط تصویری برگزار شد.
 با حضور دکتر پورمند مدیر عامل میدکو انجام شد

بیست و یکمین دوره بازدید از پروژه های هلدینگ میدکو در سال 98

می متالز - بیست و یکمین دوره بازدید از پروژه های شرکت میدکو در سال 1398 توسط دکتر علی اصغر پورمند (مدیرعامل میدکو) در روزهای دوشنبه و سه شنبه 23 و 24 دی ماه انجام شد.
 بالاترین سطح جایزه انجمن مدیریت ایران به هلدینگ میدکو اعطا شد

اخذ تندیس برنزی جایزه مسوولیت اجتماعی مدیریت انجمن مدیریت ایران توسط میدکو

می متالز - چهارمین کنفرانس ملی "فرهنگ‌ سازمانی با رویکرد آینده پژوهی ارزش های اجتماعی" و همچنین مراسم اعطای "چهارمین جایزه مسوولیت‌اجتماعی مدیریت" در تاریخ 1 و 2 بهمن، توسط انجمن مدیریت ایران در دانشگاه خاتم برگزار شد.
 حسابرسی نشده منتشر شد؛

مروری بر عملکرد یک ماهه "میدکو"

می متالز - ارزش بازار شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه ۱۳۹۸، با افزایش ۶۸۷ میلیون ریال به ۵ میلیارد و ۵۳۴ میلیون ریال رسید.
 

«میدکو» در آستانه خروج از تراکم

می متالز - میدکو با توجه به نمودار بلند مدت8ساله خود در یک محدوده تراکمی نسبتا قدرتمند قرار گرفته است.
 حسابرسی نشده منتشر شد؛

مروری بر عملکرد یک ماهه "میدکو"

می متالز - ارزش بازار شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه ۱۳۹۸، با افزایش ۶۸۷ میلیون ریال به ۵ میلیارد و ۵۳۴ میلیون ریال رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما