خبر
آهن و فولاد  
مدیر روابط عمومی جهان فولاد سیرجان عنوان کرد:

ثبت رکورد جدید تولید آهن اسفنجی در جهان فولاد سیرجان

می متالز - مهندس علی ارجمند مدیر روابط عمومی جهان فولاد سیرجان گفت: در سالی که توسط مقام معظم رهبری مزین به نام «رونق تولید» می باشد کارکنان سختکوش شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان در کارخانه احیاء مستقیم بر اساس برنامه های مدون و منسجم موفق به دستیابی رکورد جدیدی در تولید آهن اسفنجی شدند.

به گزارش می متالز، مدیر روابط عمومی شرکت جهان فولاد سیرجان در ادامه افزود: همکاران ناحیه احیای مستقیم توانستند با تولید 88500 تن آهن اسفنجی رکورد جدید ماهانه تولید اسفنجی را ثبت نمایند.
پایگاه خبری «می متالز»، دستیابی به این مهم را حضور مهندس علی عباسلو مدیرعامل شرکت جهان فولاد سیرجان و تمامی پرسنل زحمت کش این مجتمع تبریک عرض نموده و موفقیت و سربلندی روز افزون این عزیزان را از خداوند متعال خواستار است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 به زودی با حضور رئیس جمهور؛

واحد مگامدول احیای مستقیم چادرملو افتتاح می‌شود

می متالز - مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو گفت: واحد احیای مستقیم چادرملو که تولید آزمایشی خود را از اواخر سال گذشته آغاز کرده به زودی با حضور رئیس جمهور افتتاح می‌شود.
 هشتمین نمایشگاه سالانه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران

MlNEX 2019 با حمایت شرکت معدنی و صنعتی گل گهر برگزار شد

می متالز - هشتمین نمایشگاه سالانه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران (MINEX 2019) و هشتمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی متالورژی و مواد (iMat2019) از 15 - 17 مهرماه 1398 با حمایت شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در تهران برگزار شد.
 

آمادگی زیرمجموعه «کگل» برای صادرات مازاد تولید

می متالز - با راه‌اندازی واحد ذوب جهان فولاد سیرجان، این شرکت دیگر به‌دنبال صادرات آهن اسفنجی نیست.
 

هدف فولاد سيرجان ايرانيان جلوگيری از خروج سرمايه کشور است

می متالز - مديرعامل شرکت فولاد سيرجان ايرانيان گفت: هدف اصلی شرکت فولاد سيرجان ايرانيان توليد، تامين نياز داخلی و صادرات محصول بالاتر با ايجاد ارزش افزوده در داخل کشور بوده و اين امر ضمن اشتغال زايی از خروج سرمايه جلوگيری می کند.
 

رکورد تولید آهن اسفنجی در یک‌ماه

می متالز - مدیرعامل شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان از رکوردشکنی واحد تولید آهن اسفنجی شرکت احیا استیل فولاد بافت، به میزان ۶۵هزارتن درماه جاری خبر داد.
 

زیرمجموعه «کگل» در انتظار افتتاح رسمی

می متالز - کارخانه «ذوب و فولادسازی جهان فولاد سیرجان» آماده افتتاح رسمی است. ظرفیت تولید این کارخانه به 1.2 میلیون تن در سال می‌رسد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما