خبر
آهن و فولاد   مواد معدنی   تحقیق و توسعه   عکس  
با حضور دکتر پورمند مدیر عامل میدکو انجام شد

موفقیت شرکت های زیرمجموعه میدکو در دومین کنفرانس بین‌المللی مدیریت ‌دانشی با رویکرد مدیریت منابع (KM4D)

می متالز - دومین کنفرانس بین‌المللی مدیریت ‌دانشی با رویکرد مدیریت منابع به همت انجمن مدیریت ایران و با همکاری انجمن مدیریت دانش اتریش و دانشگاه خاتم برگزار شد.

به گزارش می متالز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت میدکو، در این همایش که 8 مهر 1398 در محل سالن همایش های دانشگاه خاتم برگزار شد، دکتر جمشید انصاری معاون رییس جمهور و رییس سازمان امور اداری و استخدامی کشور، دکتر مجید قاسمی رییس انجمن مدیریت ‌ایران، دکتر علی اصغر پورمند مدیرعامل شرکت میدکو، آندریاس برندنر(Brandner) رییس انجمن مدیریت ‌دانش اتریش و جمعی از استادان، فرهیختگان و دانش‌پژوهان این حوزه حضور داشتند.

گفتنی است در این کنفرانس سخنرانی‌ها و مقالات علمی متعددی در خصوص مدیریت ‌دانش ارایه شد. همچنین پنل‌ تخصصی در این زمینه برگزار و مطالب کاربردی در آن‌ها مطرح و در خصوص آن بحث و تبادل نظر شد. در پایان نیز گواهینامه‌ها و تندیس درخت دانش دومین جایزه مدیریت دانش به برگزیدگان این حوزه اهداء شد.

شرکت فولاد سیرجان ایرانیان و شرکت فولاد بوتیای ایرانیان تندیس سیمین، شرکت فولاد زرندایرانیان، شرکت بابک مس ایرانیان، شرکت مهندسی معیار صنعت خاورمیانه، شرکت گسترش و نوسازی صنایع ایرانیان - مانا، شرکت فراوران زغال سنگ پابدانا و شرکت فروسیلیس غرب پارس تندیس بلورین و شرکت گسترش و نوسازی معادن خاورمیانه (ممرادکو) گواهینامه 3 ستاره دریافت نمودند.

از دیگر شرکت های دریافت کننده این جایزه می توان به شرکت صنایع ملی پتروشیمی، شرکت فناپ تلکام، شرکت هلدینگ نسیم سلامت پاسارگاد، شرکت ملی مس (مس سرچشمه) اشاره نمود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

افتتاح کارخانه زغال‌سنگی «میدکو»

می متالز - کارخانه فرآوری زغال‌سنگ طبس با ظرفیت ۵۵۰ هزار تن در سال به بهره‌برداری رسید.
 

هدف فولاد سیرجان ایرانیان جلوگیری از خروج سرمایه کشور است

می متالز - مدیرعامل شرکت فولاد سیرجان ایرانیان گفت: هدف اصلی شرکت فولاد سیرجان ایرانیان تولید، تامین نیاز داخلی و صادرات محصول بالاتر با ایجاد ارزش افزوده در داخل کشور بوده و این امر ضمن اشتغال زایی از خروج سرمایه جلوگیری می‌کند.
 مهندس ابراهیمی مدیرعامل فولاد سیرجان ایرانیان:

به دنبال صرفه جویی ۳۰ درصدی مصرف آب در تولید فولاد هستیم

می متالز - نشست خبری مهندس رمضان قربان ابراهیمی مدیرعامل فولاد سیرجان ایرانیان با اصحاب رسانه در محل این شرکت در شهرستان سیرجان برگزار شد.
 عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

عملکرد مثبت بانک پاسارگاد درحمایت ازحوزه ی صنعت و معدن قابل تقدیر است/ کارنامه قاسمی بسیار درخشان است

می متالز - کبیری؛ عضو کمیسیون اقتصادی مجلس: بانک پاسارگاد علیرغم آماج انتقادات و مشکلات اقتصادی موجود در کشور با مدیریت فردی با تجربه و کارآمد و مدبر توانسته کارنامه ی درخشانی از خود بر جای گذارد و با حمایت و راه اندازی پروژه های صنعتی و تولیدی و ایجاد اشتغال در سطوح مختلف جامعه موفق عمل کند و باعث رشد اقتصادی و روند بهبود در حوزه ی صنعت و تولید در ایران باشد که این امر خصوصا در شرایط کنونی قابل تقدیر است.
 در ۱۲ ماهه سال گذشته اتفاق افتاد؛

سود خالص ۱۸۳ میلیارد ریالی یکی از زیرمجموعه‌های «میدکو»

می متالز - محصول اصلی این کارخانه تولید فروسیلیسیم با ظرفیت 12 هزار تن فروسیلیس در سال بوده که فروسیلیس مصرفی کارخانه های فولادسازی و ریخته گری را تأمین می نماید.
 

افتتاح کارخانه فرآوری زغال‌سنگ طبس

می متالز - کارخانه فرآوری زغال‌سنگ طبس با ظرفیت ۵۵۰ هزار تن در سال به بهره‌برداری رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما