خبر
فلزات غیرآهنی   مواد معدنی  

جلسه دولت برای معدنی‌ها

می متالز - دولت درباره عوارض وضع شده روی صادرات برخی از مواد معدنی جلسه‌ای مجددا با معاون وزیر معدن، صنعت و تجارت برگزار و درباره آن تصمیم‌گیری می‌کند.

به گزارش می متالز، خداداد غریب‌پور، رئیس هیات عامل ایمیدرو در دومین همایش چشم‌انداز صنایع غیرآهنی ایران عنوان کرد: قرار است درباره عوارض وضع شده روی صادرات برخی از مواد معدنی جلسه‌ای مجددا با جعفر سرقینی برگزار و درباره آن تصمیم‌گیری شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

همایش‌های متعدد فولادی یکپارچه شوند

می متالز - فولادسازان امروز (یکشنبه) در حالی پای به کنفرانس زنجیره فولاد، نوآوری و فرصت‌های پنهان استیل پرایس گذاردند که معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت معتقد است همایش‌های موضوع محور بهتر است تجمیع شوند و در عین حال این امر نشان‌دهنده بالندگی و رشد صنعت به حساب می‌آید.
 

حضور گل گهر در ششمین کنفرانس استیل پرایس

می متالز - ششمین کنفرانس استیل پرایس با حمایت شرکت معدنی و صنعتی گل گهر امروز برگزار شد.
 معاون وزیر صمت اعلام کرد:

سهم ۳۳ درصدی بخش معدن در صادرات

می متالز - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: پنج ماهه نخست امسال سهم بخش معدن و صنایع معدنی در صادرات غیرنفتی به ۳۳ درصد رسید، درحالی که دوره مشابه سال گذشته این میزان ۲۰ درصد بود.
 غریب پور در ششمین کنفرانس استیل پرایس مطرح کرد:

سرمایه گذاری 400 میلیارد تومانی شرکت های فعال در سنگان در احداث جاده

می متالز - رییس هیات عامل ایمیدرو گفت: این سازمان بخشی از تحریک تقاضا برای تولیدات معدن و صنایع معدنی را با همکاری خودروسازان انجام می دهد.
 نماینده مردم خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی:

اجرای جاده چهار بانده سنگان از الزامات توسعه منطقه بود/ تقدیر از ایفای نقش مسوولیت اجتماعی ایمیدرو در شرق کشور

می متالز - نماینده مردم خواف و رُشتخوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه احداث جاده چهار بانده در سنگان از الزامات توسعه این منطقه است گفت: این طرح به لحاظ توسعه زیرساخت ها، رشد عملکرد صنایع فولادی و همچنین تسهیل تردد مردم منطقه، از جمله طرح های بزرگ شرق کشور محسوب می شود.
 غریب پور در کنفرانس استیل پرایس گفت:

تولید لوله های بدون درز در فولاد مبارکه ارزشمند است/ نباید فولاد مبارکه کمبود مواد اولیه داشته باشد

می متالز - رئیس هیات عامل ایمیدرو: نمی‌شود که فولاد مبارکه یا ذوب‌آهن کمبود سنگ‌آهن داشته باشند؟ ما در ایمیدرو کمیته سنگ‌آهن تشکیل داده‌ایم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما