خبر
سنگ آهن   زیرساخت ها  

آغاز عملیات اجرای خط دوم جاده منطقه سنگان - تربت حیدریه؛ با حضور غریب پور

می متالز - عملیات احداث خط دوم مسیر سنگان – خواف- رشتخوار – تربت حیدریه چهارشنبه این هفته با حضور رئیس هیات عامل ایمیدرو و جمعی از مسوولان کشور و محلی آغاز می شود.

به گزارش می متالز، سرمایه گذاری اجرای این مسیر 150 کیلومتری، (با احتساب تملک اراضی) به حدود 866 میلیارد تومان می رسد که با مشارکت شرکت تامین و توسعه زیرساخت های شرق ایران (وابسته به ایمیدرو) و شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل (وابسته به وزارت راه و شهرسازی) عملیاتی خواهد شد.

طبق هماهنگی های صورت گرفته آیین آغاز عملیات احداث جاده های فوق، چهارشنبه 17 مهرماه جاری پیش بینی شده است. این گزارش می افزاید، با احداث این جاده، اقدام قابل توجهی در توسعه حمل و نقل در عسلویه شرق صورت خواهد گرفت.

معادن سنگ آهن سنگان خواف با ذخیره یک میلیارد تن یکی از ۱۰ معدن بزرگ سنگ آهن جهان است که برنامه تامین خوراک اولیه برای تولید ۱۷.۵ میلیون تن کنسانتره، ۱۵ میلیون تن گندله و 5 میلیون تن سنگ آهن را در دست اجرا دارد.

کد خبر: 60502
تاریخ: 1398/07/14 - 15:28
منبع: ایمیدرو

ایمیدرو  حمل و نقل  معادن سنگ آهن سنگان خواف 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

۲۰ معدن خراسان رضوی متروکه است

می متالز - سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: این استان دارای ۸۵۰ معدن فعال و ۲۰ معدن فلزی و غیرفلزی غیر فعال و متروکه است.
 همکاری ایمیدرو با خودروسازان؛

پیامد کمیته مشترک برای صنعت خودرو چه خواهد بود؟

می متالز - مواردی مانند پویش داخلی سازی توانسته تا حدی به تامین قطعات و بهبود تولید کمک کند، اما این اقدامات برای کم اثر کردن تحریم ها علیه خودروسازی، کافی نیست؛ بنابراین اینکه ایمیدرو شرکت های زیرمجموعه خود را به همکاری با شرکت های تامین قطعات خودروسازان ترغیب کرده، می تواند روند تامین قطعه را در آینده تسریع کند.
 مدیر اقتصادی و توسعه سرمایه گذاری ایمیدرو از تقاضای کامودیتی ها تا پایان سال می گوید؛

صنعت فولاد صنعتی بالغ است/ رشد قیمت کامودیتی ها از اکتبر آغاز شد

می متالز - جنگ تجاری بازارهایی را در شرق آسیا برای ایران فراهم کرد و ایران از 6 کشور عمده صادراتی در 3 مورد از آنها مرز زمینی دارد.
 دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان کشور:

حمل سیمان به تن کیلومتر قابل اجرا نیست/ افزایش ۴۰ درصدی نرخ سیمان در کشور

می متالز - دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان کشور از افزایش ۴۰ درصدی نرخ سیمان نسبت به ابتدای سال در کشور خبر داد.
 

صدور مجوز اکتشاف ایمیدرو در معدن آلبلاغ اسفراین

می متالز - فرماندار اسفراین گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت با صدور مجوزی، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) را مامور انجام مطالعات جدی و اکتشاف مقدماتی در معدن آلبلاغ اسفراین کرد.
 

وضعیت ویژه ناوگان اتوبوسرانی برای زوار

می متالز - معاون سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای می‌گوید در روزهای 25 تا 28 مهرماه ناوگان اتوبوسی 100 درصد افزایش پیدا می‌کند. اما واقعا دلیل این مساله چیست؟
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما