خبر
ماشین آلات و تجهیزات متالورژی   بانک ها   ماشین آلات و تجهیزات ساختمانی  

پرداخت معوقات هپکو از بانک ملی

می متالز - رییس شعب بانک ملی استان مرکزی از اختصاص 15 میلیارد تومان تسهیلات از منابع داخلی بانک ملی استان جهت پرداخت حقوق کارگران هپکو خبر داد.

به گزارش می متالز، احمد ملکی‌راد بیان کرد: به جهت پرداخت حقوق معوقه کارگران هپکو پرداخت تسهیلاتی از منابع داخلی بانک ملی استان در نظر گرفته شد که مدیران شرکت جهت دریافت این تسهیلات اقدامات اولیه را به انجام رسانده‌اند.

به گفته وی رقم این تسهیلات که صرفا برای پرداخت حقوق در نظر گرفته شده، برابر با 15 میلیارد تومان است که تاکنون بخشی از اقدامات انجام شده است و با تکمیل پرونده و ارائه تضامین به سرعت قرارداد پرداخت تسهیلات منعقد و اعطای آن انجام می‌شود.

ملکی‌راد تصریح کرد: مدیران شرکت در صدد تکمیل پرونده هستند و در صورتی که کار تا فردا انجام شود ظرف دو سه روز آینده با اعطای تسهیلات، معوقات کارگری پرداخت می‌شود.

کد خبر: 59502
تاریخ: 1398/07/08 - 22:06
منبع: دنیای بورس

هپکو  بانک ملی  کارگران هپکو 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی امروز ۱۳۹۸/۰۷/۲۰

می متالز - دلار در صرافی بانک ملی ایران امروز ۱۱,۳۰۰ (یازده هزار و سیصد تومان) قیمت خریداری شد که نسبت به دو روز گذشته ثابت ماند.
 

بیانیه شورای کارگری هپکو در خصوص مصوبات سفر وزیر صمت

می متالز - شورای کارگری شرکت هپکو در خصوص مصوبات سفر وزیر صمت بیانیه ای صادر کرد.
 

اختصاص اعتبار به پروژه راه‌آهن اردبیل - میانه

می متالز - برای ریل‌گذاری پروژه راه‌آهن اردبیل، میانه 7500 میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته است.
 وزیر امور اقتصادی و دارایی خبر داد:

صدور مصوبات تغییر وضعیت هپکو

می متالز - وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به ۳ اقدام این وزارت خانه برای کاهش فرارهای مالیاتی گفت:‌ برخی افراد مالیات‌های معوق را به عنوان فرار مالیاتی تلقی می‌کنند که درست نیست.
 رئیس خانه معدن ایران:

هپکو برای حوزه معدن کشور مهم است

می متالز - رئیس خانه معدن ایران با اشاره به وضعیت شرکت هپکو نیز گفت: حوزه معدن، شرکت هپکو را یک صنعت مهم در کشور می‌داند و همه معدن‌داران کشور به عنوان مصرف‌کنندگان محصولات این شرکت، برای حمایت از هپکو در کنار استاندار مرکزی و این شرکت خواهند بود.
 استاندار مرکزی خبر داد:

پیگیری واگذاری هپکو به کنسرسیومی از فعالان انجمن‌های معدن و سنگ ایران

می متالز - استاندار مرکزی گفت:در روزهای اخیر با مدیرعامل ایمیدرو طرحی را پیش می‌بریم تا براساس آن کنسرسیومی از فعالان انجمن‌های معدن و سنگ ایران بتوانند هپکو را در اختیار بگیرند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما