خبر
عمران و معماری  

برگزاری کارگاه و نمایشگاه نما در شهرداری منطقه 11 تهران

می متالز - کارگاه و نمایشگاه نمای شهرداری منطقه 11 در راستای کمپین «نما، هویت شهر ما» با حضور نصرالله آبادیان، شهردار منطقه 11، مهدی صالحی، مدیر کل معماری و ساختمان شهرداری تهران و جمعی از طراحان و سازندگان برگزار شد.

به‌ گزارش می متالز به‌ نقل از صما، در این مراسم تعدادی از طراحان منتخب با اهدای لوح سپاس تقدیر به‌عمل آمد و به شرکت‌کنندگان گواهی شرکت در کارگاه تخصصی نما اهدا شد.

برگزاری کارگاه های تخصصی

لازم به ذکر است این مراسم میزبان کارگاه های تخصصی با عناوین اجرای نمای آجر توسط دکتر حمید جعفریان-جزئیات اجرای نما توسط مهندس برخوردار- تشریح راهنما و موازین طراحی نما توسط مهندس محمد مهدی عابدی بود.

بازدید معاون معماری و شهرسازی منطقه 11 از نمایشگاه نما

همچنین محمد شهر آبادی، معاون معماری و شهرسازی شهرداری منطقه 11 از غرفه‌های حاضر در نمایشگاه نما بازدید کرد و از نزدیک در جریان نحوه فعالیت‌ها و چالش‌های آنان قرار گرفت.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

کارگاه و نمایشگاه نما به شهرداری منطقه 10 رسید

می متالز - کارگاه و نمایشگاه نمای منطقه 10 تهران با حضور جمعی از مسئولان، سازندگان و طراحان در راستای کمپین «نما، هویت شهر ما» برگزار شد.
 

کارگاه و نمایشگاه نمای شهرداری منطقه 15 تهران

می متالز -کارگاه و نمایشگاه نمای منطقه 15 در راستای کمپین «نما، هویت شهر ما» با حضور جمعی از مسئولان، طراحان و معماران برگزار شد.
 

کارگاه و نمایشگاه نمای شهرداری منطقه شش تهران

می متالز - کارگاه و نمایشگاه نمای منطقه شش شهرداری در راستای کمپین «نما، هویت شهر ما» با حضور جمعی از مسئولان، اساتید دانشگاه، سازندگان و طراحان به میزبانی دانشگاه تهران برگزار شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما