خبر
اقتصاد   صنعت  
نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی:

کارنامه رضا رحمانی در وزارت صمت قابل قبول است/ سوالات مجلسیان از وزیر صمت برای ارتقای سطح صنعت و تولید در کشور بود

می متالز - نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: کارنامه رضا رحمانی در وزارت صنعت، معدن و تجارت قابل قبول بوده و سوالات مجلسیان از وزیر صمت برای ارتقای سطح صنعت و تولید در کشور بوده است.

به گزارش می متالز، سید قاسم جاسمی در دومین میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت خودرو که در محل وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، بیان کرد: مجلس شورای اسلامی همواره حامی دولت بوده است و لوایح پیشنهادی را با رای خوبی تصویب کرده است.

او با اشاره به طرح سوال از وزیر صنعت، معدن و تجارت در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: سوالات از وزیر صمت در مجلس در جهت ارتقای سطح صنعت و تولید در کشور بوده است و مجلس با وزارت صمت تعامل دارد.

نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی کارنامه رضا رحمانی در وزارت صمت را قابل قبول توصیف کرد و گفت: ارتقای وضعیت پس از سوالات مطروحه از رحمانی در صحن مجلس ایجاد شده است، در کرمانشاه وضعیت قابل قبول است.

جاسمی در پایان گفت: در این جنگ اقتصادی پرچم جمهوری اسلامی با اقتدار برافراشته خواهد شد.

گفتنی است که دومین میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت خودرو امروز شنبه در محل وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 وزیر صنعت:

آمار تولید داخل کشور افزایش یافته است

می متالز - وزیر صنعت گفت: جواز تاسیس واحدهای تولیدی ۱۶ درصد و پروانه بهره‌ برداری واحدهای تولیدی ۸ درصد رشد داشته است و در مجموع تولیدات داخل کشور رو به رشد است.
 معاون اول رئیس‌جمهور:

ظرف ۲ هفته مسائل شرکت هپکو حل شود

می متالز - معاون اول رئیس‌جمهور در جلسه بررسی مسائل و مشکلات واحدهای بزرگ تولیدی استان مرکزی گفت: ظرف ۲ هفته مسائل شرکت هپکو حل شود.
 

اقدامات وزارت صمت برای رونق صنعت خودرو

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: از سوی این وزارتخانه ۳ اقدام اساسی برای رونق صنعت خودرو کشور در دستور کار قرار گرفته است.
 نتایج نشست روز گذشته معاون اول رئیس جمهور برای هپکو و آذرآب؛

تصمیماتی در خصوص وام ۳۵میلیاردی هپکو از بانک ملی و حل اختلاف شرکت هیدرو و مپنا برای خرید آذرآب

می متالز - در نشست روز گذشته با معاون اول رئیس جمهور در مورد مشکلات آذرآب و هپکو تصمیماتی گرفته شد.
 

مطالبات قطعه سازان مجددا در حال افزایش است

می متالز - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: در اواخر سال 97 پرداخت تسهیلات به خودروسازان جهت پرداخت مطالبات قطعه سازان موجب دلگرمی قطعه سازان شد اما میزان مطالبات قطعه سازان مجددا در حال افزایش است و این موضوع هم روی کیفیت قطعات و هم روی میزان تولید قطعه تاثیرگذار خواهد بود.
 برای حضور در سیزدهمین اجلاس کمیسیون همکاری های مشترک ایران و ازبکستان؛

وزیر صنعت، معدن و تجارت وارد فرودگاه تاشکند پایتخت کشور ازبکستان شد

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت کشورمان برای حضور در سیزدهمین اجلاس کمیسیون همکاری‌های مشترک ایران و ازبکستان وارد فرودگاه تاشکند شد و از سوی مقامات این کشور مورد استقبال قرار گرفت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما