خبر
آهن و فولاد   سنگ آهن   بورس و سهام  

تغییر در فروش گندله «کگل»

می متالز - فروش محصول‌های معدنی و صنعتی گل‌گهر در نیمه نخست امسال با افزایش ۷۳ درصدی همراه شد.

به گزارش می متالز، این شرکت نیمه‌ نخست امسال معادل بیش از 6.3 هزار میلیارد تومان درآمد داشت که نسبت به مدت مشابه سال قبل با ۷۳ درصد افزایش مواجه بود. گل‌گهر در همین مدت معادل 7.1میلیون تن سنگ‌آهن تولید کرد که معادل 513.9 هزار تن از آن را به فروش رساند.

علاوه‌بر این، گل گهر 605.8 هزار تن کنسانتره سنگ‌آهن صادراتی، 66.8 هزار تن گندله ‌ریزدانه داخلی و 6.02 میلیون تن گندله داخلی تولید کرد که بالاترین میزان درآمد گل‌گهر از فروش گندله داخلی به بیش از 5.3 هزار میلیاد تومان است.

سال گذشته «کگل» از فروش همین محصول بیش از 3.2 هزار میلیارد تومان درآمد کسب کرد. امسال با تغییر قیمت گندله که ضریبی از قیمت تمام شده شمش فولاد خوزستان در بورس کالاست، شاهد رشد قیمت مبادلات داخلی گندله در شرکت‌های معدنی هستیم.

کد خبر: 59675
تاریخ: 1398/07/09 - 21:34
منبع: دنیای بورس

کگل  گل‌گهر  سنگ‌آهن  گندله 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

نامه‌نگاری «جهانگیری» با «صمت» برای عوارض سنگ‌آهن

می متالز - اخذ عوارض صادرات از مواد خام معدنی در ماه‌های اخیر به موضوع بحث‌برانگیز میان فعالان این بخش بدل شده بود، چالشی که نامه‌نگاری معاون اول رئیس‌جمهور به وزیر صنعت، معدن و تجارت را به همراه داشت.
 گزارش عملکرد امروز بازار سرمایه؛

اقبال از سهم‌های کوتوله‌ بازار رخت بست

می متالز - بسیاری از سرمایه‌گذاران خرد سرمایه‌های خود را درگیر این سهم‌ها کرده‌اند و روند قیمت سهام گروه بانکی جهت‌دهی خاصی به معاملات روزانه می‌دهد.
 مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان در نشست خبری در ماینکس ۲۰۱۹ عنوان کرد:

فولادی‌ها خواستار عوارض ۴۰ درصدی سنگ‌آهن بودند

می متالز - ذوب‌آهن اصفهان یکی از واحدهای فولادی است که با کمبود مواداولیه ازجمله سنگ‌آهن روبه‌رو است.
 مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی جهان‌نمو:

به صادرات آهن‌ اسفنجی امید داریم

می متالز - مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی جهان‌نمو گفت: با توجه به سیاست‌هایی که دولت در پیش گرفته است، چندان نمی‌توان به توازن بین تولید و فروش دل‌خوش بود.
 

گل‌گهر حامی بوت کمپ معدن و اکتشافات معدن

می متالز - امروز در بوت کمپ معدن در حوزه اکتشاف و چگونگی ارتباط میان بخش معدن سازمان فضایی ایران با تکیه بر توان استارت‌آپ‌ها مطرح شد.
 

تقویت تقاضا در ساعات پایانی معاملات بورس تهران

می متالز - شاخص بورس تهران امروز با اصلاح ۱۴۲۰ واحدی به کار خود پایان داد و عدد ۳۱۳ هزار و ۴۸ واحد را ثبت کرد. شاخص هم وزن نیز به رقم ۹۱ هزار و ۳۰۰ واحد رسید. شاخص بازار در کانال ۲۲۶ هزار واحدی باقی ماند و شاخص بازار دوم نیز عدد ۶۴۲ هزار واحد را ثبت کرد. امروز آیفکس نیز عدد ۴۰۷۵ واحد را نمایش داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما