خبر
اقتصاد   صنعت  
نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی:

کارنامه رضا رحمانی در وزارت صمت قابل قبول است/ سوالات مجلسیان از وزیر صمت برای ارتقای سطح صنعت و تولید در کشور بود

می متالز - نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: کارنامه رضا رحمانی در وزارت صنعت، معدن و تجارت قابل قبول بوده و سوالات مجلسیان از وزیر صمت برای ارتقای سطح صنعت و تولید در کشور بوده است.

به گزارش می متالز، سید قاسم جاسمی در دومین میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت خودرو که در محل وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، بیان کرد: مجلس شورای اسلامی همواره حامی دولت بوده است و لوایح پیشنهادی را با رای خوبی تصویب کرده است.

او با اشاره به طرح سوال از وزیر صنعت، معدن و تجارت در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: سوالات از وزیر صمت در مجلس در جهت ارتقای سطح صنعت و تولید در کشور بوده است و مجلس با وزارت صمت تعامل دارد.

نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی کارنامه رضا رحمانی در وزارت صمت را قابل قبول توصیف کرد و گفت: ارتقای وضعیت پس از سوالات مطروحه از رحمانی در صحن مجلس ایجاد شده است، در کرمانشاه وضعیت قابل قبول است.

جاسمی در پایان گفت: در این جنگ اقتصادی پرچم جمهوری اسلامی با اقتدار برافراشته خواهد شد.

گفتنی است که دومین میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت خودرو امروز شنبه در محل وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رییس مرکز ساخت داخل، ماشین سازی و تجهیزات وزارت صمت اعلام کرد:

تحقق داخلی سازی حدود 250 میلیون دلار در 4 ماهه امسال/ جلوگیری از واردات یک میلیارد دلار کالا و خدمات دارای مشابه داخلی در 9 ماهه اخیر

می متالز - رییس مرکز ساخت داخل، ماشین سازی و تجهیزات وزارت صمت بیان کرد: طبق برنامه ریزی صورت گرفته توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت، در سال جاری با تولید و ساخت داخل، حدود 3.2 میلیارد دلار صرفه جویی ارزی خواهد شد و در چهارماه اول سال، حداقل حدود 250 میلیون دلار تحقق یافته است.
 

جزئیات ابلاغیه مهم وزیر صمت برای تقویت داخلی سازی/ ماموریت جدید برای معاونت‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت در بومی‌سازی

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت با صدور ابلاغیه‌ای به معاونت‌ها و شرکتهای تابعه وزارت صنعت، معدن و تجارت، توجه ویژه به موضوع داخلی سازی را مورد تاکید قرار داد و بر ضرورت پایش و نظارت مستمر، مدیریت و اعمال ممنوعیت واردات کالاهای مشابه داخلی، راه‌اندازی نمایشگاه‌های دائمی در سطح استان ها و سازمان ها، به روز رسانی مستمر سامانه توانیران و به هم رسانی توانمندی ها و نیازها و هم افزایی ذی‌نفعان تاکید کرد.
 

ضرورت همراهی مجلس انقلابی با پروژه خط نورد گرم 2 در فولاد مبارکه

می متالز - دولت، وزارت صمت و شخص مدرس خیابانی نشان داده اند که در بخش فولاد از اقدامات انقلابی فولاد مبارکه پشتیبانی می کنند. اکنون نوبت مجلس انقلابی است که با حمایت از پروژه های راهبردی صنعت فولاد، از جمله پروژه خط نورد گرم 2 ثابت کنند که مجلس انقلابی، حامی اصلی و جدی جهش تولید و اقتصاد مقاومتی است.
 معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت:

پیش بینی صادرات ۴۱ میلیارد دلاری در سال ۹۹

می متالز - معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت از هدف‌گذاری صادرات غیرنفتی در کشورهای همسایه خبر داد و گفت: هدف‌گذاری صادرات غیرنفتی در سال ۹۹ حدود ۴۱ میلیارد دلار پیش‌بینی شده است که عمده آن را روی کشورهای همسایه برنامه‌ریزی کرده‌ایم.
 هیات وزیران دولت مصوب کرد:

اصلاح نرخ‌های کارمزد خدمات صندوق ضمانت صادرات ایران

می متالز - هیات وزیران با توجه به لزوم حمایت حداکثری از صادرات خدمات فنی مهندسی کشور با اصلاح نرخ‌های کارمزد (حق بیمه) خدمات صندوق ضمانت صادرات ایران موافقت کرد.
 عضو کمیسیون اقتصادی:

تحقیق و تفحص از خودروسازان کلید خورد

می متتالز - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از از تحقیق و تفحص از خودروسازان خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما