خبر
آهن و فولاد   سنگ آهن  

اطلاعیه آزمون استخدامی کارخانه گندله سازی مادکوش

می متالز - آگهی جذب نيرو در کارخانه گندله سازی مادکوش 1398

به گزارش می متالز، شركت مهندسی ساخت و نصب پارس کارن کار به منظور تامین و تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت بهره ‏برداری کارخانه گندله سازی مادکوش، واقع در منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس بندرعباس، از بین واجدین‌ شرایط آقا و خانم در مقاطع تحصیلی دیپلم و فوق دیپلم و لیسانس از طريق برگزاری آزمون و مصاحبه (فنی، تخصصی، مهارتی و روان­شناختی)، به صورت قرارداد موقت طبق ضوابط قانون کار و تامین اجتماعی اقدام به جذب نیروی تمام وقت طبق جدول مشاغل و مقاطع و رشته های تحصیلی مندرج در متن آگهی می‌نماید.

توجه: داوطلبان مقاطع دیپلم و فوق دیپلم می‌بایست بومی استان هرمزگان باشند. برای متقاضیان مقطع لیسانس، در صورت کسب امتیاز و در شرایط مساوی، اولویت جذب با داوطلبان بـومـی استـان هـرمـزگـان می باشد.

  • شروع ثبت نام: 10 مهرماه 1398
  • پایان مهلت ثبت نام: 23 مهرماه 1398
  • دریافت کارت ورود به جلسه آزمون: 1398/07/29 لغایت 1398/08/01
  • تاریخ برگزاری آزمون هر داوطلب: 1398/08/02 یا 1398/08/03

 

 

دانلود جدول مشاغل و مقاطع و رشته های تحصیلی مورد نیاز در انتهای صفحه

 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

هدف گذاری تولید ۱۰ میلیون تن فولاد در هرمزگان

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: برای تولید سالانه ۱۰ میلیون تن محصول نهایی فولاد در استان برنامه ریزی و هدف گذاری شده است.
 مدیرعامل مادکوش:

گندله‌سازی مادکوش در ایستگاه پایانی

می متالز - واحد گندله‌سازی مادکوش که به‌دلیل برخی مشکلات در زمان خود به بهره‌برداری نرسید و راه‌اندازی نشد، اکنون در ایستگاه پایانی قرار گرفته و تست سرد آن انجام شده و در انتظار تست گرم است.
 طرحی دیگر در منطقه ویژه خلیج فارس وارد مرحله بهره برداری شد؛

تولید فاز نخست گندله سازی مادکوش تا پایان امسال

می متالز - تولید فاز نخست کارخانه گندله سازی مادکوش تا پایان امسال، آغاز می شود و این کارخانه به عنوان یکی دیگر از طرح های جدید و توسعه ای منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس به تغدیه زنجیره فولاد می پردازد.
 

حل مشکلات مالی کارخانه گندله سازی مادکوش به زودی

می متالز - استاندار هرمزگان گفت: برای حل مشکلات مالی کارخانه گندله سازی مادکوش هرمزگان برنامه‌های اجرایی داریم.
 

تحقق اقتصاد مقاومتی با افتتاح پروژه‌های تولیدی در استان

می متالز - استاندار هرمزگان، افتتاح پروژه‌های تولیدی را گامی موثر در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: راه اندازی مجتمع گندله سازی مادکوش اقدام بسیار مهمی است که به تکمیل زنجیره تولید فولاد در هرمزگان کمک بسیاری می کند.
 

مرحله نخست مجتمع گندله سازی مادکوش به زودی به بهره‌برداری می‌رسد

می متالز - استاندار هرمزگان اعلام کرد: مجتمع گندله سازی مادکوش در غرب بندرعباس به زودی با ظرفیت تولید دو میلیون و ۵۰۰ هزار تن گندله به بهره‌برداری می‌رسد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما