خبر
سیم و کابل  

افتتاح طرح توسعه‌ای تولید سیم مفتول با حضور وزیر صنعت

می متالز - طرح توسعه‌ای شرکت تولید انواع سیم و مفتول مسی امروز (پنجشنبه) با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهرک صنعتی سفیدرود رشت افتتاح شد.

به گزارش می متالز، این طرح با سرمایه گذاری ۶۳۲ میلیارد ریال و ظرفیت تولید ۹۶ هزار و ۵۰۰ تن تولید انواع سیم و مفتول به بهره برداری رسیده و در این واحد صنعتی، در مجموع برای ۱۶۳ نفر اشتغال‌زایی شده است. پیش از این نیز طرح توسعه‌ مجتمع صنایع سلولزی نئوپان فومنات با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهرستان فومن افتتاح شد. اینجا را ببینید

رضا رحمانی همچنین از دو طرح صنعتی تولید شمش کربنی و الیاژی و ام دی اف خام در شهر صنعتی رشت بازدید کرد.

نشست با مجمع نمایندگان و برخی فعالان اقتصادی استان نیز عصر امروز با حضور  وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار می شود.

در زمان حاضر حدود دو هزار و ۹۵۰ واحد صنعتی با اشتغالزایی نزدیک به ۸۲ هزار نفر در گیلان فعال است.

۳۳ شهرک صنعتی و ناحیه بهره بردار و یک شهر صنعتی نیز در گیلان فعال است ضمن اینکه یک هزار و ۸۵۰ هکتار اراضی در اختیار و یک هزار و ۷۰۰ قرارداد وجود دارد  که ۴۷۰ واحد در حال ساخت هستند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تکمیل زنجیره تولید فلزات اساسی در اولویت وزارت «صمت»

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهرستان اهر گفت: یکی از اولویت‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت توجه ویژه به بخش معدن است و از مرحله اکتشاف تا استخراج و مراحل فرآوری صنایع معدنی در طول برنامه‌های امسال گسترش پیدا خواهند کرد.
 وزیر صمت در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان کرمانشاه:

تامین قطعات پرتیراژ ایران خودرو کرمانشاه از قطعه سازان این استان اولویت‌ است/ تعطیلی یک واحد تولیدی در این جنگ تحریمی، مانند سقوط قصر شیرین در جنگ تحمیلی است

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: کرمانشاه جزو استان‌های اولویت دار، در صنعت قطعه سازی است و تامین قطعات پرتیراژ ایران خودرو کرمانشاه از قطعه سازان این استان اولویت‌ است.
 وزیر صنعت، معدن و تجارت

بانک‌ها باید پروانه بهره‌برداری معادن را به‌عنوان وثیقه قبول کنند

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: نپذیرفتن پروانه بهره‌برداری معادن از سوی بانک‌ها به‌عنوان وثیقه خلاف قانون است و اگر بانکی چنین تخلفی را انجام داد، اطلاع داده شود.
 در سفر وزیر صمت به کرمانشاه انجام شد؛

آغاز عملیات ۵ پروژه صنعتی، معدنی در سنقر و کلیایی

می متالز - در جریان سفر وزیر صمت به استان کرمانشاه، عملیات اجرایی پنج پروژه صنعتی و معدنی در شهرستان سنقر و کلیایی آغاز شد.
 وزیر صنعت:

تولید فولاد کشور بیش از ۹ درصد افزایش یافت

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با وجود تحریم‌ها توانستیم در تولید فولاد کشورهایی مثل فرانسه و ایتالیا را پشت سر بگذاریم و در رتبه دهم جهان قرار بگیریم، در تولید محصولات فولادی بیش از ۹ درصد افزایش تولید داشته‌ایم.
 

آمار وزیر صنعت از افزایش تولید محصولات چند صنعت بورسی/ مهمترین برنامه‌ سال

می متالز - وزیر صنعت با اشاره به آمار افزایش تولید محصولات چند صنعت بورسی طی نیمه نخست سال گفت: توسعه بخش معدن یکی از مهمترین برنامه‌های این وزارتخانه در سال جاری است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما